Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. A najlepiej proszę o info w jakiej kolejności to zrobić ? 1. Zainstalować nexo. 2. dodać asortyment 3. zaznaaczyć że to towary do sprzedaży internetowej 4. zainstaalować sello 5. połączyc z serwerem. 6 pobrać aukcje 7 połączyć towary z nexo 8. pobraać tranzakcje 9. sprubować wystawoić FV Proszę o info czy kolejność niee zpowoduje problemów jak ostatnio ze pobrało się coś wcześniej niż pownno.
 3. To jest chore nie da się usunąć tranzakcji bo ma podłaczony towar , rozłączyłem wszystkie towaary teraz nie mogę zbiorczo usunąć tranzakcji bo mają paczki , paczek zbiorczo nie mogę usunąć tylko po 1 , a mam ich tysiąć kasowanie 1 linijki to porażka trfa bardzo długo , nie da sie tego zrobić strasznie powolne to nexo chyba jednak usunę całą bazę. dam znać co i jak poszło
 4. Wczoraj
 5. Deklaracja ZUS.Eksportuje do płatnika.Tam wyskakuje blad.Taki jaki podałam.W rachmistrz kedu 5.2 mam ustawione.Przed aktualizacją do wersji 1.64 nie było problemu.
 6. Tak, należy skorzystać z analogicznej metody (taka sama nazwa i parametry) obiektu "VatManager".
 7. Pomogło, teraz jest Okay ... Dziękooveczka 👍 Była włączona. 32.1.0 (4025) poprzedniej wersji nie pomnę, aktualizujemy na bieżąco.
 8. Dziękuję za szybką odpowiedź. Dałam po prostu koryguj, i potem ręcznie dodałam zakładkę deklaracja, i tam wprowadziłam zmianę - bo to chodziło tylko o treść, na jakie zobowiązanie ma być przeksięgowanie. Części ewidencyjnej nie dodawałam
 9. 4S_ MARKET

  Serwer na NAS QNAP

  Qnap świetnie współpracuje z Cobianem .
 10. Można np. wprowadzać FZ z blokadą przyjęcia magazynowego, następnie wprowadzać PZ i ręcznie skojarzyć wybrane dokumenty z wykorzystaniem operacji Edytuj skojarzone dokumenty. Subiekt nexo - Jak ręcznie skojarzyć dokumenty?
 11. Nie powtarzamy opisywanego przez Pana problemu. Proszę spróbować następujących czynności: Operacja zbiorcza - Zarządzanie personelem i aktualizacja danych użytkowników, z którymi jest problem Konfiguracja - Parametry Biura i sprawdzić, czy włączona jest aktualizacja baz danych klientów po zalogowaniu. Jeżeli to możliwe, to proszę również o informację na temat wersji programu oraz poprzedniej wersji, z której baza została zaktualizowana.
 12. Witam, Chcielibyśmy, aby w subiekcie mogła pracować księgowość oraz magazyn. Księgowość poprzez wprowadzanie faktur zakupowych otrzymanych od kontrahentów, a magazyn wprowadzać towar przychodzący poprzez dodanie przyjęcia zewnętrznego. W tej sytuacji wyszedł by problem, ponieważ powstały by 2 WZ-ki - 1 ze strony księgowości, natomiast 2 ze strony magazynu. Bardzo byśmy prosili o informację czy jest jakiś sposób, aby można było spinać takie przyjęcie i fakturę zakupową. Wprowadzanie faktury zakupowej na podstawie przyjęcia zewnętrznego nie wchodzi w grę, ponieważ często
 13. Jak generowała Pani korektę? Jeżeli nie było zmian w części ewidencyjnej należy zakładki SprzedażWiersz i ZakupWIersz usunąć za pomocą przycisku z symbolem minus i zostawić tylko część deklaracyjną. Program ma dwa tryby korekty: Koryguj - automatycznie na podstawie istniejących zapisów ewidencji i plików jpk ustawiane jest czy plik ma zawierać część deklaracyjną, ewidencyjną albo obie. Albo Generuj - tutaj można ręcznie wybrać opcję korekty i ustawić z jakiś części ma się składać.
