Skocz do zawartości

Sprzedaż fiskalna

Polecane posty

Pomyliłam się dwukrotnie i odczytałam sprzedaż jako detaliczną zamiast jako paragony fiskalne. nic z tym nie można zrobić. nie da się usunąć i wprowadzić jako PF, nie da się zamienić na PF. Nie da się wycofać skutku magazynowego. To jest osobiście porażka.

Wywala mi też błąd jak chcę odczytać wszystkie pojedyncze paragony. Raz kiedyś mi odczytało za jakiś okres a od tamtej pory nie działa.

Nie mozna skopiować listy do żadnego arkusza kalkulacyjnego co jest ogromnym utrudnieniem dla mnie

nie mogę nawet zobaczyć jaki miałam zysk za dany okres - takie proste rzeczy. Nie ma listy towarów chodliwych i nie. Jeden wielki bubel

Link to postu
Dnia 21.02.2017 at 11:16, Mariola Kosciuczyk napisał:

Pomyliłam się dwukrotnie i odczytałam sprzedaż jako detaliczną zamiast jako paragony fiskalne. nic z tym nie można zrobić. nie da się usunąć i wprowadzić jako PF, nie da się zamienić na PF. Nie da się wycofać skutku magazynowego.

 

Zapewne ma Pani na myśli sprzedaż fiskalną (SF). Potwierdzam, że nie można zamienić SF na PF, ponieważ są to dwa odrębne typy dokumentów z różną logiką. Odbiór sprzedaży spowodował wykasowanie danych o sprzedaży na kasie więc w takim wypadku powinna Pani pozostać przy SF. Usunąć SF się da, ale zostaną utracone dane o sprzedaży i nie da się jej przekonwertować na PF. Faktycznie nie da się na SF wycofać skutku magazynowego dla WZki ze statusem W powiązanej z SF. Można zmienić status tylko dla WZki na braki towarowe.

 

Dnia 21.02.2017 at 11:16, Mariola Kosciuczyk napisał:

Wywala mi też błąd jak chcę odczytać wszystkie pojedyncze paragony. Raz kiedyś mi odczytało za jakiś okres a od tamtej pory nie działa.

 

Proszę wejść do formatki kasy fiskalnej, na zakładkę rejestr zdarzeń i zobaczyć co jest w szczegółach operacji "Odczyt transakcji".
 

Dnia 21.02.2017 at 11:16, Mariola Kosciuczyk napisał:

Nie mozna skopiować listy do żadnego arkusza kalkulacyjnego co jest ogromnym utrudnieniem dla mnie

 

Można. Prawoklik na liście -> Operacje na liście -> Eksport do excela.
 

Dnia 21.02.2017 at 11:16, Mariola Kosciuczyk napisał:

nie mogę nawet zobaczyć jaki miałam zysk za dany okres

 

Proponuję skorzystać z raportu Sprzedaż wg dokumentów. Jeśli chciałaby Pani zobaczyć zysk z odebranej sprzedaży fiskalnej to w filtrze "Typ Dokumentu" proszę zaznaczyć "WF - Wydanie zewnętrzne fiskalne".

 

Dnia 21.02.2017 at 11:16, Mariola Kosciuczyk napisał:

 Nie ma listy towarów chodliwych i nie.

 

Również polecam raport: Asortyment niechodliwy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...