Skocz do zawartości

Załącznik PIT-36 PIT/B - dane jednoosobowej działalności w części dla spółki

Polecane posty

Czy jest do podmiotu wprowadzony tylko jeden wspólnik i czy ma on udział 100%? Czy zaliczka na grudzień jest wyliczona? Czy w trakcie roku była zmieniana forma opodatkowania, księgowości, lub inne ustawienia danych podmiotu? Czy były robione jakieś modyfikacje w ustawieniach, a po nich zaliczka na grudzień i deklaracja zostały ponownie powyliczane? 
Jeżeli mimo tego dalej lądują w części dla spółek, to proszę o zrzuty ekranu z wyżej wymienionych ustawień oraz z samej deklaracji. Dane poufne i osobowe proszę ukryć.

Link to postu

U mnie też jest ten problem.

Po weryfikacji e-Deklaracje wyświetla się komunikat: Błąd w strukturze XML załącznika PIT/b.

Niewypełnione pole 21 "Strata - Przypadająca na płatnika"

Oryginalny błąd

Element narusza ograniczenie minLength elementu 1

Analiza składnika elementu P_C11 o wartości nie powiodła się

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ja niestety nie mam już dostępu do danych klienta, żeby zrobić screeny :( 

U mnie również był jeden wspólnik, 100% udziałów, nie wiem czy zaliczka za grudzień była, ale nie widziałbym logicznego powiązania braku zaliczki i pomylenia działalności ze spółką. Sprawdziłem dane podmiotu, wszystko wskazuje na jednoosobową działalność.

Link to postu

Bez danych do analizy nie pomożemy, ponieważ nie jesteśmy w stanie wygenerować tego problemu po swojej stronie. Jeśli jest taka możliwość to proszę skontaktować się z klientem, który przekaże stosowne dane potrzebne do analizy. Może to wykonać poprzez formularz kontaktowy. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...