Skocz do zawartości

Cała aktywność

 1. Dzisiaj
 2. Proszę na takiej aukcji wykonać opcje "Pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia)" (dostępna pod prawym klawiszem myszy), wykonać zmianę o której Pani piszę, wysłać zmiany. Jeśli nadal kolejność będzie nieprawidłowa proszę o zrzut ekranu zakładki "ZMIANY" tej aukcji (oczywiście po wysłaniu zmian).
 3. Dzień dobry, Czy subiekt posiada opcję dla wielu użytkowników aby było widoczne która osoba wystawiła fakturę, która odhaczyła płatność, która modyfikowała dokument? Czy są rozwiązania dla transportu, podpięcie do faktur zleceń, cmr, zautomatyzowanie pracy?
 4. Dzień dobry. Czy ktoś spotkał się z problemem że w sello w zakładce transakcje do paczek po kliknięciu w " wyszukaj w zamówienia" na allegro nie pojawia mi się zamówienie klienta tylko komunikat " nie masz zamówień spełniających kryteria wyszukiwania". Dodam , że wcześniej była taka możliwość i że korzystam z konta pracowniczego. Czy ktoś z Państwa też miał taki problem? Allegro twierdzi że nie wprowadziło żadnych zmian, jednak nie da się wejść w zamówienie przez konto pracownicze mimo zalogowania na konto prywatne, a później na upoważnione konto firmowe. Pozdrawiam Kasia
 5. Dzień dobry, jak wszyscy wiemy, allegro strasznie nas ostatnio denerwuje zmianami wprowadzanymi w katalogu produktów. Od sierpnia każda oferta musi być powiązana z katalogiem produktów. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że oferta musi być już łączona na poziomie programów sprzedażowych. Ich tłumaczenia, że można sobie przecież aukcje wystawić z poziomu allegro są dla mnie nie profesjonalne a zarazem wręcz śmieszne, bo nie oferują żadnej szybkiej metody, czy wystawienia np szeregu aukcji na podstawie zmian zbiorczych. U nas wystawiane jest jednorazowo (jednym kliknięciem zbiorczym około 1000 aukcji i to super działało do teraz). Do sierpnia łączyliśmy je z produktem z poziomu allegro i po prostu dane były pobierane do Sello. Od sierpnia nie ma takiej możliwości, z 1000 wystawianych aukcji zrobiło się maksymalnie kilka. Dodatkowo dziś nie jestem w stanie wystawić ani jednej, gdyż z 22 przygotowanych, są błędy: Mam pytanie do administracji Sello, w jaki sposób będzie to zautomatyzowane? W tej sytuacji, gdy nie mamy już możliwości łączenia z poziomu allegro bo Sello nie pozwala takiej aukcji wystawić bez produktu to robi się spory problem (a nie tylko ułatwienie mało znaczące). Co mi daje teraz możliwość szerokich zmian zbiorczych w aukcjach, gdy i tak w każdą aukcję muszę wejść, aby stworzyć dla niej ręcznie produkt? Tworzenie takiego produktu dla 1 oferty trwa 30 sekund około, przy tysiącach aukcji to jest dramat. Bardzo proszę o informację jak Sello dostosuje się do zmian wprowadzonych przez allegro. Pozdrawiam Sylwia Koch
 6. Niestety to co Pan napisał nie mogę zrobić. Nie ma tego napisu więcej.
 7. Na chwilę obecną wyłączyłem hibernację oraz zmniejszyłem plik stronicowania i wolnego miejsca przybyło wyraźnie. W wolnej chwili przyjrzę się bliżej binariom.
 8. Poradziłam sobie - wszystko wpisywałam "ręcznie" poprzez edycję deklaracji VAT i plików JPK. ?? Czyli pliki JPK i deklaracja nie generują się na podstawie ewidencji VAT?
 9. Chodzi o filtry? Proszę spróbować przywrócić domyślne ustawienia.
 10. Nie mogę ponieważ widać dane klienta. KR kpir i pod spodem powinien być data zapisu, rodzaj zapisu, - tego brakuje.
 11. Dzień dobry, proszę zobrazować problem na zrzucie ekranu.
 12. Witam. Zginął mi pasek narzędzi w kpir. Nie mogę wybrać miesiąca rozliczenia. Jak to przywrócić?
 13. Ten sam problem pojawił się podczas wysyłania korekty JPK za m-c 06/2022 - Rachmistrz nie ma możliwości generowania korekt pochodzących z innych systemów księgowych (JPK za 06/2022 był generowany i wysyłany z programu zewnętrznego a następnie zaimportowana do Rachmistrza). Ponowne próby importu nie przyniosły rezultatu. Proszę o pomoc.
 14. Tak, dokumenty kasowe można dodawać w module "Dokumenty kasowe".
 15. Czy wszystko robię w tym panelu poprzez dodaj wpłatę / wypłatę?
 16. Dzień dobry, W podanym w załączniku zrzucie z ekranu mamy widok faktur zakupu z nr rachunku bankowego sprzedawcy wyświetlonym jako podstawowy. Chciałbym aby zamiast wyświetlania tekstu "(podstawowy)" wyświetlał się numer. Oczywiście można to wykonać poprzez poprawienie faktury zakupu i wybranie tego rachunku zamiast podstawowego nawet jeśli jest to jedyny nr rachunku. Czy tutaj wchodzi w grę napisanie własnego raportu i podłączenie go jako widoku czy jest inne rozwiązanie? Dodatkowo proszę o informację w jaki sposób sferycznie wskazać ten nr rachunku bankowego sprzedawcy w fakturze zakupu aby wyświetlał się w formie numeru, a nie napisu "(podstawowy)". Dziękuję.
 17. No są dwa podstawowe typy dokumentów kasowych - KP i KW - należy po prostu wprowadzić te operacje do programu, transfery za pomocą KP i KW w zależności od kierunku, wynagrodzenia za pomocą KW w zależności od potrzeby (per wypłata, zbiorczo), zaliczki i kategorie zgodnie z ustaleniami z księgowością. Proszę ewentualnie doprecyzować pytanie.
 18. Dopytam: ustawienia profilu zapamiętywane są per stanowisko? No bo podczas zapisywania zmian w konfiguracji profilu pojawia się informacja, że ustawienia te wprowadzają zmiany dla wszystkich użytkowników, a Pan Krzysztof napisał, że jeden użytkownik widzi zakładkę, a drugi nie.
 19. Jeżeli ustawimy urlop godzinowy, poprawnie jest rozliczona wypłata (przynajmniej na prostej liście z wynagrodzeniem zasadniczym bez dodatków), natomiast ewidencja czasu pracy jest "skopana" bo pokazuje pełny dzień urlopu.
 20. Proszę zerknąć na konfigurację profilu i ustawienie Galeria zdjęć.
 21. Ja mam równoważy u ok 50 osób, ustalam kalendarz dla każdego pracownika osobno. Niestety u mnie nie da się inaczej bo grafik nie do końca jest przewidywalny i inny w każdym miesiącu.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...