Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Tak kojarzę o co chodzi. Jeśli ktoś sprzedaje części do aut i skrzynia biegów pasuje do: golfa 3 golfa4 golfa 5 passata sata ibiza to robi do każdego nazwę i oddzielną aukcję. Pisaliśmy o tym dawno temu. Wiele hurtowni boryka się z tym problemem, ale kojarzę, że w ankiecie niedawno Allegro o to pytało, więc są pewne szanse, że to się wreszcie pojawi z poziomu Allegro.
 3. 1. key="InsERT.Sello.REST.InPost.LoggingEnabled" value="1"/> - zmieniłem na 1 2. Prawym myszy wybieram: Uruchom jako administrator 3. Na paczce w Sello wybieram polecenie Drukuj - podgląd 4 wchodzę w …… (x86) /Insert/Sello
 4. Witam korzystam z opcji dostarczanej przez Instert, nie mam żadnego rozszerzenia. Będąc na operacjach bankowych, klikam wyślij do homebankingu, jak na zdjęciu załączonym, wybieram BZ WBK zwykły i powstaje plik CSC który importowałem do Santandera. Treść tego pliku również w załączeniu - czytając informacje z Santander pierwszy znacznik powinien mieć wartość 6. Czy możliwe jest że Instert to powinien dostosować? Testowałem i po zmianie w tym pliku txt ręcznie z "1" na "6" działa ok Będę wdzięczny za pomoc
 5. Również przyłączam się do oczekujących i zapytam przy okazji kiedy konkretniej pojawi się to usprawnienie ??
 6. Implementację obsługi OAuth mamy wstępnie zaplanowaną na wersję wiosenną.
 7. Nie jest ważna wersja programu tylko rodzaj rachunku bankowego i wybierany format eksportu, być może jest to dodatkowy format (pochodzący od Partnera na nie od Insertu), który nie został zaktualizowany do wersji wspierającej mechanizm podzielonej płatności.
 8. Założenia programu są ogólnie znane - jednym z kryteriów jest wystąpienie na dokumencie towaru, który posiada znacznik MPP, a usługi jednorazowe obecnie go nie posiadają...
 9. Jest to możliwe? Jeżeli tak to jak to zrobić?? Dziękuję za pomoc.
 10. Czy jest możliwość/opcja aby informacja o towarach które nie zostaną podpięte do dokumentu przedpłaty wyświetlała się jako ostrzeżenie przy zapisywaniu zlecenia (oprócz komunikatu przy wystawianiu dokumentu)?
 11. Panie Bartoszu. Gdzie ten Log powstaje? Już jakiś czas temu też nie mogłem go odszukać.
 12. Ale zbieg okoliczności! Ja mam ten sam problem i właśnie dzisiaj od rana pisze skrypt, który mi to wszystko "przeklika" Jestem za dodaniem takiej opcji w Sello (fajnie to zobrazowałeś :P)
 13. Zapamiętywanie zoomu zostanie poprawione do wersji 28. Ten problem który wyżej Pan opisuje to przy każdym ustawieniu zoomu występuje, czy przy jakimś konkretnym?
 14. Gdyby ktoś szukał rozwiązania problemu, to termin w ten sposób zachowuje się, gdy wypełnione jest Domyślny średni czas dostawy do obiorcy. Niestety, nie ma zbiorczego mechanizmu poprawiania tego pola w asortymencie, pozostaje zmiana wartości na NULL pola w LiczbaDniDoRealizacjiOdbiorcy w bazie danych.
 15. Temat zapisałem do realizacji w nieco większym zakresie jak możliwość generowania automatycznych działań, wiadomości pocztowych, wiadomości SMS do dokumentów w zależności od ich statusów. Realizacja raczej nie wcześniej niż najbliższe lato.
 16. Czy na pewno faktura jest wystawiona na firmę? Mechanizm PP dotyczy tylko transakcji między firmami..
 17. Wystawiając fakturę sprzedaży ( usługa budowlana - podany PKWiU) na kwotę przekraczającą 15000 zł , po zaznaczeniu w zakładce VAT Mechanizm PP , dostaję informację, że faktura nie spełnia kryteriów , niestety nie podaje których. Jak mam je spełnić ? Na razie wpisałam w uwagach.
 18. Tak pole nr 52 deklaracji VAT-7 należy uzupełnić ręcznie.
 19. Ok, dziękuję za odpowiedź. Ale ulgę na zakup kasy (już nie mylę ze zwrotem ulgi ) - poz. 52 VAT-7 mogę wprowadzić tylko przez edycję tego pola w deklaracji, tak?
 20. W programie daty dokumentów powinny być zgodne z tymi na oryginalnych dokumentach. Pole miesiąc naliczenia wpłynie na to, w którym miesiącu dany dokument będzie ujęty w deklaracji VAT-7.
 1. Załaduj więcej aktywności
×