Skocz do zawartości
Forum użytkowników

J M

Użytkownik
 • Ilość treści

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przepraszam, umknął mi temat. W chwili obecnej wysyłam zbiorczo deklarację Zaliczka miesięczna od wypłat, gdzie w treści maila zamieszczony jest numer konta oraz termin do kiedy należy zapłacić. W załącznikach mam deklarację. Czy jako załącznik można jeszcze dodać dowód wpłaty/polecenie przelewu?
 2. Czy aplikacja będzie dostępna na iosa?
 3. Czy gratyfikant nexo liczy okresy wypowiedzenia/kiedy pracownik nabywa odpowiedni okres wypowiedzenia?
 4. Witam, Czy planowany jest dalszy rozwój portalu pracownika o udostępnianie np. Pitów 11 czy np. zgłoszenie korekty danych jak zmiana adresu czy innych danych dotyczących pracownika?
 5. Dziękuje za pomoc, jutro sprawdzę Pana rozwiązanie i dam znać czy udało mi się
 6. Witam, W jaki sposób mogę zmienić dane firmy klienta? Klikam na spacja+ctrl klikam moja foirma, zmieniam dane, a podczas zapisywania wyskakuje mi komunikat że PODANY NUMER NIP UŻYWANY JEST JUŻ PRZEZ INNY PODMIOT
 7. Dane mógłbym zaciągać od firmy, która dostarcza mi dane do wyliczenia wynagrodzenia. Właśnie zastanawiam się jak to zrobić, żeby było jak najmniej pracy, żeby wprowadzić do ewidencji czasu pracy. Jeśli przyjdzie mi wprowadzać ręcznie wszystko to strasznie dużo czasu zejdzie
 8. Witam, Czy istnieje sposób na import do ewidencji czasu pracy faktycznie wykonanej pracy z excela czy zostaje ręczne klepanie?
 9. naliczyłem teraz wynagrodzenie i w lutowej liście mam zwrot składek. Zastanawiam się teraz nad tym co z PITEM-11. Do końca roku były liczone składki społeczne, mogę go teraz skorygować, bo wychodzą rozbierzności między odprowadzonymi składkami a ZUS?
 10. Dzwoniła do mnie Pani z ZUS bo płatnik nie dostarczył mi żadnej informacji. Powiedziuała ze podstawa w październiku ma być 315,41
 11. w październiku mam wykazać podstawę 315,41. W zakładce korekta przekroczenie rocznego limitu wpisuje 315,41?
 12. Witam, Dostałem informację z ZUS o przekroczeniu podstawy składek u pracownika. W jaki sposób mogę skorygować listę płac od października?
 13. Witam, W jaki sposób mogę zbiorczo wysłać polecenia wpłaty z zaliczek od PIT dla wypłat z poziomu Biura nexo?
 14. Przepraszam, że tak męcze. Ustawiłem na bazie wzorcowej składniki płacowe tj podstawe miesięczną z definicji. Chciałem skopiować parametr do innych podmiotów jednakże nie uległ on zmianie. Coś robię źle?
 15. Przepraszam za niedomówienie. Chodzi mi o biuro nexo? Zbiorcze naliczanie wynagrodzeń już dużo daje, ale drukowanie i wysyłka jak w przypadku deklaracji skarbowych czy wystawiania faktur uprosciłaby bardzo życie
×