Skocz do zawartości

Umowa o pracę + "nie naliczać do 30 tys" - nie wylicza składki (podatku) zdrowotnego.

Polecane posty

Proszę w ewidencji osobowej, na zakładce Podatkowe dodać nowy zapis od np. 1 stycznia (lub początku umowy), w umowie ustawić wg ustawień pracownika i wyliczyć wypłatę ponownie. Po tych czynnościach, jeśli naliczenie będzie wciąż błędne, proszę przesłać zrzuty ekranu opisanych przeze mnie ustawień.

Link to postu
19 minut temu, Dariusz Nowak napisał:

Proszę w ewidencji osobowej, na zakładce Podatkowe dodać nowy zapis od np. 1 stycznia (lub początku umowy), w umowie ustawić wg ustawień pracownika i wyliczyć wypłatę ponownie. Po tych czynnościach, jeśli naliczenie będzie wciąż błędne, proszę przesłać zrzuty ekranu opisanych przeze mnie ustawień.

Ustawione parametry w ewidencji osobowej lub bezpośrednio w umowie o pracę dają taki sam efekt - składka zdrowotna nie nalicza się. W załącznikach szczegóły.

ew-osobowa.jpg

UOP1.jpg

UOP2.jpg

UOP3.jpg

wyp1.jpg

wyp2.jpg

Link to postu
33 minuty temu, Dariusz Nowak napisał:

Tak jak wspomniałem, proszę dodać nowy zapis od np. 1 stycznia (lub początku umowy) i wtedy wyliczyć wypłatę raz jeszcze.

image.png.2b7d1bf498c70e079c877c51294989a5.png

Wprowadziłem zmiany do danych osobowych, ale nie przyniosło to żadnych zmian przy wyliczeniu wynagrodzenia. Pozycja składki zdrowotnej nadal zero.

ew-osobowa2.jpg

Link to postu

Dziękuję za cierpliwość. Temat został przeanalizowany i znaleźliśmy przyczynę problemu. Zostanie to poprawione w jednej z przyszłych wersji.

Tymczasowym rozwiązaniem jest ustawienie pierwszego z dwóch wpisów o zaliczce na podatek jako Naliczaj, poniżej przykład:

2023-11-07_13h14_28.png.415dce0b74b70633048e5dbc1191fec1.png

Link to postu
22 godziny temu, Dariusz Nowak napisał:

Dziękuję za cierpliwość. Temat został przeanalizowany i znaleźliśmy przyczynę problemu. Zostanie to poprawione w jednej z przyszłych wersji.

Tymczasowym rozwiązaniem jest ustawienie pierwszego z dwóch wpisów o zaliczce na podatek jako Naliczaj, poniżej przykład:

2023-11-07_13h14_28.png.415dce0b74b70633048e5dbc1191fec1.png

Dziękuję za informację. Czekamy na nową wersję programu. Szkoda tylko, że mamy do sprawdzenia kilkadziesiąt księgowanych firm...

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...