Skocz do zawartości

Negatywy - chleb powszedni.

Polecane posty

Jak tam u Was z negatywami ?

 

Niestety ale szanse na usunięcie graniczą z cudem.

 

Pacjent kupuje rzecz za ułamek ceny w dziale "uszkodzone" no i wystawia nega za to, że jest uszkodzona :)

Komentarz nie narusza regulaminu więc nie zostanie usunięty

 

Allegro na jednym ze spotkań stwierdziło, że system ocen nie spełnia swojej roli i to chyba leży u podstaw takiej polityki. Przy większej ilości negów ocena % będzie bardziej "rozciągnięta" co ma dawać lepszy obraz kupującym.

 

Trzeba im plany pokrzyżować :)

 

 

 

 

Edytowane przez Gonz P
Link to postu

Ja już od dłuuugiego czasu zlewam zarówno gwiazdki jak i negatywy, choć na każdy odpisuję.

Podobnie jak przedpiszący, staram się marginalizować allegro w zakupach, czasami używając go jako wyszukiwarki. Nawet, jeśli cena w sklepie jest taka sama jak na allegro, kupuję w sklepie, bo wiem, że daję pieniądze kilku małym firmom (sklep, pozycjoner itp) niż wielkim korporacjom.

Link to postu

mam inny pomysł na walkę z allegro.

 

zacząłem od mojego prywatnego konta, w adresie automatycznie ustawiłem "zgadzam się na zwrot prowizji mimo zawarcia transakcji"

 

Sprzedający z tego korzystają, ja potwierdzam. Jeśli kupuje przez allegro, za cenę allegro to robię to non profit, jeśli towar droższy proszę o obniżenie ceny 0 5-7 procent. Działa.

 

Pomyślcie sobie...grupa na fejsie, która propaguje zakupu allegro z automatyczną zgodą na zwrot prowizji - to się może udać bo allegro przez swoje poczynania i "manie" w D wszystkim ma sporo wrogów, no to kto się przyłączy? :D

Link to postu

mam inny pomysł na walkę z allegro.

 

zacząłem od mojego prywatnego konta, w adresie automatycznie ustawiłem "zgadzam się na zwrot prowizji mimo zawarcia transakcji"

 

Sprzedający z tego korzystają, ja potwierdzam. Jeśli kupuje przez allegro, za cenę allegro to robię to non profit, jeśli towar droższy proszę o obniżenie ceny 0 5-7 procent. Działa.

 

Pomyślcie sobie...grupa na fejsie, która propaguje zakupu allegro z automatyczną zgodą na zwrot prowizji - to się może udać bo allegro przez swoje poczynania i "manie" w D wszystkim ma sporo wrogów, no to kto się przyłączy? :D

 

Dawaj, ja się przyłączę :)

 

Trzeba to robić z prywatnych kont żeby się nie przyczepili.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...