Jakub Jakowicki 11 Napisano 23 Kwietnia 2025 Udostępnij Napisano 23 Kwietnia 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Dzień dobry, Byłbym wdzięczny za wskazanie moich błędów albo informację. Próbuję ustawić scenariusz windykacyjny tak aby automatycznie tworzył działanie - zadanie. Cel jest taki że odpowiedniemu pracownikowi wyskoczyło powiadomienie, przypominające mu że ma zadzwonić do klienta i podpytać o płatność. Wysyłka wiadomości działa świetnie, teraz próbujemy dodać działania - i etap jest po rpostu pomijany. Czy do tego potrzebuje modułu automatyzacji? Pozdrawiam Link to postu
Martyna Świdzińska 230 Napisano 24 Kwietnia 2025 Udostępnij Napisano 24 Kwietnia 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Dzień dobry, proszę doprecyzować – czy problem polega na tym, że działanie w ogóle się nie tworzy, czy może tworzy się prawidłowo, ale nie pojawia się powiadomienie przypominające o tym zadaniu? Link to postu
Jakub Jakowicki 11 Napisano 25 Kwietnia 2025 Autor Udostępnij Napisano 25 Kwietnia 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Działanie w ogóle się nie tworzy, przy sprawdzaniu etapu windykacji w rozrachunkach podaje mi "Pominięty". Link to postu
Martyna Świdzińska 230 Napisano 25 Kwietnia 2025 Udostępnij Napisano 25 Kwietnia 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Dzień dobry, proszę o przesłanie zrzutu ekranu przedstawiającego sekcję Scenariusze windykacyjne w Parametrach windykacji. Link to postu
Jakub Jakowicki 11 Napisano 25 Kwietnia 2025 Autor Udostępnij Napisano 25 Kwietnia 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Link to postu
Martyna Świdzińska 230 Napisano 25 Kwietnia 2025 Udostępnij Napisano 25 Kwietnia 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Proszę zmienić parametr „Gdy jest wiele niewykonanych etapów scenariusza windykacyjnego” na „Wykonaj wszystkie etapy”. W celu przetestowania warto utworzyć uproszczony, testowy scenariusz windykacyjny i sprawdzić, czy działania generują się prawidłowo. Link to postu
Rozwiązanie Jakub Jakowicki 11 Napisano 9 Maja 2025 Autor Rozwiązanie Udostępnij Napisano 9 Maja 2025 w Scenariusz Windykacyjny a działania Dziękuję za odpowiedź, Temat na chwilę zostawiłem bo były inne, ważniejsze rzeczy i... Naprawiło się samo. Najwyraźniej manipulacja datą rozliczenia w celach testu myli Subiekta i nie wyświetla dobrze przypomnień działań - ale gdy zostawiliśmy to na półtorej tygodnia, przypomnienia same zaczęły się pojawiać. Link to postu
Polecane posty