Skocz do zawartości

Multi Paczka

Polecane posty

Witam wszystkich,

Pewnie nie jestem pierwszym, którego poczta potraktowała dziś "olewkowo" ze starymi wydrukami na przesyłki pobraniowe. Wprowadzili od dziś usługę która nazywa się Multi Paczka. Proszę o jakąkolwiek informację czy ma ktoś zrobiony pod nią wydruk lub coś się z tym tematem dzieje?? Kiepsko jest wypełniać ręcznie 15 druków ręcznie...

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fajnie, że pojawiła się nowa wersja Sello, ale w opisach zmian zabrakło nowego wzorca wydruku dla "Multi paczki". Ten stary nie "wstrzela się" w format nowego.

Załączony przez adasio06 wydruk jest b.pomocny tylko nie drukuje kodu kreskowego a Panie na poczcie mają problem... Poza tym to raczej ekipa z Sello powinna zając się takimi modyfikacjami a nie my użytkownicy. Ja niestety nie potrafię zrobić nowego szablonu.

pozdrawiam i liczę tym razem na odzew

Link to postu

Witam,

Nie wiem jak Wam ale mi wszystko drukuje normalnie razem z kodem kreskowym, poprzypinaj sobie ten wydruk dobrze do sposobu wysyłki. Nie wiem jak sytuacja będzie wyglądać z numerami nadawczymi nadanymi przez pocztę indywidualnie dla firmy, ale wpisując ręcznie w paczce numer z druczku pocztowego - normalnie drukuje kod kreskowy. W obydwu przypadkach powinno działać ponieważ ten numer bierze się z bazy i wtedy generuje kod kreskowy. Sprawdź wszystko sobie dokładnie.

Link to postu

Fakt, rzeczywiście udało się, tylko robi się to kompletnie nieekonomiczne, bo druk z poczty do wywalenia, kartka zmarnowana i koszulka jeszcze potrzebna a przy kilku takich przesyłkach dziennie...poczekamy aż Bartek zrobi obiecany formularz dla Multi Paczki.

Mimo wszystko bardzo dziękuję za pomoc, to były cenne informacje.

 

pozdrawiam

Ania

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...