Skocz do zawartości

Numery Przesyłek

Polecane posty

19 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

To można sprawdzić czy w zamówieniu na Allegro jest dodany ten numer do zamówienia. Pytanie też, czy są sytuacje, że klient nie widzi numeru a w zamówieniu widocznym przez sprzedawcę jest ten numer.

 

dzisiaj dział sprzedaży mnie oświecił , w ogóle numery przesyłek nie są wysyłane do allegro, my ich też nie widzimy w allegro, w sello są i pp2 też, nic nie zmieniałem w ustawieniach, wszystko jest po staremu i nagle przestało wysyłać

numery przesyłek.jpg

Link to postu

Witam, też spotkałem się z tą sytuacją.

Proszę zauważyć, że pomimo iż numer listu się nie wyświetla ikonka dodanego numeru jest podświetlona.

W naszym przypadku (konsultowaliśmy z kilkoma klientami) numery dodają się poprawnie i tylko my jako sprzedawca ich nie widzimy.

Sprawę "badają" techniczni z Allegro.

Link to postu
16 godzin temu, Bartosz Wartecz-Wartecki napisał:

Witam, też spotkałem się z tą sytuacją.

Proszę zauważyć, że pomimo iż numer listu się nie wyświetla ikonka dodanego numeru jest podświetlona.

W naszym przypadku (konsultowaliśmy z kilkoma klientami) numery dodają się poprawnie i tylko my jako sprzedawca ich nie widzimy.

Sprawę "badają" techniczni z Allegro.

u mnie problem polega na tym że klienci zgłaszają brak numerów i musimy je z sello albo pp2 ręcznie wysyłać

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...