Skocz do zawartości

GŁOSUJCIE NA SELLO - APLIKACJA ROKU 2007

Polecane posty

Drodzy forumowicze!

 

InsERT kolejny raz bierze udział w konkursie na najlepszą aplikację roku organizowanym przez firmę Microsoft. Tym razem szansę na ten tytuł ma nasze Sello .

 

Zachęcamy do głosowania na stronie Microsoftu. Konkurs internetowy trwa do 21 marca (czyli tylko do tego piątku!). Osoby biorące udział w głosowaniu mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Co do nagród, to: począwszy od smyczy z logo Konkursu Aplikacji (200 szt.), poprzez osprzęt komputerowy Mobile Memory Mouse 8000 (2 szt.), Basic Wireless Optical Desktop (10 szt.), zestawy Wireless Optical Desktop Elite (5 szt.), oraz po 5 sztuk gier Age of Empires and Age of Mytology.

Trzy główne nagrody to palmtopy wyposażone w nawigację samochodową Mio P560 GPS + AutoMapa 4.0.

 

p560_small.jpg

Aby zagłosować na Sello należy jeszcze DZIŚ (najpóźniej jutro, bo po co odkładać coś na ostatni dzień):

  • wejść na stronę:
    http://www.microsoft.com/poland/katalog/details.aspx?applicationId=352 ,
  • kliknąć link "Zagłosuj na Aplikację Roku 2007 >>",
  • podać swój adres email,
  • poczekać chwilę na wiadomość email od firmy Datapolis (partner Microsoftu organizujący głosowanie),
  • potwierdzić swój głos klikając na link w przysłanej na ten adres wiadomości,
  • trzymać prawego kciuka za naszą wygraną,
  • trzymać lewego kciuka za wylosowanie jednej z nagród,
  • przekazać dalej, aby jak najwięcej osób miało szansę na nagrody (oraz oddało głos na Sello)!

 

Pozdrawiam(y)!

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Witam

przykro mi lecz nie mogę zagłosowac na sello jako program roku 2007 - wtedy to była klapa - nie działało nic. Obecnie mogę głosowac na program roku 2008 - teraz pomimo drobnych niedociągnięć można na nim pracowac i trzreba powiedziec sobie szczerze - jest przełomem w obsłudze aukcji internetowych. Życzę sobie i Państwu dalszego owocnego rozwoju programu - już jako użytkownik nie tylko osoba testująca

pozdr

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dziękujemy bardzo wszystkim biorącym udział w głosowaniu. Mam nadziejeje, że ktoś z Was wylosował jakąś ciekawą nagrodę.

 

Głosowanie użytkowników, to był tylko jeden z wielu etapów tego konkursu. W rezultacie Sello dostało 1. wyróżnienie w kategorii "Innowacyjne rozwiązanie IT 2008".

 

Jeszcze raz dziękujemy za głosy i życzymy jak największych obrotów:)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...