Skocz do zawartości

Rachmistrz 24.0.2 - schematy dekretacji

Polecane posty

  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Rachmistrz 24.0.2 - schematy dekretacji

Przede wszystkim proszę sprawdzić filtry. Znajdują się one tuż nad tabelą ze schematami dekretacji. Proszę wszystkie określić jako Dowolne.

W przypadku dalszego braku schematów proszę zmienić okres obrachunkowy na poprzedni. Istnieje możliwość stworzenia okresu obrachunkowego bez przenoszenia schematów dekretacji.

Jeżeli schematy dekretacji wciąż będą niewidoczne, proszę o dwa zrzuty ekranu omawianego modułu. Pierwszy prezentujący moduł w okresie 2018, drugi w 2019. W przypadku problemów ze zmianą okresu obrachunkowego proszę zapoznać się z poniższym tematem e-Pomocy technicznej:

Link to postu

Przesyłam dwa zrzuty z ekranu modułu schematów dekretacji: 2018 oraz 2019, nadmienię iż w 2019r. jedynym schematem była jedynie amortyzacja, dwa pozostałe zrobiłam ręcznie.

Okres obrachunkowy 2019 został założony już po zainstalowaniu aktualizacji 24.02.2, u innych klientów mojego biura założenie okresów obrachunkowych 2019 nastąpiło przed zainstalowaniem aktualizacji, może to ma jakiś wpływ?

Proszę o pomoc w skopiowaniu schematów dekretacji z 2018 do 2019.

schematy dekretacji 2018.jpg

schematy dekretacji 2019.jpg

Link to postu
1 minutę temu, Anna Wisińska napisał:

Proszę o pomoc w skopiowaniu schematów dekretacji z 2018 do 2019.

Proszę skorzystać z opcji Kopiuj z innego okresu. Znajduje się ona w module Dekretacja dokumentów, na zakładce Schematy dekretacji, w górnym menu Operacje. W razie problemów zalecam zapoznać się z poniższym tematem e-Pomocy technicznej:

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...