Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Podejrzewam działanie rozwiązania dodatkowego typu integracja ze sklepem internetowym, temat dla serwisanta do analizy w miejscu występowania.
 3. Witam, Mam problem z dodaniem nowej ceny sprzedaży. Subiekt wiesza się podczas zapisywania i wyskakuje błąd zapisu danych. Edycja innych cen i parametrów czy dodanie dodatkowej pozycji "Narzuty do ceny zakupu" odbywa się bez problemu. Załączam zrzut ekranu. Jakieś pomysły? Dzięki Paweł
 4. Na stronie ministerstwa obowiązującym formularzem jest wersja nr 26 (w rachmistrzu też), natomiast w systemie mają już prawdopodobnie wersję 27. Stąd już złożone deklaracje wczytują im się z błędem. Spodziewajcie się pisma lub telefonu, że zeznanie jest błędne.
 5. temat nieaktualny, jeszcze raz od nowa próbowałam utworzyć dekret i zapisało :).
 6. Proszę mi powiedzieć czy problem dalej występuje? Teraz powinna być dostępna wersja 1.61 HF2.
 7. Dobrze byłoby zobaczyć, jak zdefiniowała Pani ten schemat.
 8. Jeżeli ma Pani wpisany adres mailowy do potwierdzeń UPO JPK to wystarczy wejść w przesłany link. Na wydruku deklaracji VAT-7 (pole nr 2) jest numer deklaracji, który wystarczy wpisać w pdfie pobranym ze strony: https://www.podatki.gov.pl/e-deklaracje/jak-pobrac-upo/ Poprzez ten plik można pobrac UPO. Jeżeli nie ma Pani wydruków to pozostaje kontakt z US. Pozdrawiam
 9. Dzisiaj
 10. Hmmmm. To jak wybrnąć z sytuacji? Chciałbym, aby Sello wysyłało powiadomienie do klienta z podziękowaniem za złożenie zamówienia. No niby mogę wykorzystać, szablon Zgrupowanie transakcji, ale nie wiem jak to się zachowa w przypadku transakcji, w której jest tylko jedna rzecz.
 11. Witam, Pytanie mam takie. Jak działają powiadomienia na mailu? Weźmy pod uwagę wiadomość Nowa transakcja. Załóżmy, że zamówienie składa się z kilku transakcji. Czy Sello wyśle maila do każdej pobranej transakcji?
 12. Według naszej interpretacji w polu "3.Rok" należy podać ten rok, w którym składane są deklaracje PIT, z których dochody są uwzględniane w DSF-1. Jeżeli wpisujemy dochody np. z PIT-36 za rok 2019, który składany jest w roku 2020, to w deklaracji DSF-1 wpisujemy rok 2020. Dlatego w programie pierwszą deklarację generujemy w roku 2020.
 13. dzień dobry, nie wiem dlaczego w schematach dekretacji nie ma rachunku do umowy pracowniczej (rewizor nexo), wydawało mi się że przedtem był. Próbowałam stworzyć schemat i wyskakuje mi komunikat "nie ustawiono powiązanego obiektu". mam wszystkie nr kont, wszystkie wartości. co mam zrobić by znikł taki zapis?
 14. Allegro potwierdziło problem. Czekamy na informacje o poprawieniu problemu.
 15. Chyba jednak dodaje Pani składnik płacowy. W składnikach parametrycznych nie pokazuje się w ogóle symbol waluty.
 16. Nadal czeka na swoją kolej, lecz nie będzie wykonany w najbliższych wersjach.
 17. W aukcjach jest filtr z błędem: W transakcjach oraz paczkach będzie dodany w wersji 1.34.
 18. Faktycznie, coś jest nie tak z oknem wiązania aplikacji. Zgłosiliśmy problem do Allegro. Dam znać jak coś się wyjaśni.
 19. Dopiero wchodzę w gratyfikanta - mogę prosić o informację jak ustawić walutę w składniku parametrycznym. Cały czas pokazuje PLN. Najchętniej na schemacie
 20. Witam, Mam problem z fakturą zaliczkową, w mojej ocenie faktura zaliczkowa cząstkowa jak również zaliczkowa końcowa zostały wystawione poprawnie jednak w rejestrze sprzedaży VAT widnieje ona z datą nie faktury zaliczkowej końcowej a tej pierwszej cząstkowej, co więcej w rejestrze/raporcie sprzedaży z tego miesiąca nie widnieje ona w ogóle, co może być tego przyczyną? (
 21. Okienko otwiera się w wewnętrznej przeglądarce, która działa na komponentach Internet Explorera. Sprawdzimy o co chodzi, bo otrzymaliśmy już drugie takie zgłoszenie.
 22. Najlepiej gdyby zewnętrzne oprogramowanie sprawdzało czy trzeba zaznaczać paczkę do wysłania czy nie.
 23. Proszę zapoznać się z temat e-Pomocy technicznej opisującym wystawianie faktury objętej funduszem promocji. Subiekt nexo - Jak wystawić fakturę dla towaru objętego Funduszem Promocji?
 24. Niestety nie, nie mam już pomysłu próbowałem już na różne sposoby, ponowna instalacja internet explorera tez nic nie dała, zainstalowane są tez najnowsze aktualizacje, w innym wątku znalazłem plik do zmiany w rejestrze ale to tez nic nie dało.
 25. Dzień dobry, Na górnej belce Sello mam trzy dymki - 93 przy aukcje, 2 przy transakcje i 18 przy paczkach. Czy istnieje jakiś łatwy sposób na przefiltrowanie jakich aukcji dotyczą błędy? Tak samo transakcje i paczki? Z góry dziękuję za pomoc. Miłego dnia, Anna
 26. Różnica będzie niewielka. Składnik parametryczny z wartością stawki godzinowej w walucie i składnik definiowalny mnożący wartość pierwszego składnika przez kurs waluty i liczbę godzin do przepracowania.
 1. Załaduj więcej aktywności
×