Skocz do zawartości

Cała aktywność

Otwórz wszystkie nieprzeczytane w nowych zakładkach
Oznacz wszystkie jako przeczytane
 1. Z ostatniej godziny
 2. Udało się spiąć sello z S NEXO Pojawił się problem, nie mogę powiązać aukcji z produktami, jak daję powiąż otwiera się okienko i nie ma żadnych produktów. Gdy wywołuję synchronizację z programem magazynowym wywali mi mase błędów (po 1 dla kazdego produktu) " Błąd przy tworzeniu nowego towaru: Towar: Babyliss C260E Lokówka Wyjątek: Resolution of the dependency failed, type = "InsERT.Moria.CennikiICeny.IPoziomCen", name = "Standalone". Exception occurred while: while resolving. Exception is: ResolutionFailedException - Resolution of the dependency failed, type = "InsERT.Moria.CennikiICeny.PoziomCenBO", name = "StandalonePrivate". Exception occurred while: while resolving. Exception is: InvalidOperationException - The current type, InsERT.Mox.BusinessObjects.ICommentLimitedEdition, is an interface and cannot be constructed. Are you missing a type mapping? ----------------------------------------------- At the time of the exception, the container was: Resolving InsERT.Moria.CennikiICeny.PoziomCenBO,StandalonePrivate Resolving parameter "weaver" of method PoziomCenBO.SetWeaver(InsERT.Mox.Aop.Weaver weaver) Resolving InsERT.Mox.Aop.Weaver,(none) Resolving parameter "pointcut" of method Weaver.RegisterAspect(InsERT.Mox.Aop.IPointcut pointcut, InsERT.Mox.Aop.IAdvice advice) Resolving InsERT.Mox.Core.BusinessAspects.LimitedEdit.LimitedEditAspect,(none) Resolving parameter "commentLimitedEdition" of constructor InsERT.Mox.Core.BusinessAspects.LimitedEdit.LimitedEditAspect(InsERT.Mox.BusinessObjects.RuntimeMetadata.IBusinessLogicMetadataStore boMetadata, System.Data.Entity.Core.Metadata.Edm.MetadataWorkspace edmMetadata, InsERT.Mox.BusinessObjects.IFlagLimitedEdition flagLimitedEdition, InsERT.Mox.BusinessObjects.ICommentLimitedEdition commentLimitedEdition) Resolving InsERT.Mox.BusinessObjects.ICommentLimitedEdition,(none) ----------------------------------------------- At the time of the exception, the container was: Resolving InsERT.Moria.CennikiICeny.PoziomCenBO,Standalone (mapped from InsERT.Moria.CennikiICeny.IPoziomCen, Standalone)" Utworzyłem nowy poziom cen w nexo i wybrałem w parametrach połączenia jak na screenie i nada wywala błąd. Jakiś pomysł ? Dzięki
 3. Dzisiaj
 4. deklaracje VAT też odznaczyłam, a użytkownicy i tak widzą deklaracje VAT ....
 5. Dzień dobry, szukam i nie bardzo umiem znaleźć .... zależy mi na ustawieniu , aby inni użytkownicy nie mogli zmienić daty blokady w Ra i Grat. odznaczyłam zmiana blokady aplikacyjnej, ale pomimo tego pozostali użytkownicy mogą zmieniać date blokady ....
 6. dzwiny problem ponieważ pojawiły się duplikowane faktury i na jednym jest status Usunięty
 7. probówałem jak tutaj: Lecz bład ma taki Jak zrobić z tym porządek ?
 8. Pr Przy wprowadzaniu absencji funkcja przelicz podstawę była zawsze wykonywana. Problem w tym , że się nie przeliczały w miesiącach z absencją chorobową.
