Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Nie jestem pewien czy coś się zmienilo, czy ja robię coś nie tak. Wiarygodność płatnicza się wyświetla po F7 - jednak informacje w środku są... Dziwne. Klient ma 100k wartości kredytu kupieckiego. Posiada nierozliczone płatności na ok. 10k. Wiarygodność płatnicza pokazuje 0. Wydaje mi się, że jak testowałem w wrześniu to, to działało prawidłowo...
 3. Dzień dobry, Wyliczając zaliczkę PIT system defaultowo obniża kwotę przychodu o składkę FP i FS. Gdzie mogę sparametryzować, żeby naliczał lecz nie uwzględniał w PIT??? W ustawieniach Wspólnika nie znajduję. Dziękuję / Pozdrawiam
 4. Allegro na czacie odpowiedziało , że nie mają i pracują nad tym ... - Myślałem, że ktoś z grupy już coś wymyślił ...
 5. Na razie nikt go nie wymyślił. Praktycznie nie udało się go stworzyć, bo operatorem jest allegro a dostawcą UPS. Ja nie wysyłam już takich linków ale jak by ktoś go opracował to dla siebie chętnie bym posiadł Może dopytaj w allegro?
 6. Jedna przesyłka przeszła. Pytanie jaki macie link do śledzenia przesyłki Allegro One podpięty w Sello ?
 7. Dzisiaj
 8. Jeśli nie chce Pani korzystać z programu niezgodnie z jego przeznaczeniem / założeniami (wbudowany składnik jest typu "ekwiwalent za urlop" i służy do naliczenia ekwiwalentu w oparciu o wskazaną ewidencję, stąd nie można go dodać do umowy), to proszę dodać własne składniki, nazwać je tak samo jak wbudowane i zrobić z nimi to co Pani chce, ja tylko chciałem pomóc. ps. Polecam ukrywać dane firmy przy zamieszczaniu zrzutów ekranu.
 9. po prostu chce dodać nowy składnik na umowie - naciskam przycisk DODAJ i gdy rozwija się lista składników płacowych to nie mam możliwości wyboru składnika "odprawa emerytalna" czy "ekwiwalent za urlop". Dodam , że w definicjach - składniki płacowe takie pozycja są.
 10. Nie rozumiem pytania/potrzeby, przecież z czegoś musi wynikać ten ekwiwalent i program posiada dedykowaną funkcjonalność do jego wypłaty ? Co do oprawy emerytalnej to już nie ma dedykowanej funkcjonalności, w tym przypadku trzeba dodać składnik i naliczyć dowolne wynagrodzenie (bez umowy i systemu wynagrodzeń) z ręcznym wskazaniem kwoty odprawy.
 11. To, dlaczego idąc Pana tokiem rozumowania podstawa składek wypadkowych i chorobowych mimo niewyzerowania importuje się do płatnika jako 0 ?
 12. nie chodzi o wprowadzenie ilości dni/godzin ekwiwalentu tylko o możliwość wyboru nowego składnika do umowy, którym jest składnik np. ekwiwalent za urlop czy odprawa emerytalna
 13. Informacja taka powinna być wprowadzona do ewidencji ekwiwalentów za urlop, a nie systemu wynagrodzeń (nie jest to przecież stały element wynagrodzenia), wtedy automatycznie program doda go do wypłaty: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1341,gratyfikant-gt-jak-dodac-do-wyplaty-ekwiwalent-za-niewykorzystany-urlop.html.
 14. Musisz mieć jakieś niedozwolone (spoza wskazanego w błędzie zakresu) znaki w swoich TAGah, np. w nazwie lub firmie, poszukaj.
 15. Program zadziałał prawidłowo - zgodnie z tym co jest ustawione - w szczególności na pierwszym obrazku: Jako, że parametry są niezerowe, to powyższe ustawienie powoduje przenoszenie wartości z parametrów. Należałoby przełączyć zaznaczony znacznik na "indywidualne" i wyzerować podstawy.
 16. Dzień dobry, dziękuję za informację. Jednak spróbowałam zastosować oddzielną numerację do konkretnego użytkownika i dla tego konkretnego użytkownika to działa. Problem pojawia się w momencie, kiedy inna osoba chce wystawić fakturę, wtedy również ma dla niej to zastosowanie odrębnej numeracji, przesyłam przykład konfiguracji: Konfiguracja ustawiona jest na konkretnego pracownika. Proszę o podpowiedź co może być powodem takiego zachowania programu? Czy możliwe zatem jest działanie kilku scenariuszy numeracji do subiekta nexo pro? Z poważaniem, Angelika Kornacka.
 17. W składnikach płacowych jest wprowadzony składnik - ekwiwalent za urlop. Natomiast będąc na umowie o pracę w zakładce system wynagrodzeń gdy chce dodać nowy składnik - ekwiwalent za urlop, rozwijam listę i nie ma tego składnika do wyboru.
 18. Było włączone ponowne wystawiania po zakończeniu aukcji. Wcześniej nie pomyślałem, żeby to sprawdzić dlatego, że większość aukcji które się powielały to były aukcje wystawione rok czy półtorej roku temu. Tym bardziej, że np. dziś spośród 3 zakończonych aukcji z włączonym tym parametrem powielona została tylko jedna. Ten towar rotuje i bardzo często aukcje są automatycznie zakańczane i ręcznie wznawiane gdy wróci na stan, przez cały ten czas nie zauważyliśmy problemu z duplikatami aukcji. Z poziomu Sello nie mogę zmienić tego parametru, trzeba klikać ręcznie przez allegro ale chyba nie mam takich aukcji wiele. Dzięki za pomoc.
 19. Dziękuję bardzo, sprawdzenie konfiguracji płatności ogólnie wykazało, że tam było wpisane 7 dni. Teraz wszystko działa jak powinno.
 20. Tylko jak wyjaśniłam wcześniej, naliczam składki z poziomu Biura ( operacje zbiorcze). 123.pdf
 21. Czy forma płatności przypisana w kartotece klienta "Przelew" ma domyślny termin płatności 7 dni w konfiguracji form płatności? Konfiguracja dla dokumentu zadziała w przypadku braku domyślnej formy płatności w kartotece KL.
 22. Dokładnie tak jak pisał Pan Krzysztof, ta funkcja nadal jest w laboratorium i trzeba ją włączyć na każdym podmiocie oddzielnie.
 23. Istnieje możliwość uzależnienia numeracji od formy płatności, ale nie jest to najlepszy pomysł. Jeżeli zamówienia z Amazona są pobierane sferycznie, to uniwersalnym rozwiązaniem byłoby dodawanie żądanych rozszerzeń numeru w używanym już rozwiązaniu. W przypadku własnych rozwiązań i próbie dostosowania programu poza dostępną konfiguracją zalecamy kontakt z producentem rozwiązania własnego lub serwisantem w celu stworzenia takiego dodatkowego rozwiązania.
 24. Drugi ekran miał być ze wspólników z ewidencji składek:
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...