Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Dzisiaj
 2. Jak najbardziej jest taka możliwość - ważne, aby należność była przeterminowana (spłacona po terminie).
 3. Czy do rozliczonej faktury (spłaconej) nie ma możliwości wystawić noty w Subiekcie albo Rachmistrzu?
 4. Nie ma takiego zestawienia. To, co można zrobić w standardzie, to dla zaznaczonych zamówień skorzystać z kreatora "Przetwórz w zamówienie do dostawcy" i tam skorzystać z opcji "Zamień zaznaczone komplety na składniki" tyle razy ile jest zagnieżdżeń jednych kompletów w drugich. Finalnie należałoby zapisać takie zlecenie i je wydrukować - stanowiłoby ono listę, której Pan potrzebuje. W wersji PRO można oczywiście dopisać taki raport - wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa z co najmniej dwóch powodów: - składnikiem kompletu może być inny komplet i tak w nieskończoność, - sk
 5. Do opóźnienia otwierania kolejnego pobranego pliku. Gdy wszystkie otwierały się jednocześnie to dochodziło do tego, że kolejność drukowania była zupełnie losowa. Teoretycznie podanie tutaj jakiejś wartości może poprawić kolejność. Checkbox natomiast będzie przesyłał kolejny plik dopiero jak bufor drukarki zostanie opróżniony - ale nie zawsze ta funkcja działa poprawnie. Można potestować.
 6. Czy komunikat uniemożliwia zapisanie takiego szablonu? Bo może on być nadmiarowy.
 7. Ponawiam zapytanie. Przy próbie wygenerowania korekty do JPK_V7M za miesiąc lipiec wyskakuje błąd "błąd generowania". Dzieje się to w ciągu 1-2 sekund od kliknięcia "generuj". Próbowałem zmienić timeout, bez zmiany. Przyczyna korekty: brak oznaczenia RO w JPK, przed dodaniem oznaczeń można robić korekty, po dodaniu RO nie jest to możliwe. Gdzie leży problem ? Wersja uprawnień 1.67
 8. Potrzebuję na podstwie dokumentów ZK, wydrukować zestawienie towarów do uszykowania dla magazynu, z tym że, potrzebuję rozbić komplety. np. takie zamówienie: Komplet - strój na w-f potrzebuję to rozbić na zestwieniu 1x spodenki 1 x koszulka
 9. Pomyślimy nad dodaniem autorespondera na słowa kluczowe. Czy oparcie tego mechanizmu o przypisanie do grupy wiadomości będzie ok? Bo taki mechanizm jak automatyczne nadawanie grup po słowach kluczowych jest już dostępne - wystarczyło by dodać generowanie maila na takie zdarzenie.
 10. sprawdzałeś, czy da się im ograniczyć uprawnienia tylko do niezbędnych? Korzystam z tej aplikacji od ponad roku i świetnie uzupełnia braki z Sello. Nie tylko odpowiedzi na zapytania czy spory transakcyjne ale też montaż kompletów itp. To już kwestia indywidualna, czy chcesz im to udostępnić, żebyś mógł korzystać z automatów. Sprawdzałeś ich regulamin, czy mają coś co pozwalałoby im wykorzystać te dane inaczej jak tylko do obsługi twoich działań?
 11. Czy subiekt nexo posiada zestawienie z rozbciem kompletów?
 12. Dziękuję za odpowiedź, proszę mi powiedzieć jeszcze, jaka jest to wersja programu i jaki kod ubezpieczenia jest na RCA tego pracownika? Czy są w RCA jakieś wartości przy tym pracowniku?
 13. Zdradzi, ale jutro . Emocji będzie jak na grzybach 🤫.
 14. Drukarki Novitus umożliwiają wydruk dodatkowych linii pod częścią fiskalną paragonu, ale liczba zmian treści tych linii jest ograniczona do 3 między kolejnymi raportami dobowymi. Czyli podczas sprzedaży dobowej można wysłać tylko 3 paragony z różnymi liniami dodatkowymi w stopce. Sterownik nie udostępnia tej funkcji, gdyż w praktyce jest ona bezużyteczna.
 15. Ja jestem ciekawy, czy zdradzi .... trza będzie podpis pod miniaturką zmienić, ale raz na kilka lat można.
 16. Ja generalnei reklamację złozyłem na ten ich system i mi odrzucili wyglądało na to, że mieli rację nie odpisałem na pierwszym mail jak pisali i straciłem SuperSPrzedawcę i jeszcze mi nie oddawali prowizji za zwroty przez chyba 30 dni.
 17. Zrobiłem sobie testy u konkurencji z prywatnego konta i oni odpowiadali na każdą moją wiadomość, stąd to przypuszczenie. Z własnego doświadczenia wiem, że Administratorzy piszą co innego, a wychodzi co innego.
 18. Z tego co pisali mi Administratorzy, to tylko na pierwszą wiadomość a następne juz nie. To by był szok jakby tak było XD
 19. Po co ? Kurier wbija przy Tobie na czytnik i masz od razu status online.
 20. Podobnie u mnie. Miałem drugie podejście i wygląda na to, że Sello jest pierwszym programem w Polsce gdzie chyba wszystko w tym temacie śmiga: Paczek jest kilka na tydzień.
 21. Również jestem ciekawy jakie to tajemnice skrywa Bartek i ST w sprawie nowej wersji Sello. 🙃
 22. @Bartosz Rosa zdradź nam co nie co o nowościach w 1.40... Czy koniec września się utrzyma jako termin?
 23. Dziękuję za wyjaśnienie:) Wprowadzimy możliwość ustawienia ZK jako dokumentu finalnego.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...