Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Czy jest szansa na to, żeby dało się korzystać z kodów dostaw przy kompletacji? Nie ma tam opcji "Rozbicie pozycji" i Subiekt sam wybiera dostawą (pewnie wg fifo/lifo) i ze stanu często schodzą niewłaściwe towary. Nie da się też w tworzonym komplecie od razu nadać kodu dostawy. Obejściem jest ręczna edycja RW/PW, ale to strasznie upierdliwe jest - poprawna kompletacja z właściwym przypisaniem kodów dostaw wymaga otwarcia trzech różnych okienek w trzech różnych modułach (Towary, Wydania magazynowe, Przyjęcia magazynowe). A aż się prosi, aby po prostu odpowiednia opcja znalazła się w oknie "Montaż kompletu" - tak samo jak przy tworzeniu dowolnego innego dokumentu magazynowego.
 3. A jak duże masz grafiki? Po zakupie lub po wznowieniu aukcji są one niewidoczne jakiś czas na allegro. Oczywiście nie kilka dni... Czy Ci użytkownicy Sello mają ustawione, żeby Sello pobierało, np. do kilka godzin, aukcje trwające i zakończone?
 4. Pewnie się "zdublowała" przez błędy przy wystawianiu/pobieraniu. Coś musiało się chwilowo zadziać... A czy tą aukcję "pustą" da się usunąć przez DELETE? Jeśli tak, to czy wraca przy pobraniu trwających ofert z allegro?
 5. Mam info od kilku klientów że z Sello znikają im Aukcje z wystawionych i po kilku dniach pojawiają się ponownie pomimo ze sa wystawione z Sello i widoczne w allegro, temat dość dziwny bo praktycznie nia ma żadnej reguły i kategorie w których wystawiają są przez nich nromalnie używane. PS Cześć Tomek
 6. Wersja 27, 28, 29? Kadrowa się ucieszy
 7. Udało się do 26.2.1, bo nie widzę jednoznacznie na liście Chyba, że to to ostatnie.
 8. Dziękuję za w/w odpowiedz. Jeszcze w nawiązaniu do sugestii 1, to czy jest szansa, że dodacie możliwość dodawania plików jako załączniki, wprost do wiadomości e-mai z chmury np. google drive? Oczywiście nowo dodany załącznik również powinien być klikalny w nowo tworzonej wiadomości (gdy chcemy go podejrzeć). Pytam w odniesieniu do planów rozwoju Gestora NEXO, gdzie będzie możliwość aby załączniki były trzymane tylko i wyłącznie na serwerze pocztowym (te odebrane jak i wysłane). Serwery pocztowe oferują dużo miejsca np. 500 GB na nazwa.pl za relatywnie małe pieniądze wiec docelowo naszą intencją byłoby aby nie mieszać różnych sposób przetrzymywania załączników (serwer pocztowy vs chmura) tylko zdecydować się tylko na 1 metodą, w naszym przypadku tylko i wyłącznie z serwerem pocztowym. Zatem google drive, którego posiadamy byłby tylko tymczasowym magazynem plikowym a nie docelowym archiwum załączników to też wnioskowana funkcja dodawania plików z chmury jako załącznik do wiadomości byłaby pomocna.
 9. Dziękuję. Czekam zatem na nową wersję, no i oczywiście dam znać czy w/w naprawa rozwiązała przedmiotowy problem
 10. Super, tylko w takiej sytuacji, jeśli w jakiejś firmie takie sytuacje są notoryczne a faktur jest dużo to jest to duży problem. Informację za maj trzeba zrobić ręcznie, a chyba nie po to mamy taki fajny program żeby robić ręcznie takie deklaracje. Może by Insert pomyślał o zmianie sposobu ujęcia WNT w informacjach UE np. wg daty ujęcia w należnym a nie naliczonym. Przepis o takiej konieczności korygowania VAT w przypadku faktur otrzymywanych po terminie istnieje od 2017 r. czas chyba najwyższy coś z tym zrobić.
 11. Prestashop lub woocommerce - zalezy od ilosci produktow i stopnia skomplikowania. Integracja jest nie tyle z sello co z subiektem. Jakby co zapraszam do kontaktu, dam dobra cene na całość
 12. Dzień dobry. VAT-UE pobiera wartości wg miesiąca odliczenia; w takiej sytuacji można bezpośrednio na deklaracji usunąć naliczenie takiego nabycia.
 13. Jacek Magiera

  EDI

  Na ten moment nie planujemy zmian w tym zakresie.
 14. EL Kam

  EDI

  CZY W PLANACH JEST WPROWADZANIE STANDARDU SHE ?
 15. Niestety nic z tego, jak poprawię wszystkie daty na maj - jest ok, ale jak zakup poprawię na odliczenie we wrześniu to w UE wskakuje do września.
 16. Jacek Magiera

  EDI

  Nie, nie obsługuje.
 17. Trochę to dziwne a dodatkowo nie wiemy czy właściwie rozumiemy problem. Czy te dwie aukcje o tym samym numerze ( w szczególności ta pusta) znajdują się tylko w Sello czy również podwojone pojawiły się na Allegro?
 18. Wersja jesienna zazwyczaj wychodzi w okolicach połowy października i tak prawdopodobnie będzie i w tym roku.
 19. Ja robiłem na serwerze resetując sql oraz sello. 10 razy co najmniej i zawsze błąd. U pracownika na kompie jest ok
 20. Wprowadzić do rejestru zakupu z datą otrzymania, zmienić w rejestrze sprzedaży na datę wystawienia, powinno być ok.
 21. Cały czas pojawiają się problemy po stronie serwerów Allegro, jest nawet problem ze wznowieniami aukcji z poziomu serwisu czy też wystawieniem ich poprzez stronę (raz to działa, raz nie, w niektórych kategoriach nie działa i już). Rodzaj błędów jakie napotkamy zależą od kategorii, gdzie chcemy wystawiać. Więc jeśli wszystko mamy w aukcji w Sello ustawione prawidłowo to zostaje walka z wiatrakami...
 22. Witam, otrzymałam fakturę dokumentującą WNT z maja - czyli powinnam wykazać ją: podatek należny maj - podatek naliczony wrzesień. Mam jednak problem z informacją UE - do informacji idą dane z rejestru zakupu czyli ta faktura pokazuje się we wrześniu a nie w maju. Może mam coś źle zaznaczone, czy ktoś miał już taki problem? I ewentualnie jak go rozwiązać? Z góry dzięki.
 23. Informujemy o ukazaniu się aktualizacji 26.2.1 systemu InsERT nexo, poniżej najważniejsze zmiany: Biała lista podatników - Dostosowano sprawdzanie statusu VAT podatników do zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Finansów. Pełna lista zmian Korzystanie z wszystkich funkcji dodawanych do programu, automatyczną aktualizację kursów walut oraz parametrów podatkowych przez Internet zapewnia Abonament na ulepszenia. Jeśli nie zdecydowali się Państwo na zakup abonamentu, można pobrać aktualizację, ale nie umożliwi ona korzystania z nowo dodanych funkcji. Po pobraniu należy ręcznie zainstalować nową wersję programu.
 1. Załaduj więcej aktywności
×