Skocz do zawartości

Promowanie aukcji

Polecane posty

Panowie, proszę podzielcie się swoimi sekretami :) w jaki sposób promujecie aukcje aby zwiększyć sprzedaż na allegro? Czy standardowe narzędzia allegro dają rzeczywiście wymierny skutek ? ustawienie kilku aukcji jako promowanych za co nie mało się płaci faktycznie zwiększa sprzedaż ?

A co z panelem aukcji - czyli tą mozaiką losowych aukcji na dole opisu przedmiotu - czy to faktycznie pomaga ?

 

Jakieś inne rozwiązania alby przyciągnąć klienta do siebie w gąszczu nie małej konkurencji ofert ?

Link to postu

Panowie, proszę podzielcie się swoimi sekretami :) w jaki sposób promujecie aukcje aby zwiększyć sprzedaż na allegro? Czy standardowe narzędzia allegro dają rzeczywiście wymierny skutek ? ustawienie kilku aukcji jako promowanych za co nie mało się płaci faktycznie zwiększa sprzedaż ?

A co z panelem aukcji - czyli tą mozaiką losowych aukcji na dole opisu przedmiotu - czy to faktycznie pomaga ?

 

Jakieś inne rozwiązania alby przyciągnąć klienta do siebie w gąszczu nie małej konkurencji ofert ?

Wszystko zależy od kategorii i konkurencji.

 

Ja nie promuję nic bo u mnie zdecydowana większość konkurencji się promuje i mają lepsze ceny ode mnie więc nie będę sobie dodatkowo zawyżał kosztów. Powolutku do przodu ;) Sprzedam raz a zysk na jednej sztuce mam taki sami co moja konkurencja gdy sprzeda 100szt minus koszty promowania. Po pierwsze primo dla mnie liczy się zysk, a nie liczba wysyłek.

 

Mam też kolegę który promuje wszystko i twierdzi, że bez promowania nic nie sprzeda. Paczek ma zdecydowanie więcej ode mnie ale czy ma większe zyski niż ja? Nie wiem.

 

Który sposób jest lepszy - trudno powiedzieć :)

 

Inne opcje promowania dostępne w Allegro jak okazje itp. - olewam bo to ściema. Jak chcesz promować to załóż własny sklep internetowy i jego promuj, a nie Allegro :) Sello nadal będzie potrzebne do obsługi transakcji :)

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...