Skocz do zawartości

integracja z sklepem internetowym - bardzo ważne

Polecane posty

Witam wszystkich a szczególnie grupę Sello

 

obecnie tworzę swój sklep internetowy i dążę do pełnej automatyzacji jego obsługi . Aktualnie mam wszystko gotowe ale chciałbym dodac jescze obsługe allegro. Jednak z braku czasu i beznadziejnej dokumentacji (podziwiam wszystkich którym udało się zrobić coś dobreg z tego dokumentacyjnego burdelu webapi) postanowiłem poszukać innego rozwiązania.

 

Szukam sposobo na podpięcie mojego sklpu napisanego w php z jakimś programem do obsługi aukcji na allegro ebay zreszta też.

 

Wiec mam pytanie czy istnieje u was jakieś api oparte np o xml żeby komunikować sie z waszym systemem i mieć możliwość:

 

- otrzymywania statusów o zakończonej aukcji + dane kupującego a w szczególnośći email (nie wiem czy to jest możliwe ale zależy mi na możliwośći automatycznej wysyłki dowolnej wiadomośći )

- wystawianie aukcji

 

Będę sprzedawał produkty elektroniczne i zależy mi na automatyzacji procesu, potrzebna mi jest głównie możliwosć otrzymania info o kupnie produktu i możliwość wysyłki na email kupującemu hasła oraz kodu do mojej strony gdzi emoże ściaganąć obejrzec sobie produkt.

 

 

Bardzo proszę o odpowiedź

 

zgóry dziękuję

 

Kuba

Link to postu

Witam,

Sello nie posiada własnego API. Opisane przez Ciebie funkcjonalności związane z e-mailami są oczywiście możliwe, jak i wiele innych, które zaimplementowaliśmy w naszym programie. Jeśli będziesz chciał połaczyć swój sklep z Sello, to jest to możliwe tylko na poziomie bazy danych (MS SQL Server i wszystkie dobrodziejstwa z tym związane ;).

Link to postu

bardzo dziękuje za odpowiedź mam tylko jeszcze jedno pytanie czy w takiej bazie będę miał również email kupującego moje produkty z allegro?

 

nie miałem czasu bardziej przyjrzeć sie webapi, wiem ze dane jak adres i podobne na pewno sa dostępne ale co z emailem?

Podejrzewam, ze w bazie danych będą głównie dane w niej dostępne, wystarczy zajrzeć do bazy :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...