Skocz do zawartości

ZMIANY ZBIORCZE NA ZDJĘCIACH - WYSYPANE AUKCJE

Polecane posty

Dzień dobry,

zauważyłam od około tygodnia, ze zmiany zbiorcze na zdjęciach (tylko na aukcjach trwających) zamieniają w sposób nie kontrolowany rozmieszczenie zdjęć.

 

Zaznaczam kilka aukcji i działam zbiorczo na zdjeciach:

 

image.thumb.png.12b9f125e9a3132b0671218f92f574c4.png

Usuwam na zaznaczonych wszystkich ofertach 1 zdjęcie, dodaję inne i przeciągam w dana lokalizację. Po zatwierdzeniu zmian lokalizacja zdjęć jest przypadkowa.

Dodam, że operacja jest wykonywana na identycznym szablonie, przed wykonaniem operacji zdjęcia sa ułożone analogicznie, nie ma błędów w aukcji w lokalizacji zdjęć.

 

Co dziwne, w przygotowanych aukcjach jest ok, chodzi jedynie o aukcje już trwające.

 

Proszę o sprawdzenie i ewentualną eliminację błędów.

 

Pozdrawiam

Sylwia Koch

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, przepraszam za tak późną odpowiedź, byłam na urlopie. 

W pierwszej kolejności usuwam 1 zdjęcie (miniaturka, która nie jest użyta w szablonie allegro). Potem dodaję zdjęcie na końcową pozycję i przesuwam na miejsce miniaturki.

 

To występuje najczęściej w takich zmianach, ale nie tylko. Tak jak wspomniałam wcześniej, kiedyś tego błędu nie było. Aukcje "wysypują się" od niedawna.

Pozdrawiam

Sylwia Koch

Link to postu

Dzień dobry, sytuacja się powtarza:

 

1. Ustawienie zdjęć przed zmianami:

 

image.thumb.png.5702a00a8bd406e867d28e0028c1c4ea.png

 

Zmiany zdjęcia (podmieniam 1 szt zdjęcia z pozycji nr 7)

 

image.png.624d7e361633fa7c5dff2e37d47825cd.png

 

Ustawienie zdjęć:

 

image.thumb.png.e2ef702068ebd9900cd66c155d7fe738.png

 

Usuwam podświetlone zdjęcie:

image.png.41fa353cd4b30d866d0ca5f912500102.png

Dodaję nowe:

 

image.thumb.png.175208d51e9ea227d7a6d503fda0dedd.png

 

Przesuwam z końca na pozycję 7:

image.thumb.png.c2d56592d51e26c9c67a05ca2f7e182b.png

 

Zatwierdzam.

 

Wysyłam zmiany:

 

image.png.7797bd28616c2c344d9e624188077ba9.png

 

 

Po wysłaniu zmian zdjęcia sa ustawione całkowicie losowo zarówno w allegro jak i w sello:

 

image.thumb.png.7ad469c86ecd705f35ede8c8367ed6b9.png

Proszę o informację w jaki sposób naprawić ten błąd. 

 

Dzieje się to tylko na aukcjach trwających. Wcześniej ta sytuacja nie miała miejsca. 

 

Pozdrawiam

Sylwia Koch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image.png

Link to postu

Pozwolę sobie na powtórzenie mojej prośby z poprzedniego posta:

 

Cytat

Proszę  na takiej aukcji wykonać opcje "Pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia)" (dostępna pod prawym klawiszem myszy), wykonać zmianę o której Pani piszę, wysłać zmiany. Jeśli nadal kolejność będzie nieprawidłowa proszę o zrzut ekranu zakładki "ZMIANY" tej aukcji (oczywiście po wysłaniu zmian).

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...