Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Bartosz Rosa

  Kolumna z popularnością w aukcjach trwających

  A masz licytacje czy kup teraz?
 3. maniootek •

  Kolumna z popularnością w aukcjach trwających

  U mnie w Sello 1.31 mam wszędzie wartość "0" w kolumnie Oferty a wcześniej korzystałem z tego. Czy to powróci w kolejnych poprawkach?
 4. Dobra proszę bardzo poniższy kod wpisać w zakładkę code private string kodCN() { string str = Dokument.Pozycje.AsorymentWybrany.Asortyment.PolaWlasneAdv.PW_9CNkod.Nazwa; string cutChar = "|"; if (str.Contains(cutChar) == true){ string ext = str.Substring(0, str.LastIndexOf(cutChar)); return ext; } else{ return str; } } A w polu tekstowym wpisać kodCN() zamiast Dokument.Pozycje.AsorymentWybrany.Asortyment.PolaWlasneAdv.PW_9CNkod.Nazwa i wszystko powinno działać Proszę tylko zwrócić uwagę aby w polu własnym znak "|" nie występował więcej niż raz. PS: Niech posprawdza Pan parę razy czy wszystko działa jak należy, jak przepisałem po własnemu od podstaw fragment kodu odpowiedzialny za wygenerowanie na wydruku danych Adresowych w niektórych przypadkach nie generowało go wcale(jakiś timeout funkcji czy coś takiego)
 5. W jednej z naszych spółek, rozpoczęliśmy obsługę kadr w Gratyfikancie, od 2019 roku - wydłużający się proces przekształcenia w KRS, opóźniał zakup licencji itp. Pracownicy jednak byli tam zatrudnieni już w 2018, a kadrowa prowadziła ich "ręcznie". Obecna, nowa już kadrowa, chciała by pouzupełniać dane, między innymi podstawę chorobowego, jak niżej. Czy można to jakoś dodać ręcznie, czy zabieramy się od "d..." strony?
 6. Radomił Ząbik

  Drobna różnica, przy drukowaniu zgrupowanej listy

  I jeszcze zadanie na 6-kę W tym raporcie własnym używam kontekstu, akurat jest nim pracownik. Wasz wydruk listy, bardzo ładnie obsługuje filtry i pokazuje je pod tytułem raportu. Jakby dało się gdzieś jeszcze ustawić pokazywanie kontekstu, to w tym konkretnym przypadku, wydrukowany raport, byłby zdecydowanie lepszy
 7. Jest mała różnica, w wydruku zgrupowanej po miesiącu listy, który ma inne formatowanie niż na liście - nic poważnego, ale jednak
 8. Dobrą funkcjonalnością byłaby możliwość ustawiania kilku flag dla obiektów a nie tylko jednej
 9. Radek Szachnowski

  plik epp z wydaniem zewnetrznym a odbiorca i miejsce dostawy

  dziekuje. to mi wystarczy:)
 10. Bartosz Rosa

  Kolumna z popularnością w aukcjach trwających

  Liczby zakupów nie. Zwraca natomiast (z dokumentacji Allegro): The number of bidders. - czyli liczba osób biorących udział w licytacji.
 11. Dzisiaj
 12. Kamil Goleń

  plik epp z wydaniem zewnetrznym a odbiorca i miejsce dostawy

  Niestety w pliku EPP nie ma możliwości zawarcia adresów dostaw. Pole uwagi i odbiorca są przenoszone i w podglądzie można je znaleźć w sekcji [NAGLOWEK].
 13. Bartosz Rosa

  Nie udało się założyć podmiotu

  Jako takich logów nie ma, nigdy nie było potrzeby analizowania takiego przypadku. Można natomiast zajrzeć do logów samego serwera SQL https://docs.microsoft.com/pl-pl/sql/relational-databases/performance/view-the-sql-server-error-log-sql-server-management-studio?view=sql-server-2017 Można również spróbować usunąć Sello i zainstalować ponownie - być może instalacja programu przebiegła nieprawidłowo.
 14. Niech poda Pan w którym polu słownikowym się znajduje ta informacja to resztę też dopiszę.
 15. Rozumiem. Czy może to mieć związek z długością nazwy cennika wpisaną w Allegro? Czy miały one powyżej 50 znaków?
 16. Bartosz Rosa

