Skocz do zawartości

Wydruk naklejek po zleceniu montowania

Polecane posty

16 godzin temu, Adrian Teresiński napisał:

Gdzie ustawić program aby po zrobieniu zlecenia montowania lub przyjęciu towaru na stan program pytał się o wydruk naklejki?

Wydruk naklejek po zapisie dokumentu jest proponowany/wykonywany wyłącznie wtedy, gdy na podstawie dokumentu zakupu wykona się aktualizację cen i w parametrach cenników ustawi się aktualizowanie cenników po tej operacji.
Jeśli chce Pan po każdym zakupie montażu drukować naklejki, to nie ma takiej funkcji w programie, jednak Sferą zdarzeniową by się dało, należałoby napisać własne rozwiązanie drukujące naklejki z tego dokumentu. W tej kwestii odsyłam do lokalnych serwisantów, których listę można znaleźć tutaj:

16 godzin temu, Adrian Teresiński napisał:

Czy można ustawić dzisiejszą datę do wydruku naklejki z pozycji asortymentu? Czy jedyna opcja to wydruk naklejek z dokumentów magazynowych? 

Aktualnie nie ma takiej możliwości. Proszę o doprecyzowanie, jaka jest realna potrzeba drukowania bieżącej daty?

Link to postu
8 godzin temu, Dariusz Nowak napisał:

 

Aktualnie nie ma takiej możliwości. Proszę o doprecyzowanie, jaka jest realna potrzeba drukowania bieżącej daty?

Akurat jestem producentem wyrobu medycznego i muszę datę produkcji umieszczać.

Co do druku, to kojarzy mi się że ta funkcja gdzieś była, tylko ją wyłączyłem wcześniej bo kolejne wyskakujące okno było mi niepotrzebne.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...