Skocz do zawartości

Scenariusz Windykacyjny a działania


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Jakub Jakowicki,

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Byłbym wdzięczny za wskazanie moich błędów albo informację.
 

Próbuję ustawić scenariusz windykacyjny tak aby automatycznie tworzył działanie - zadanie. Cel jest taki że odpowiedniemu pracownikowi wyskoczyło powiadomienie, przypominające mu że ma zadzwonić do klienta i podpytać o płatność.

 

image.png.f21ead6d1a309dc40a3b4e4ea6a43986.pngimage.thumb.png.eee519277730bcc0da1411f873925802.png

 

Wysyłka wiadomości działa świetnie, teraz próbujemy dodać działania - i etap jest po rpostu pomijany.
Czy do tego potrzebuje modułu automatyzacji?

 

Pozdrawiam

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Dziękuję za odpowiedź,

 

Temat na chwilę zostawiłem bo były inne, ważniejsze rzeczy i...
Naprawiło się samo.

Najwyraźniej manipulacja datą rozliczenia w celach testu myli Subiekta i nie wyświetla dobrze przypomnień działań - ale gdy zostawiliśmy to na półtorej tygodnia, przypomnienia same zaczęły się pojawiać. :)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...