 9. Witam, Problem następujący - utowrzyłem konto dla księgowej aby mogła pobierać dektracje dokumentów online, niestety ale nie dostawała zaproszenia. Księgowa postanowiła wysłac mi zaporszenie i udało , otrzymałem linka - lecz teraz chciałem usunąc konto które ja utworzyłem nie udało się gdyz dostałme informacje ze sa pliki powiazane w dekracji dokumentów - ponstowiłem zmienić obsługujacego i dostaje informacje ; problem drugi nawet już chce dodać firmę z zaproszenia księgowej to nie gdy wprowadzam datę od której chce aby ksiegowość miała dostep to dostaje taki bład:
 10. Problem polega na tym, że przy przenoszeniu dokumentów z Saldeo przez wtyczkę Ebit całkowicie pomijane są schematy dekretacji ustalone w Rewizorze.
 11. Witam Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można stworzyć takie etykiety z cena brutto,jednostka miary itd. Czy program jest w stanie przeliczyć te wszystkie wartości?
 12. Trzeba wpisać ten sam opis w polu Ewidencja VAT - po prawej.
 13. Z pytania i z załączonych obrazków wywnioskowałem, że podstawa chorobowego w absencji nie została przeliczona - składnik ma ustawione wchodzenie do podstawy chorobowego TAK, a w absencji widać INACZEJ. Proszę po prostu sprawdzić czy przeliczenie rozwiązuje problem.
 14. Wykonuje operację przeliczania podstawy w uzasadnionych przypadkach . Nie rozumiem co ma Pan na myśli pisząc: "....po manipulacjach w składnikach? "
 15. Tak to nie był użytkownik Szef tylko dlaczego inny użytkownik może to uruchomić skoro i tak z tego nic nie będzie (przydałoby się wcześniejsze ostrzeżenie lub wyłączenie tej opcji)? Pusty, to znaczy podmiot się utworzył, nie nastąpiło tylko przeniesienie danych a dane do przeniesienia zapisały się na dysku (stąd pytanie o wykorzystanie z tych plików w kreatorze).
 16. Witam, zaczynamy przygodę z Sello i mamy problem z wydrukami a dokładnie z przydzieleniem drukarek. Mamy dwie drukarki do etykiet na dwóch osobnych komputerach i chcielibyśmy drugą podpiąć w wydrukach, ale z tego co się zdążyliśmy zorientować - to można tylko jedną (zmieniając drukarkę na jednym komputerze, na tym drugim także się ona zmienia).
 17. Dzień dobry, Aktualnie 50. Zweryfikuję problem w aktualnym miesiącu.
 18. A nie lepiej poprawić schemat, żeby nie tworzył drugiego rozrachunku?
 19. Dzień dobry, zaczęliśmy korzystać z wtyczki Ebit do Saldeo i pojawił się następujący problem - przy księgowaniu pojawiają się zdublowane rozrachunki - jeden w dekrecie i kolejny w zapisie VAT. W jaki sposób możemy wyłączyć automatyczne (domyślne?) tworzenie rozrachunku w zapisie VAT?
 20. Dzień dobry, wprowadzam fakturę za leasing z poziomu Portalu Biura -> Dokumenty. W kartotece klienta mam zdefiniowany Domyślny opis jednak po wprowadzeniu tego dokumentu opis jest inny. Jak to zmienić?
 21. Ale pytałem o co innego. Z załączonych obrazków wynika, że składnik jest ustawiony prawidłowo - tylko czy podstawa chorobowego została przeliczona po manipulacjach w składnikach?
 22. Sugeruje Pani że US wie lepiej co się dzieje na serwerach MF niż zarządzający tymi serwerami? Bądźmy rozsądni, pracownicy US są tylko użytkownikami części wewnętrznej tego systemu i nie mają żadnego kontaktu z bramką przez którą są przesyłane pliki. Skoro na podatki.gov.pl powieszono komunikat o problemach to najwyraźniej coś było/jest na rzeczy. Sugeruję sprawdzać ten komunikat i ew. spróbować jak zniknie.
 23. No właśnie nie wiem jak poustawiać poszczególne składniki żeby było dobrze i nie popełnić błędów.
 24. Czy po zmianie przełączników w składnikach została w absencji przeliczona podstawa do chorobowego? Proszę wklejać obrazki bezpośrednio w treści wpisów na Forum - łatwiej się wtedy czyta.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...