Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Dzisiaj
 2. Czy string em_MessageId można dowolnie generować, czy jednak jest wymagany format ( jak poniżej )( np SELLO + GUID() + @ + ...), a jeżeli tak to jaki to format.
 3. Taka możliwość konfiguracji ustawień przyznam nie była mi znana, zapewne dlatego, że jej nie szukałem ... dla jednorazowego zapisu szybsza korekta "z ręki". Nie mniej dzięki za hint ... Szacun Madame 👏
 4. Nic sie nie dopasowalo automatycznie, dopasowuje recznie, czyli klikam w informacje z % dopasowania, wybieram z tabeli klienta, a gdy zamykam identyfikacje nie pojawia sie pytanie o dodanie rachunkow.
 5. Dodatkowo miałabym ogromną prośbę o dodanie opcji żeby parametry takie jak domyślny rodzaj odliczenia również zaciągały się z kartoteki kontrahenta, to bardzo ułatwi pracę w firmach na strukturze vatowskiej, obecnie za każdym razem trzeba poprawiać że vat jest odliczany proporcjonalnie bo domyślnie jest odliczenie całkowite, mimo że w kontrahencie mam ustawione że jednak proporcjonalnie.
 6. eee źle zaznaczyłam do sreena musi być zaznaczona ta ostatnia opcja "w koszty"
 7. Jest automat Panowie, trzeba po prostu go włączyć kliknąć prawym przyciskiem myszy następnie trzeba ustawić tak jak na poniższym screenie i i wówczas już możemy sobie wybierać która wartość ma w jakiej części iść do kosztów
 8. Problem z Outlookiem jest znany. Zalecamy używać szablonów w formacie .txt, a wtedy nie powinno być problemów, a najlepiej używać wbudowanego klienta poczty nexo.
 9. no to mam problem bo mam to ustawione a mimo wszystko nie pojawia sie okno dodawania rachuku bankowego
 10. a gdzie ten parametr znajde? Bo po zakmnieciu nie wyskakuje ta informacja o dodaniu rachunkow.
 11. Jeśli wyłączony jest parametr rozpoznawania kontrahenta po nazwie i adresie, to nie odbywa się rozpoznanie kontrahentów, więc rachunki również nie są dodawane. Pytanie, czy cokolwiek się Panu dopasowało, bo jeśli tak, to po zamknięciu okna identyfikacji pojawia się pytanie, czy dodać rachunki.
 12. Proszę mi jeszcze powiedzieć z jakiej wersji programu Pani aktualnie korzysta? Górne menu Pomoc - Informacje.
 13. Dzień dobry, przy jakich dokładnie kwotach są różnice groszowe? Jaka jest to wersja programu? Czy mogę prosić o przykładowe zrzuty ekranu (z dekretu, zakładki vat i schematu importu)?
 14. Dzień dobry, na przyszłość polecam korzystać z tematu e-Pomocy dostępnego tutaj. Wiersze z części deklaracyjnej odpowiadają kolumnom z deklaracji VAT-7.
 15. Hej Mam problem w wysłanych paczkach, nie mogę usunąć błędnie oznaczonych paczek. Paczki zostały już wysłane. Wyskakuje błąd jak z screena .
 16. Dzień dobry, czy jest możliwość zmiany waluty na fakturze wewnętrznej? Z PLN na EURO? Chodzi o to by towaru na fw były liczone w EURO a nie w pln.
 17. Tak. Jeżeli gotówka jest domyślną płatnością na stanowisku kasowym, to tak właśnie będzie. Jeśli potrzebna jest inne działanie niż to istniejące w programie, to zawsze można to oprogramować według własnych potrzeb, np. tak: var kwotaDoZaplaty = zk.Dane.Wartosc.BruttoPoRabacie; var podmiot = zk.Dane.PodmiotFinansowy(); var domyslneFormyPlatnosci = zk.Dane.CzyDokumentZakupowy() ? podmiot.DomyslneFormyPlatnosci.Where(x => x.FormaPlatnosci.TypPlatnosci.Zakupu) : podmiot.DomyslneFormyPlatnosci.Where(x => x.FormaPlatnosci.TypPlatnosci.Sprzedazy); int precyzja = zk.Dane.Waluta != null
 18. Usprawnień u klienta ciąg dalszy. Temat klient pocztowy w Sello. Kilka pytań w związku z tym. 1. Czy pobrane wiadomości zapisywane są w bazie danych, czy lokalnie na dysku? 2. Czy jak w jednym Sello oznaczę wiadomość jako przeczytaną, to czy na drugim Sello też tak będzie oznaczona (konsekwencja POP3)? 3. Czy da się ustawić automatyczną odpowiedź na maila z pytaniem od klienta? 4. Czy są plany wdrożenia obsługi protokołu IMAP?
 19. Witam, ponawiam pytanie, o jakiej dokładnie usłudze mowa oraz jaki jest jej przybliżony koszt? Pozdrawiam, Angelika Kornacka.
 20. No ok, zapewne wyjdzie w praniu, jak już będą używać pracownicy, bo oni mają zawsze jakieś magiczne przypadki Jeszcze jedna wątpliwość mi się nasuwa - wydaje mi się, że stara metoda, ale mogę się mylić, w przypadku braku kredytu kupieckiego w podmiocie, powodowała brak wybrania jakiejkolwiek formy płatności. Wskazana metoda przez pana, w takim przypadku ustawi zapewne płatność gotówką?
 21. Wczoraj
 22. WItam czy realizujac zk pojedynczo lub seryjnie jest mozliwosc przenoszenia kategorii dokumentu na dokument realizujacy? Bede wdzieczny za odpowiedz ale jesli nie ma zglaszam taka sugestie.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...