Krzysztof Buczyński 25 Napisano 13 Stycznia 2025 Udostępnij Napisano 13 Stycznia 2025 w kto pakował paczkę Witam czy w sello nx znajdę gdzieś info kto spakował daną paczkę i wydrukował list przewozowy?? (na podstawie osoby zalogowanej w danym momecie do sello nx) Cytuj Link to postu
MARCIN e-kupowanie.pl 1 274 Napisano 13 Stycznia 2025 Udostępnij Napisano 13 Stycznia 2025 w kto pakował paczkę 31 minut temu, Krzysztof Buczyński napisał: Witam czy w sello nx znajdę gdzieś info kto spakował daną paczkę i wydrukował list przewozowy?? (na podstawie osoby zalogowanej w danym momecie do sello nx) Na zakładce HISTORIA w ZAMÓWIENIU WYSYŁKOWYM? Sprawdź, co tam się rejestruje. Cytuj Link to postu
Krzysztof Buczyński 25 Napisano 13 Stycznia 2025 Autor Udostępnij Napisano 13 Stycznia 2025 w kto pakował paczkę 1 minutę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał: Na zakładce HISTORIA w ZAMÓWIENIU WYSYŁKOWYM? Sprawdź, co tam się rejestruje. Witam no właśnie nic się nie rejestruje: a to zamówienie jest spakowane, ettykieta wydrukowana, a historii nie ma żadnej Cytuj Link to postu
MARCIN e-kupowanie.pl 1 274 Napisano 13 Stycznia 2025 Udostępnij Napisano 13 Stycznia 2025 w kto pakował paczkę Nie jestem pewien, ale może to zależy od tego ustawienia? Cytuj Link to postu
Rafał Stępień 252 Napisano 14 Stycznia 2025 Udostępnij Napisano 14 Stycznia 2025 w kto pakował paczkę Włączenie śladu rewizyjnego pomoże śledzić część zmian, niestety są tam zaszłości historyczne, które aktualnie uniemożliwiają podgląd historii wszystkich działań. Nie będzie tam widocznych informacji o stworzeniu/drukowaniu etykiety, informacja o pakowaniu będzie widoczna tylko jeśli użyje się przycisku "spakuj wszystko" z pozycji EZ. Mamy zapisane do realizacji poprawki związane ze śladem rewizyjnym, podbiję priorytet, ale nie ma raczej szans na wersję 55. Cytuj Link to postu
Leszek Oleszczuk 22 Napisano 31 Maja Udostępnij Napisano 31 Maja w kto pakował paczkę A gdzie włącza się ślad rewizyjny bo ja tego nie mogę znaleźć. Cytuj Link to postu
Rafał Stępień 252 Napisano 1 Czerwca Udostępnij Napisano 1 Czerwca w kto pakował paczkę W tym artykule jest kilka cennych informacji o śladzie rewizyjnym: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4217,slad-rewizyjny-w-programie-subiekt-nexo.html 1 Cytuj Link to postu
Polecane posty
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.