Skocz do zawartości

Sfera - towary ze stanem 0

Polecane posty

Witam,

w jaki sposób poprzez sferę odczytać wszystkie towary magazynowe - również te ze stanem 0?

Wg poniższego kodu odczytuje mi tylko część asortymentu.

W Subiekcie po ustawieniu filtru Stan na "Niezerowy bez usług" mam wartość 1034, więc z jedną z poniższych da się zgodzić. Natomiast po wybraniu filtra stanu "zerowy bez usług" w Subiekcie mam kilkaset pozycji na tym magazynie i te pozycje chciałbym też widzieć odczytując stany magazynowe - tu wybierając ilość dostępną "0" wyświetla mi tylko 14 pozycji.

 

Uchwyt sfera = SferaMetody.Sfera;
                Magazyn mag = sfera.PodajObiektTypu<InsERT.Moria.ModelOrganizacyjny.IMagazyny>().Dane.Wszystkie().Where(m => m.Symbol == "MAG").FirstOrDefault();
                StanMagazynowy stan = new StanMagazynowy();
                ICollection<StanMagazynowy> st = mag.StanyMagazynowe; //tu jest 1048 pozycji
                IEnumerable<StanMagazynowy> st1 = mag.StanyMagazynowe.Where(x => x.IloscDostepna >= 0); // tu jest 1048 pozycji
                IEnumerable<StanMagazynowy> st2 = mag.StanyMagazynowe.Where(x => x.IloscDostepna == 0); //tu jest 14 pozycji
                IEnumerable<StanMagazynowy> st3 = mag.StanyMagazynowe.Where(x => x.IloscDostepna > 0); //tu są 1034 pozycje
                

Subiekt w wersji 40.1.0

 

Pozdrawiam

Przemek

Link to postu

Subiekt nie przechowuje rekordów zerowych w tabeli StanyMagazynowe (tzn. takich, dla których zarówno ilość dostępna, zarezerwowana dostawowo, zarezerwowana ilościowo oraz zadysponowana jest równa zero). Najlepiej więc będzie wyjść od danych asortymentu (IAsortymenty.Dane.Wszystkie()) i tutaj filtrować wg ich stanu magazynowego dla wybranego magazynu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...