Skocz do zawartości

Ilość pozostała do realizacji na wydruku ZK

Polecane posty

Dzień dobry,

od niedawna pracujemy na Subiekcie Nexo i mam drobny problem.

Realizacja zamówień w naszej firmie często odbywa się w kilku dostawach. 

Na zamówieniu np. wprowadzę 1000szt śruby. Wyślę 500szt. I pozostaje mi do realizacji 500szt. Drukując zamówienie mam cały czas 1000szt(czyli tyle ile pierwotnie zamówiono). Wiecie jak zrobić żeby na wzorcu wydruku była taka pozycja jak "ilość pozostała do realizacji"? Jest co prawda opcja popraw wzorzec ale nic tam takiego nie potrafię zrobić.

Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez Cezary Osiak
Link to postu

Standardowe wydruki zamówień nie umożliwią Panu przedstawienie pozostałego asortymentu do wydania. Zalecam Panu korzystanie z zakładki Asortyment zamówiony. Raport tam przedstawiony informuje o pozostałej ilości do rozchodowania dla konkretnego klienta i przedstawia stan magazynowy, co pozwala określić, które zamówienie jest gotowe do realizacji.

Co do drukowania, to może Pan określić konkretnego nabywcę i towary przez niego zamówione, po czym wydrukować przedstawioną listę z menu kontekstowego Operacje na liście -> Drukuj listę.

Jeżeli chodzi o zaawansowaną edycję wzorca wydruku, zachęcam Pana do kontaktu z naszymi serwisantami, których listę znajdzie Pan pod poniższym adresem:

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...