Skocz do zawartości

po aktualizacji gestor nie pobiera wiadomości e-mail z wszystkich kont

Polecane posty

Dzień dobry,

proszę podać więcej szczegółów. Czy nie pobierają się żadne wiadomości z konkretnych kont? Czy wymuszenie pobrania wiadomości nadal ich nie pobiera (np. przez prawy przycisk na liście kont pocztowych i wybranie Pobierz)? Na jakich serwerach są konta z których nie pobierają się wiadomości (WP, Onet, Gmail itp.)?
Jeśli ma Pan włączone zapisywanie logów diagnostycznych, to prosiłbym o ich podesłanie - jeśli nie, to można je włączyć np. w Parametrach Klienta Poczty->na górze Konfiguracja logów i wybrać Wszystkie możliwe komunikaty oraz kategorie logów Klient poczty.
 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dzień dobry

Także mamy problem z odbieraniem wiadomości. Dochodzą czasem po kilku godzinach. Loguję się przez przeglądarkę bezpośrednio i mam mail z godziny 9:57, a w Subiekcie go nie ma (jest godzina 11:14). Wielokrotnie próbowałem wymusić przez pobierz z konta, pobierz ze wszystkich kont, wyślij i pobierz ze wszystkich, odświeżałem widok F5 i nadal maili nie ma. W piątek miałem ten sam problem, niektóre maile były odbierane po kilku minutach, a niektóre po kilku godzinach.

Link to postu
20 godzin temu, Adam Rykaczewski napisał:

nazwa.pl

Do tej pory doszedł mail z godziny 8:15, ten z godziny 9:57 nadal wisi w eterze. Dodam tylko że w Thunderbirdzie maile pobierają się na bieżąco.

Napisałem do Pana wiadomość prywatną z prośbą o przesłanie więcej informacji.

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...
1 godzinę temu, Adam Rykaczewski napisał:

Dzień dobry

Po ostatniej aktualizacji do wersji 45 gestor znowu przestał pobierać wiadomości.

Pojawia się komunikat, że wiadomości zostały pobrane, a niestety z żadnego konta się nie pobierają.

image.png.04629186a961a521692d86d0bec0ba92.png

Napisałem do Pana w wiadomości prywatnej.

Link to postu

Podpinamy się pod temat. U nas z kolei pobiera wiadomości. Po wyfiltrowaniu śmieci wrzucamy je do kosza. Po wyjściu z folderu kosz i ponownym wejściu usunięte wiadomości znowu tam są. Co ciekawe niektóre wiadomości nadal są pogrubione jakby były nieprzeczytane. Mimo wiadomości znajdujących się w koszu opcja ich usunięcia jest wyszarzona.

poczta.png

Edytowane przez Robert Schmidt
Link to postu
20 godzin temu, Adam Rykaczewski napisał:

Dzień dobry

Po ostatniej aktualizacji do wersji 45 gestor znowu przestał pobierać wiadomości.

Pojawia się komunikat, że wiadomości zostały pobrane, a niestety z żadnego konta się nie pobierają.

image.png.04629186a961a521692d86d0bec0ba92.png

Widzimy, że jest problem, gdy jest ustawiony zakres synchronizacji. Poprawimy do najbliższej wersji. Zrobimy też rozszerzenie programowe, które rozwiązuje ten problem. Postaramy się je udostępnić w dniu dzisiejszym.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...