Skocz do zawartości

MikroSubiekt - eksport do Rachmistrz Nexo

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedź.  Wątpliwości narodziły się w trakcie lektury opisu  wystawiania faktur zbiorczo w Biurze Nexo.  Tam napisano, że w celu wystawienia  tychże faktur należy  uruchomić Subiekt nexo na tym samym podmiocie co Biuro i wtedy jest to możliwe.  Jak na moje potrzeby Subiekt jest zbyt rozbudowanym modułem, nie mam magazynów itp. więc najbardziej pasowałoby mi wykonywać takie zbiorcze fakturowanie z użyciem mikrosubkiekta.

Link to postu
Godzinę temu, Aneta Wrona napisał:

Jak na moje potrzeby Subiekt jest zbyt rozbudowanym modułem, nie mam magazynów itp.

No sama Pani sobie zaprzecza, oczekuje Pani funkcjonalności, które są dostępne tylko w nexo:

Godzinę temu, Aneta Wrona napisał:

Wątpliwości narodziły się w trakcie lektury opisu  wystawiania faktur zbiorczo w Biurze Nexo. Tam napisano, że w celu wystawienia tychże faktur należy  uruchomić Subiekt nexo na tym samym podmiocie co Biuro i wtedy jest to możliwe.

więc wybór jest oczywisty.

 

Poza tym będzie miała Pani rozrachunki i z czasem inne potrzeby, których nie zaspokoi mikroSubiekt. No i mikroSubiekt będzie sprzedawany i wspierany do końca tego roku - jak dla mnie o dobre 10 lat za długo - a w perspektywie kolejnych zmian przepisów jak KSeF będzie potrzebny program dostosowany do aktualnych przepisów.  

 

--

Godzinę temu, Aneta Wrona napisał:

więc najbardziej pasowałoby mi wykonywać takie zbiorcze fakturowanie z użyciem mikrosubkiekta.

No ale sama Pani napisała, że nie ma takiej możliwości, gdyż:

Godzinę temu, Aneta Wrona napisał:

Tam napisano, że w celu wystawienia  tychże faktur należy uruchomić Subiekt nexo na tym samym podmiocie co Biuro i wtedy jest to możliwe.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...