Skocz do zawartości

IMPORT KATEGORII ALLEGRO Z SUBIEKTA! PLEASE!!!!

Polecane posty

Witam,

 

Zgłaszałem to rok temu, ale jeszcze raz:

 

Od ponad roku używam Sello i jestem bardzo, bardzo zadowolony z tego programu. Ale brakuje mi w nim jednej funkcji, która o połowę skróciła by mi proces wystawiania aukcji. Mianowicie chodzi o to, że muszę ręcznie wybierać kategorię.

 

Byłoby super, gdyby w SZABLONIE AUKCJI, w polu KATEROGIA ALLEGRO, oprócz pola "wybierz" było pole WSTAW, i na przykład mógłym, tak jak przy cenie, wstawić tam dowolne pole z danych TOWARU z Subiekta, np. mógłbym wybrać pole PRODUCENT. Wtedy w Subiekcie w te pole wprowadzałbym numer kategorii, i przy wystawianiu kilkuset aukcji towarów zaimportowanych z Subiekta automatycznie szablon wstawiałbym numer kategorii z danych towaru z Subiekta.

 

Oczywiście z chęcią skorzystam z jakiegokolwiek innego sposobu importu numeru KATEGORII ALLEGRO z Subiekta, np: wejście w ustawienia programu Sello (xml, dll?) i odblokowanie "KATEGORIA ALLEGRO" tak, aby można tam było wybrać jedno z pól z subiekta.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Problem z kategoriami jest taki że są one często aktualizowane więc pobieranie numerów kategorii z Subiekta (gdzie nie są aktualizowane) byłoby źródłem wielu błędów.

 

Rozwiązaniem tego jest możliwość wyboru kategorii dla danego towaru w zakładce 'Towary' a nie dopiero dla szablonu aukcji. Propozycję takiej funkcjonalności zgłaszałem i została dopisana do sugestii więc pewnie będzie zaimplementowana w którejś z kolejnych wersji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...