Skocz do zawartości

Poczta Polska WzA Wysyłam z Allegro

Polecane posty

Uruchamiam pomału przesyłki Poczty Polskiej wysyłane przez Allegro, do tej pory e-nadawca PP. Na razie delikatnie tylko listy by wszystko poznać, popróbować.

Wysyłam na swoją umową z PP, którą wpisałem do Allegro. Wyszła pierwsza etykieta i niby wszystko ok ale proszę o pomoc, podpowiedzi.

 

1. Etykieta na Zebrze jest delikatnie przycięta z prawej strony ale tak jest już nawet na Allegro jak bezpośrednio otworzę etykietę do wydruku w serwisie ale może tak już przesłano z Sello 1,41. - Jak to można ustawić?

 

2. W e-nadawcy PP nie pojawia się ta przesyłka z automatu, chyba powinna więc jak ją można doliczać do ilości wymaganej do podjazdów kurierów poczty?

Link to postu
13 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

 

Etykiety są drukowane cały czas na tych samych ustawieniach z  DPD, Ruch, Poczta z e-nadawcy i wtedy wszystko jest ok.

Myślę, że błąd jest w etykiecie bo gdy wejdę na Allegro i jest tam też opcja drukuj etykietę i już tam na podglądzie jest przycięta / brak ostatniego numeru przesyłki i końcowego kodu kreskowego/ .

Link to postu

Dziś zrobiłem test utworzenia przesyłki Listu Poleconego Poczty Polskiej do konkretnej transakcji.

Etykieta stworzona bezpośrednio na Allegro wzorowa, bez błędów.

Zlecenie przesłane przez Sello, etykieta ucięta z prawej strony, brakuje ok. 15mm kodu kreskowego.

 

- inaczej porównując obie etykiety to ta z Sello ma wszystkie dane na prawej stronie przesunięte 15-20mm w prawo i potem brakuje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...