Skocz do zawartości

logowanie - podmiot domyślny, wiodący

Polecane posty

Dzień dobry,

pracuję na rewizorze nexo i obsługuję kilka podmiotów / nie jest to wersja dla biur rachunkowych, mam kilka licencji/, do niedawna pierwszy do logowania stawiał się podmiot wiodący ale ostatnio coś się zmieniło i każdorazowo muszę korzystać z opcji zmień podmiot /podmioty nie są równorzędne w zakresie poświęcanego czasu, do pozostałych loguję się nieregularnie. W jaki sposób mogę zmienić podmiot domyślny do logowania.

Agnieszka Sytkowska

Link to postu

Może mało precyzyjnie przedstawiłam sytuację. gdy uruchamiam program to on sam podpowiada domyślny podmiot, który mogę zmienić poprzez poprzez funkcję zmień podmiot. i gdy zaznaczę zapamiętaj podmiot to następnym razem gdy będę zmieniała ręcznie podmiot to pierwszą podpowiedzią będzie ten zapamiętany. ja chciałabym coś innego - aby gdy uruchamiam program, od razu, był podpowiadany mój wybrany domyślny podmiot. nie jestem w stanie tego osiągnąć funkcją zmień podmiot i zaznaczaniem - zapamiętaj podmiot.

Link to postu

Nie jestem do końca pewien, jakie jest Pani zapotrzebowanie. Jeśli dobrze rozumiem, chciałaby Pani, aby przy uruchomieniu programu zawsze była widoczna lista podmiotów z domyślnie zaznaczonym, wcześniej wybranym przez Panią podmiotem. Pole Wybierz podmiot podpowiada ostatnio uruchomiony podmiot. Zachęcam do zapoznania się z poniższym tematem e-Pomocy technicznej, rozwiązanie w nim przedstawione powinno być wystarczające dla Pani przypadku.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...