Skocz do zawartości

Inwenteryzacja, dobry kolektor danych

Polecane posty

Witam, koniec roku coraz bliżej, więc niedługo czas na inwenteryzację. Jaki sprzęt do tego używacie? Uważam że insert nie robi nic w tym kierunku aby ułatwić życie użytkownikom. Oficjalnie wspierają urządzenia Zebex Z-9000 ale ze współpracą z nimi jest duży problem, nie wczytuje wszystkich produktów, nie wczytuje wszystkich kodów itd.. poza tym w samej obsłudze jest mało przejrzysty. 

Jak wy podchodzicie do tematu?

Myślałem o jakimś kolektorze danych na androidzie... możecie coś polecić co działa dobrze z subiektem nexo (mimo oficjalnego braku wsparcia)

drugą opcje jaką biorę pod uwagę to kolektor android + oprogramowanie xMAG , ale też potrzebuje do tego jakiegoś dobrego kolektora. 

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem dlaczego ale powyższe rozwiązania wg. mojej oceny są przestarzałe i kosztują niewspółmiernie bardzo dużo do tego co sobą reprezentują. Osobiście korzystam z kolektorów SUNMI L2s które są epokę dalej i wtyczki Firmes+. Daje mi to również możliwość korzystania z telefonu jako kolektora. 

Screenshot_20231124_115125_Asystent Magazyniera Nexo.jpg-20231124T105701Z-001.zip

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...