Skocz do zawartości
Forum użytkowników

J M

Użytkownik
 • Ilość treści

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. J M

  Ewidencja czasu pracy

  Przepraszam, że zadaje tak pytanie. Czy jest możliwość wydrukowania harmonogramu z godzinami rozpoczęcia i zakończenia?
 2. J M

  Ewidencja czasu pracy

  Dokładnie o to mi chodziło
 3. J M

  Ewidencja czasu pracy

  Mam jeszcze pytanie do harmonogramu czasu pracy. Jest możliwość wydrukowania planowego i faktycznego do uzupełnienia czasu pracy z podaniem godziny rozpoczęcia i zakończenia? W chwili obecnej znalazłem coś w rodzaju kalendarza z planowaną liczbą godzin.
 4. J M

  Archiwum nexo

  Można zbiorczo usunąć kopie zapasowe?
 5. J M

  Archiwum nexo

  Zgadza się, archiwum ustawiłem bezpośrednio do dysku zewnętrznego jak wskazał Pan powyżej. 1. Robiłem konwersję bazy danych 2. Ustawiłem archiwum z ścieżką bezpośrednio do dysku zewnętrznego Dzisiaj rano sprawdziłem przebieg aktualizacji, połowa podmiotów została skonwersowana, natomiast archiwum robocze zapisało się na dysku lokalnym? Brakuje około 200gb na dysku lokalnym, archiwum nigdzie nie mogę znaleźć na dysku lokalnym. Na dysku zewnętrznym jest archiwum ważące około 200gb. Czy mógł zrobić się zapis roboczy na partycji lokalnej?
 6. J M

  Archiwum nexo

  Witam, Robiłem archiwum z poziomu biura nexo. W jaki sposób mogę usunąć stare archiwa ewentualnie sprawdzić czy są takie?
 7. J M

  Ewidencja czasu pracy

  A czy jest planowane wprowadzenie wspomnianych ewidencji na okresy rozliczeniowe obowiązujące pracownika?
 8. Witam, Czy jest możliwość wydrukowania ewidencji czasu pracy nma dany okres rozliczeniowy czy tylko miesięczna lub roczna?
 9. Witam, W jaki sposób mogę skorygować zatwierdzoną listę płac jeżeli zmieniła się stawka na ubezpieczenie wypadkowe?
 10. J M

  Insert, a mac

  Witam, czy jest możliwość przesiadki z windowsa na maca i praca na programach insertu?
 11. Witam, Mam zakupioną blachę z odwrotnym obciążeniem. Czy jest możliwość stworzenia zapisu powiązanego przy nabyciu jako nabycie środka trwałego?
 12. Witam, w jaki sposób w ECP mogę zmienić obecność usprawiedliwioną niepłatną na absencje chorobową? Usunąć starą absencję i wstawić nową?
 13. To już niezależne ode mnie, kwoty dostaje "z zewnątrz" od firmy rozliczającej czas pracy kierowców. Dostałem dopiero teraz
 14. W jaki sposób mogę zrobić wynagrodzenie po ustaniu zatrudnienia? Pracownik zatrudniony do 31 maja, za czerwiec mam rozliczone nadgodziny. Cofnąć się z miesiącem do maja, a data wypłaty lipcowa?
 15. J M

  Podliczenie absencji

  Dziękuje bardzo za pomoc
×