Skocz do zawartości

ROZLICZANIE TRANSAKCJI POBRANIOWYCH - ważna sugestia

Polecane posty

Witam,

 

W panelu TRANSAKCJE w zakładce OCZEKUJE NA PŁATNOŚĆ wyświetlają się wszystkie transakcje, które oczekują na zapłatę. Wśród nich są również przesyłki, które zostały wysłane ZA POBRANIEM.

 

Firmy kurierskie wysyłając przelewy z pobraniami robią to z reguły zbiorczo, zaznaczając w tytule przelewu (lub w oddzielnym zestawieniu) za które listy przewozowe (NR NADANIA) wysłali zbiorczy przelew.

 

WARTO ZMIENIĆ !!! aby w tym miejscu gdzie istnieje możliwość skorzystania z funkcji ZAREJESTRUJ PEŁNĄ WPŁATĘ (czyli panel TRANSAKCJE zakładka OCZEKUJE NA PŁATNOŚĆ) można by wyświetlić kolumnę z NR NADANIA ....dzięki temu nie trzeba będzie notować sobie na kartkach za którego klienta jest zapłacone porównując NUMERY NADANIA z KLIENTEM. To rozwiązanie pomoże łatwo rozliczyć wpłatę od firmy Kurierskiej z zastosowaniem wyświetlonych w dodatkowej kolumnie NUMERÓW NADANIA

 

Proszę o Waszą opinię na ten temat.... Być może znacie inny dobry i szybki sposób na rozliczenie przesyłek pobraniowych

Link to postu

Przydalo by sie tez szukanie po numerach aukcji.

Np. menu po lewej i przycisk powiedzmy zarejestruj wplate dla aukcji. Klikamy na nia  i mamy okienko gdzie wpisujemy numer aukcji. To ulatwilo by prace, bo w przelewach zazwyczaj jest nick i numer aukcji. Szukania po numerze w sello praktycznie wcale nie ma, wiec zostaje tylko szukanie na liscie po nicku.

Czyli proponuje do wszystkich czynnosci robienie tego po numerze oraz dodatkowo stale okienko, ktore pozwoli w sello(niewane gdzie. wyslanie, nieoplacone, anulowane itp itp) odnalezc aukcje/tranzakcje po numerze allegro.

Wydaje mi sie ze to dla was pracy nie wiele, a pomoc ogromna.

 

Do tego wszystkiego jak juz pialem wszedzie gdzie sie da powinny byc symbole z subiekta. Ja mam naprzypkad bardzo duzo towarow ktore sie tak samo nazywaja, ale sa rozne i maja rozne symbole. Udreka jest dla mnie znalezienie czegokolwiek bez tych symboli(zwlaszcza przy pakowaniu paczek, bo nie wiem odrazu co mam wlozyc do pudelka).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...