Skocz do zawartości

Lista towarów do spakowania

Polecane posty

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Proszę wypełnić według informacji w pliku.

Nazwę magazynu oraz półkę jeśli nie jest używane można pominąć.

W sekcji Sello trzeba podać nazwę serwera (można ja znaleźć w Sello na dole z prawej strony obok nr wersji Sello - w kolejności użytkownik/serwer/baza danych

Z danymi do logowania u mnie trzeba było pokombinować z różnymi ustawieniami,

Na koniec trzeba podać nazwę bazy danych (można znaleźć jak wyżej).

Ustawić ew pokazywanie cen i ew które zdjęcie i powinno działać.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dane należy podać w tym skrypcie otwartym na pierwszym zrzucie ekranu. Widać tam napisy typu:

// tutaj należy wpisać nazwę....
string NazwaPolaWlasnegoZnazwaMagazynu="";

Trzeba odnaleźć linijkę w której widnieje coś w stylu

string NazwaBazDanych = "";

i w cudzysłowie wpisać nazwę bazy danych. Podobnie dla serwera SQL, loginu SQL i ewentualnego hasła.

Link to postu

Tutaj nie tyle wiedza z Sello jest potrzebna co są to bardziej zagadnienia programistyczne. Komunikat mówi o tym, że nie można się połączyć z bazą danych Sello o nazwie moja_baza_sello. Czy ona tak się nazywa? Najlepiej proszę podesłać zrzut ekranu z okna logownia do Sello, na nim widać nazwę bazy, serwer (przy uruchamianiu Sello proszę przytrzymać wciśnięty lewy klawisz Ctrl).

 

Następnie proszę podesłać zrzuty ekranu jak to zostało wpisane w tym wydruku.

Link to postu

Zamiast: moja_baza_sello proszę wpisać nazwę swojej bazy, czyli proba.

 

string SelloSQLNazwaBazyDanych = "proba"

proba została wpisana poniżej, ale linijka ta jest poprzedzona // co oznacza komentarz i nie jest brana pod uwagę przez kompilator wydruków.

 

Podobna sytuacja z bazą danych, czyli należy tak zmienić linijkę:

string SelloNazwaInstancjiSQLSerwer = @"DESKTOP-986KCGF\INSERTGT"

Tak samo, jeśli mają być wykorzystywane dodatkowe informacje z bazy Subiekta GT, takie jak półka czy magazyn, należy wypełnić też dane dla bazy Subiekta oraz wskazać pola własne z tymi danymi.

Link to postu
21 godzin temu, Katarzyna Ciepluch napisał:

Próbowałam na różne sposoby i tak pojawiają się błędy;/

Niestety te wpisy są nadal błędne. Nie można dwa razy zdefiniować tej samej nazwy, a na drugim zrzucie są one powtórzone - stąd błędy XXX zawiera już definicję...

 

zamiast

string SelloSQLLogin = "sa";
string SelloSQLLogin = "sa";

należy wpisać tę linijkę tylko raz. Podobnie dla pozostałych wyszczególnionych w błędzie nazw zmiennych (zmienna to jest w tym przypadku SelloSQLLogin).

 

Natomiast błąd XXXX nie istnieje w bieżącym kontekście wynika stąd, że linia z definicją danej zmiennej została poprzedzona // przez co nie jest brana pod uwagę. Np.

// bool SelloPokazujCene = false;

Należy te linie zmienić na:

bool SelloPokazujCene = false;

 

17 godzin temu, Radek A napisał:

Zerkałeś może,czy u Ciebie też pojawia się błąd CS0019 w moim kodzie?

Wybacz ale prawdziwe urwanie głowy 😬

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...