 14. Bardzo proszę o dokładniejsze opisanie problemu. Co Pani dokładnie robi? Gdzie importowana jest deklaracja? Jak była eksportowana? Jaka wersja programu? Jaka deklaracja?
 15. Licencja do Sello jest przypisana do konta Allegro, więc można samo Sello instalować na dowolnej liczbie komputerów.
 16. Warunki importu może Pani zdefiniować w schemacie dekretacji. Czym są i do czego służą schematy dekretacji w programie Rachmistrz nexo?
 17. Najlepiej usunąć dzisiejszą i pobrać jeszcze raz dzisiejsze transakcje. Z dziennika nie pobierzesz ponownie już raz pobranych. Tutaj problemem nie jest powiązanie towar Sello - towar Subiekta, tylko towar w transakcji - towar w Sello. W transakcji pojawił się towar jednorazowy, bo została ona pobrana zanim aukcje były powiązane z towarami Sello. Można zatem albo ponownie pobrać te transakcje, usuwając je wcześniej, albo podmienić towar jednorazowy w transakcji na towar z kartoteki Sello.
 18. Pole TecDoc nie jest jeszcze w Sello obsługiwane, dlatego ten komunikat. W najbliższej wersji będzie dodany nowy sposób aktualizacji ofert trwających, który powinien rozwiązać problem nieobsługiwanych pól. A sama obsługa kolejnych pól będzie sukcesywnie dodawana. Obecnie pozostaje te aukcje modyfikować z poziomu serwisu Allegro.
 19. Witam Jak poprawnie zaimportować dokumenty VAT z Subiekta Nexo tak, aby w Rachmistrzu nie tworzyły się zapisy w rejestrach VAT a do księgi wchodziły wartości brutto ? Pozdrawiam.
 20. Niestety nie, bo to część nieco większego planu, który będziemy mogli zrealizować dopiero w pewnym momencie, na który jeszcze musimy poczekać trochę .
 21. Dzień dobry, nie ma możliwości przypisania zaliczki do nagłówka dokumentu. Cały czas jednak pracujemy nad tematem, zapisujemy sugestie i planujemy usprawnienie tematu zaliczkowania pozycji, aby był przejrzysty i umożliwiał m.in. edycję dokumentu ZK lub zmianę pozycji wprowadzonej zaliczki.
 22. W 1.37 dodaliśmy nowe szablony wiadomości, które obsługują punkty odbioru.
 23. Oczytywanie tagów w locie przy wyświetlaniu listy transakcji nie wchodzi w grę. Trzeba by przenieść całą obsługę gabarytów z paczek do transakcji a tego byśmy chcieli uniknąć. Możemy dodać w paczkach kolumnę z liczbą sztuk towarów w paczce - taką jak jest w transakcjach i ewentualnie dodać filtr gabarytów. Do Paczek czy Do wysłania? Bo Do paczek to jest zakładka w transakcjach
 24. Problemem nie jest raczej odświeżanie wielu kont. One i tak odświeżają się kolejno. Problem jest taki, że jednorazowy token służący do odświeżania tokena głównego traci swoją ważność. A tę ważność może stracić tylko przez użycie go już do odświeżenia głównego tokena. Czyli hipotetyczna sytuacja jest taka, że Sello wykonując jakieś czynności w Allegro dostaje w pewnym momencie błąd z API informujący o wygaśnięciu tokena głównego (wygasa on co kilka godzin). Wtedy za pomocą tokena odświeżającego Sello odświeża oba te tokeny, zapisuje je w bazie i ponawia ostatnio wykonywane zadanie w API. I
 25. EAccessVIOLATION Witam taki błąd wyskakuje mi przy imporcie deklaracji z rachmistrza gt.Gdzie moge miec żle ustawione,wczesniej nie bylo problwmu.Dopiero po aktualazacji
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...