Skocz do zawartości

zakladka "Specyficzne" z "Nowa aukcja" w "Towar"

Polecane posty

witam,

Wystawiając nowa auckje musimy/powinnismy wypelnic zakladke "Specyficzne". Jest tam info dotyczące kategorii produktu i na podstawie jej wyboru sa jakies konkretne cechy tego produktu do wyboru.

Czy daloby rade dolozyc zakladke "Specyficzne" do towaru? W ten sposób nie będę musial za każdym razem wypelniac tego przy wypelnianiu aukcji. Pociagnie sobie z towaru i z glowy.

Moim zdaniem mocno by to ulatwilo wystawianie aukcji :)

Link to postu

no i wlasnie oto chodzi, żeby nie było do każdego towaru oddzielnego szablonu przecież. Jeśli np. jest grupa towarów, tak jak u mnie routerów (29 wersji) to robie 1 szablon, w którym opis towaru i tytul aukcji jest pobierany z towaru, tylko trzeba później recznie zmieniac te ustawienia "Specyficzne". Gdybym ustawil to z poziomu Towaru, to 1 szablon zalatwil by wszystko. Gdybym chciał mieć 50 szablon, oddzielnie pod każdy towar to bym uzywal innego programu ;)

Link to postu

Będziemy dążyć do tego aby korzystanie z szablonów było prostsze, ale w tym przypadku sprawa nie jest taka prosta, bo towar musi zawierać kategorie dla wszystkich serwisów (również zagranicznych).

Więc trzeba zrobić w towarze zakładki, takie jak teraz są w szablonach z nazwami serwisów (również zagranicznych). Dla zmniejszenia klikania proponuję w ustawieniach dodać możliwość wyłączenia nieużywanych zakładek.

Link to postu

Ja też popieram przedmówców. Jeśli trzeba do każdego towaru robić specyficzny szablon to jest to "bardzo pod górkę". Mam ten sam problem niby szablon a nie szablon. Więc ja też jestem za zmianą by "specyficzne" pojawiały się w towarze.

 

Jak to za trudne to proponuję by w "specyficznych" chociaż waga przepisywała się z towaru i tak samo zrobić z opcją "stan".

Link to postu

Ja też popieram przedmówców. Jeśli trzeba do każdego towaru robić specyficzny szablon to jest to "bardzo pod górkę". Mam ten sam problem niby szablon a nie szablon. Więc ja też jestem za zmianą by "specyficzne" pojawiały się w towarze.

 

Jak to za trudne to proponuję by w "specyficznych" chociaż waga przepisywała się z towaru i tak samo zrobić z opcją "stan".

 

Lub niech choć się przy dodawaniu nowego towaru pojawia nowy szablon i od razu powiązanie towaru z szablonem :)

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Panie Bartku;

Gdy pracujemy z zmianą parametrów specyficznych to zazwyczaj z tymi samymi parametrami (tak sądzę), ale jeśli nie to nic by się nie stało gdyby wybrane wcześniej parametry specyficzne do zmiany zapamiętywały się - bo teraz trzeba za każdym razem je od nowa wybierać. A ktokolwiek tego próbował wie, ze to pracochłonne.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Drodzy Panowie specjaliści. Nie rozumiem jak taka firma jak Insert nie może sobie poradzić z taką funkcjonalnością. Może trzeba zajrzeć do konkurencji?

Do tej pory używałem programu EasyUploader, w którym atrybuty "specyficzne" pojawiają się w zależności od wybranej kategorii tak jak w allegro.

Czy rzeczywiście jest to wielki problem żeby to zrobić?

 

Czy zmieniając atrybuty zbiorczo w szablonie aukcji, nie powinno być tak że te atrybuty zapiszą się przy szablonie? Myślałem że po wybraniu i zatwierdzeniu będę one przypisane i widoczne w zakładce "specyficzne" danego szablonu aby można je było tam później edytować. Gdyby tak to działało, mógłbym powielać szablony dla podobnych towarów, a tak muszę wszystko robić od nowa przy każdym towarze.

Link to postu
Czy zmieniając atrybuty zbiorczo w szablonie aukcji, nie powinno być tak że te atrybuty zapiszą się przy szablonie?

A tak się nie dzieje? Atrybuty specyficzne są przechowywane w aukcji/szablonie i pojawiają się w aukcji w zależności od wybranej kategorii.

 

Zmiany zbiorcze natomiast mogą dotyczyć aukcji w wielu różnych kategoriach, więc jak wyświetlić listę atrybutów do edycji? Oczywiście można je przefiltrować, ale nadal może być ich kilkadziesiąt na stronie z czego wspólnych będzie tylko kilka.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...