Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Ponownie zaznaczyć towar w Subiekcie do serwisu aukcyjnego przed synchronizacją?
 3. Po lewej masz "Allegro" a w konfiguracji po prawej nie. Może o to chodzi?
 4. Dzisiaj
 5. Cześć, mam problem w Sello, mianowicie mimo konfiguracji Inpost Ship X ( mam id organizacji i token) wyrzuca mi błąd treści. Brak danych autoryzujących (id organizacji lub token) dla sposobu wysyłki 'Paczkomaty 24/7 po przedpłacie' nie mogę wydrukować etykiety, lista magazynowa się drukuje - niżej screeny. Macie podobny problem lub gotowe rozwiązanie ?
 6. Tak. W sekcji Transakcje, po przefiltrowaniu według danej cechy pozostają tylko pojedyncze transakcje. Pozostałe zgrupowane, w których np. jedna z aukcji miała nadaną cechę nie pojawia się po wykorzystaniu filtru.
 7. W parametrach połączenia z Subiektem wpisy poprawne. W trakcie testowania połączenia pojawia się dziwny adres serwera Sello:
 8. Witam, jak systemowo wymusić zmianę opisu w kartotece towarów w sello z krótkiego na długi. W ustawieniach było ustawiony krótki opis, program zaciągnął krótki opis i później zmieniłem na pełną charakterystykę a w systemie nadal jest tylko krótki. Po usunięciu kartoteki się synchronizuje prawidłowo ale nie da się usunąć wielu kartotek naraz bo raz że są już używane a dwa wiesza program:) Standardowe synchronizuj nie działa w tym wypadku (sello nie widzi tej zmiany) Jakiś patent? pozdrawiam
 9. @Jarosław Grudziński W sello zakładka Ustawienia->Zewnętrzny system sprzedaży i ustawiasz parametry bazy danych oraz użytkowników
 10. A który sposób wysyłki połączyłeś w Sello z allegrową opcją (jak poniżej)?
 11. Grupuje, grupuje. Chwilowa pomroczność jasna.
 12. Może jednak ktoś miał podobny problem? Nie rozumiem dlaczego problem nie jest do rozwiązania przez to forum? Chyba po to to forum zostało założone, żeby pomagać innym. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
 13. Dokładnie taka sama sytuacja, kupujący kupuje przedmiot, wpisuje jakimś dziwnym cudem " Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym " a Sello w ogóle tego nie widzi - nie widzi żadnych z tych transakcji. To spory problem, bo ludzie dzwonią i maja pretensje o to że nie są realizowane ich zamówienia. Prosimy o pomoc !!! Dodam, że zamówienia są zupełnie niewidoczne - nie tworzą się żadne transakcje do tego Allegro wprowadziło tą opcję włączając ją automatycznie - i podejrzewam że większość z nas jej nie zauważyła, a zaznaczone nią aukcje nie pobierają się. Jest ona w: USTAWIENIACH DOSTAWY / SPOSÓB OBLICZANIA KOSZTÓW DOSTAWY - Zmień - tam trzeba odkliknąć opcję " Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym " lub koniecznie dodać ją dodatkowo do opcji dostaw.
 14. To nie jest problem do rozwiązywania przez forum, możliwości jakie widzę: kontakt z serwisantem, aby spróbował zdiagnozować problem w miejscu występowania reinstalacja systemu operacyjnego
 15. Dzięki za podpowiedź, Sello się otwiera. Nie mogę otworzyć Subiekta z poziomu Sello, nie ma też łączności między nimi. Subiekt bezpośrednio się otwiera.
 16. Czy mogę prosić o rozwinięcie tej wypowiedzi? O jakie przykładowo konsekwencje chodzi?
 17. Witam Od tygodnia po uruchomieniu Subiekta GT na kliencie, program działa przez 1-2min. Później przestaje reagować tzn. nie można wyświetlić np. faktur zakupu, kontrahentów. Nie można przejść pomiędzy kartotekami. Wyświetla się wtedy komunikat "Subiekt GT Taki interfejs nie jest obsługiwany". Pomaga zamknięcie Subiekta i uruchomienie ponowne. Znów przez 2 min działa, później to samo. Windows 10 działa prawidłowo, tzn. problem z Subiektem nie wpływa na pracę pozostałych aplikacji i systemu. Problem jest tylko na jednej końcówce, na pozostałych i serwerze jest ok. Sieć jest cały czas dostępna, nawet wtedy kiedy są w/w problemy z Subiektem. Serwer cały czas odpowiada na pingi i jego zasoby są dostępne. Komputer technicznie sprawny. Subiekt GT 1.48 SP2 (1.4803.30.3984) Zastanawiam się, czy jakaś aktualizacja W10 nie spowodowała tych problemów. Przeinstalowanie Subiekta GT nic nie dało, wszystkie dostępne aktualizacje W10 są zainstalowane. Proszę o pomoc. Marcin
 18. Nie korzystam w Sello z modułu wiadomości e-mail (używam Thunderbirda). Korzystam tylko do wysyłania powiadomień kiedy paczka zostaje oznaczona jako wysłana. Nie potrzebuje, żeby Sello trzymało wysłane wiadomości e-mail bo i tak kopie lądują w Centrum Wiadomości Allegro. Czy dało by się dorobić w Parametrach Sello w opcji "Wiadomości automatyczne" ptaszek "Zachowuj kopie wysłanych wiadomości"? Ja bym sobie wtedy taką opcję wyłączył.
 19. Uruchom sello w wciśniętym ctrl. Będziesz mógł wybrać serwer ręcznie. Wygląda jakby ktoś albo coś zmieniło nazwę serwera.
 20. Super, że jest taka możliwość tylko nie ogarniam jak do tego należy się zabrać. Robię , dodaj komplet, dodaje składnik w tym przypadku 7,2 m2 (co powinno mi dać 10 szt po 0.72m2 ) i tutaj nie wiem co dalej 😞
 21. Brak połączenia między Sello 1,34 a Subiektem GT. Dziwny adres serwera. Załączam screen. Proszę o pomoc.
 22. Jest, z czym dokładnie miał Pan problem ?
 23. Proszę o informację czy jest możliwość stworzenia np; 12 kompletów z jednego towaru. Dla przykładu 1 paczka AKU PŁYTY ma 8.64m2 czyli 12 szt . Sklep internetowy nie obsługuje miejsc po przecinku dlatego chcę utworzyć 12 szt bo nie ma możliwości sprzedania 0.72 m2
 24. Nie wiem, czy to ma znaczenie ale zawsze instaluję Sello jako administrator. Ew. 1.34 można odinstalować i zainstalować ponownie jako admin. Nadal nie wiem, czy to pomoże, ale podaję jako jedną z opcji do wypróbowania.
 25. A sterownik identyczny? Oczywiście nie wiem, czy to zależy od urządzenia/sterownika. Inni piszą, że tylko z Sello nie drukuje a z Subiekta jest ok, co sugerowało by na inną przyczynę. (jeśli masz inny widok okna konfiguracyjnego, to masz starszy sterownik - ten najnowszy umie drukować NIP na paragonach)
 1. Załaduj więcej aktywności
×