Skocz do zawartości

Sello dla sklepów nie tylko dla allegro.

Polecane posty

Witajcie.

Chciałbym zasugerować i chętnie dołożę się do zapłaty za wykonanie następującego projektu.

1. Odpalam Sello - ściąg mi aukcje z allegro, obróbka transakcji zajmuje kilkanaście sekund - wszystko cacy. I tak ma być.

2. Odpalam Sello dla sklepu internetowego. Konfiguruję Sello dla odpowiedniego silnika i obrabia transakcje w kilkanaście sekund.

Schemat działania:

- odpalam Sello - program ściąga nowe zamówienia.

- obrabiam transakcję np. rejestruję wpłatę - Sello zmienia status na sklepie.

- wysyłam paczkę, Sello zmienia status na sklepie.

- oczywiście trzeba wziąć pod uwagę: statusy zamówień, nr listów przewozowych itd.

- jeśli przyjmuję zamówienie telefoniczne - dodaję zamówienie w Sello i - program wysyła zamówienie na sklep (rezerwacja, zdjęcie z magazynu)

 

Panowie takie rozwiązanie zrewolucjonizuje rynek. Jeśli powstanie taki program - to będzie hit na rynku. Teraz każdy z nas boryka się a to z automatem do listów przewozowych, a to z przepisywaniem transakcji, a to z ręcznym pisaniem zamówień.

Takie oprogramowanie raz na zawsze załatwi problem obsługi sklepów.

Ja osobiście używam Prestashop.

Panowie czekam na odpowiedź czy takie rozwiązanie jest możliwe?

pozdr

Rafał

 

 

Link to postu

Nie jestem programistą ale jest program s2s http://www.e-mo.com.pl/s2s - i potrafi odbierać zamówienia do subiekta i zmieniać statusy na prestashop, więc problem API chyba nie jest aż taki straszny. Program nawet nawet, ale obróbka zamówień przez Subiekt to porażka - w sumie to nie wiadomo co się dzieje. Jakby to działało z Sello - to bajka.

Panowie - jestem w stanie zapłacić i to niemałe pieniądze.

Potrzebuję takiego rozwiązania!

Link to postu

Witam,

Opracowałem rozwiązanie (działające i zastosowane w sporym sklepie internetowym),

które:

-Ściąga transakcje sello do dowolnego formatu.

-Wystawia z bazy danych sklepu aukcje (poprzez import pliku csv).

-Może je też automatycznie kończyć na allegro.

 

Przedstawione przez Państwa sugestie, sprowadzają się zawsze do tego samego poziomu, czyli programu, który co określony czas będzie porównywał zmiany w dwóch bazach danych. Niestety ze względu na dużą różnorodność struktur baz sklepów internetowych, każde rozwiązanie jest tak naprawdę indywidualne.

 

Do problemu należy podejść modułowo, krok po kroku wprowadzając kolejne funkcje.

 

Oprogramowanie takiego łącznika jest jak najbardziej możliwe. Mam pomysł jak to zrobić, problemem jest czas, którego niestety zawsze brakuje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...