Skocz do zawartości
Forum użytkowników

J M

Użytkownik
 • Ilość treści

  40
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
 1. Witam, W jaki sposób mogę poprawić schemat dekretacji w RSA? Wypłatę jest na 10 każdego miesiąca, a absencje zaczytuje Gratyfikant z miesiąca deklaracji tj. miesiąc absencji jest tożsamy z miesiącem deklaracji.
 2. J M

  OCR do faktur

  A może Pani powiedzieć jak to wyglada w praktyce? Dużo pracy nad obróbką faktur?
 3. Czy posiada ktoś OCR do faktur który współpracuje z insert nexo?
 4. Przepraszam, że zadaje tak pytanie. Czy jest możliwość wydrukowania harmonogramu z godzinami rozpoczęcia i zakończenia?
 5. Dokładnie o to mi chodziło
 6. Mam jeszcze pytanie do harmonogramu czasu pracy. Jest możliwość wydrukowania planowego i faktycznego do uzupełnienia czasu pracy z podaniem godziny rozpoczęcia i zakończenia? W chwili obecnej znalazłem coś w rodzaju kalendarza z planowaną liczbą godzin.
 7. Można zbiorczo usunąć kopie zapasowe?
 8. Zgadza się, archiwum ustawiłem bezpośrednio do dysku zewnętrznego jak wskazał Pan powyżej. 1. Robiłem konwersję bazy danych 2. Ustawiłem archiwum z ścieżką bezpośrednio do dysku zewnętrznego Dzisiaj rano sprawdziłem przebieg aktualizacji, połowa podmiotów została skonwersowana, natomiast archiwum robocze zapisało się na dysku lokalnym? Brakuje około 200gb na dysku lokalnym, archiwum nigdzie nie mogę znaleźć na dysku lokalnym. Na dysku zewnętrznym jest archiwum ważące około 200gb. Czy mógł zrobić się zapis roboczy na partycji lokalnej?
 9. Witam, Robiłem archiwum z poziomu biura nexo. W jaki sposób mogę usunąć stare archiwa ewentualnie sprawdzić czy są takie?
 10. A czy jest planowane wprowadzenie wspomnianych ewidencji na okresy rozliczeniowe obowiązujące pracownika?
 11. Witam, Czy jest możliwość wydrukowania ewidencji czasu pracy nma dany okres rozliczeniowy czy tylko miesięczna lub roczna?
 12. Witam, W jaki sposób mogę skorygować zatwierdzoną listę płac jeżeli zmieniła się stawka na ubezpieczenie wypadkowe?
 13. Witam, czy jest możliwość przesiadki z windowsa na maca i praca na programach insertu?
 14. Witam, Mam zakupioną blachę z odwrotnym obciążeniem. Czy jest możliwość stworzenia zapisu powiązanego przy nabyciu jako nabycie środka trwałego?
 15. Witam, w jaki sposób w ECP mogę zmienić obecność usprawiedliwioną niepłatną na absencje chorobową? Usunąć starą absencję i wstawić nową?
×