Skocz do zawartości

Kategorie księgowe w subiekcie

Polecane posty

Witam serdecznie.

Jako biuro rachunkowe z klientem współpracujemy wykorzystując wysyłkę dokumentów online. Chciałbym skonfigurować schematy dekretacji dla zakupów tak aby rewizor kwalifikował prawidłowe konto analityczne 4 poprzez wybór właściwej kategorii w subiekcie. 

Problem pojawia się ponieważ u klienta w module faktury zakupu nie ma możliwości wyboru kategorii, a z drugiej strony u mnie w subiekcie taka możliwość jest. W załączeniu prtsc. Może ktoś pomoże co zrobić żeby u klienta była widoczna kategoria. 

2.png

1.png

Link to postu

Nie rozumiem jak ustawić schematy dekretacji wykorzystując kategorie.

Wprowadzając faktury zakupu do subiekta pracownicy korzystają z kategorii dokumentów natomiast w rewizorze są kategorie księgowe a kategorii dokumentów nie można skonfigurować. 

W schemacie dekretacji jest warunek wyboru jako kategoria dokumentu ale tak jak pisałem wyżej nie można tego skonfigurować i przy wyborze warunku wyboru jako kategoria dokumentu nie można dodać własnego zwrotu. 

 

Link to postu
22 minuty temu, Łukasz Saładonis napisał:

W schemacie dekretacji jest warunek wyboru jako kategoria dokumentu ale tak jak pisałem wyżej nie można tego skonfigurować i przy wyborze warunku wyboru jako kategoria dokumentu nie można dodać własnego zwrotu. 

Ale czego nie można skonfigurować i czego nie można dodać?

Bo u mnie np warunek można go skonfigurować, co widać poniżej.

Najwyraźniej czegoś nie rozumiem.

image.png.995ebf056ddf802dc361d8504a1a05b0.png

Link to postu
1 godzinę temu, Andrzej Kubik napisał:

Ale czego nie można skonfigurować i czego nie można dodać?

Bo u mnie np warunek można go skonfigurować, co widać poniżej.

Najwyraźniej czegoś nie rozumiem.

image.png.995ebf056ddf802dc361d8504a1a05b0.png

Panie Andrzeju u klienta w subiekcie dodałem kategorie dokumentów wg kont księgowych (nazwy kont) ale tych kategorii dokumentów nie widzę u siebie w rewizorze i nie mogę też ich dodać.

 

Z drugiej strony jeżeli dodam u siebie kategorie księgowe to klient wprowadzając faktury zakupu nie może wybierać z kategorii księgowych tylko z kategorii dokumentów i koło się zamyka. :)  

 

Bez tytułu.png

Link to postu
W dniu 12.08.2022 o 15:47, Łukasz Saładonis napisał:

u klienta w subiekcie dodałem kategorie dokumentów wg kont księgowych (nazwy kont) ale tych kategorii dokumentów nie widzę u siebie w rewizorze i nie mogę też ich dodać.

Kategorie dokumentów powinny pojawić się w Rewizorze wtedy, gdy zostaną użyte w Subiekcie i przesłane online wraz z dokumentami do Rewizora.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...