  Czyszczenie bazy danych

  Zaraz zapytam co z tym mailem, bo miał pójść. Obecnie mamy spore obciążenie na skrzynce mailowej, możliwe, że to dlatego.
 17. Bartosz Rosa

  1.31.2 wiadomości automatyczne

  Tak. Dla każdej transakcji jest osobny e-mail, bo są to osobne procesy i zapis jednej transakcji nie wie, że za chwile będzie następna.
 18. Bartosz Rosa

  Sello - allegro paczkomaty, zamówienie kuriera

  Nie mieliśmy, z tego co pamiętam, zgłoszeń zapotrzebowanie na taką funkcję w programie - nawet nie wiem czy API daje taką możliwość. Ale możemy rozeznać temat i pomyśleć o dodaniu takiej funkcji.
 19. Bartosz Rosa

  Sello 1.40

  Jest możliwe.
 20. Bartosz Rosa

  Jak usunąć oferty z nieużywanego/nieaktywnego konta allegro?

  Pozostaje wykonanie polecenia SQL za pomocą programu serwisowego. Spowoduje ono przeniesienie do zakończonych aukcji z wybranego konta. Jego nazwę należy podać w poleceniu Przed jego wykonaniem proszę wykonać archiwizację bazy. update au__auction set au_State = 4 where au_State = 3 and au_RegId = (select reg_Id from reg__Registration where reg_username = 'NAZWA_KONTA')
 21. Bartosz Rosa

  Aktualizacja podmiotu nie powiodła się [1.31]

  Proszę aktualizację wykonywać na komputerze na którym jest serwer SQL, dodatkowo można uruchomić Sello jako administrator. Czy w serwerze były wykonywane jakieś zmiany konfiguracji? W szczególności prawa dostępu były modyfikowane? Można również spróbować cofnąć wersję do poprzedniej, wykonać archiwizację i wtedy ponowić aktualizację. Wtedy pojawi się powyższy komunikat, ale będzie możliwość pominięcia tworzenia kopii zapasowej przed aktualizacją bazy. Starsze wersje Sello można pobrać stąd: http://ftp.insert.com.pl/pub/aktualizacje/Sello/
 22. Bartosz Rosa

  dziwne błędy w raporcie system sprzedaży

  W takim razie, aby pozbyć się w Sello konieczności aktualizacji wszystkich ZK można wykonać poniższe polecenie SQL za pomocą programu serwisowego. update tr__Transaction set tr_InitDocDirty = 0 where tr_InitDocDirty = 1
 23. Krzysztof Buczyński

  ZMNIEJSZENIE BAZY DANYCH NEXO

  WITAM A CZY JEST SZANSA OPISANIA KROK PO KROKU JAK TO ZROBIĆ ?
 24. Daniel Kozłowski

  Problem z wydrukiem jakichkolwiek dokumentów

  Może jakaś podpowiedź - system operacyjny, wersja programów, co to znaczy "czegokolwiek" (jakie dokładnie wzorce były wykorzystywane), czy widoczny jest podgląd wydruku, czy wydruk eksportuje się do PDF'a, czy wykonuje się wydruk na wirtualną drukarkę PDF ? Polecam analizę problemu w miejscu występowania z pomocą serwisanta, można jak ktoś od razu zobaczy (dosłownie) problem.
 25. Dzień dobry, mam problem z drukowaniem z subiekta czegokolwiek na jednej stacji roboczej, ale po kolei. Posiadam dwie licencje insertu na różne podmioty (osobne instancje sql) , stacji klienckich jest około trzydzieści, wszystko działa poprawnie po za jedną stacją. Na tej stacji wydruki "wychodzą" fizycznie tylko z licencji nr 1 po przełączeniu się na drugą licencję/podmiot wydruków brak, pojawia się okno wydruku, info niby jest wysyłane na drukarkę ale idzie tak jakby w próżnię....... Reinstalacja subiekta nic nie dała, ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać ?
 1. Załaduj więcej aktywności
×