Skocz do zawartości
Forum użytkowników

J M

Użytkownik
 • Ilość treści

  52
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
 1. Witam, Czy jest możliwość importu danych między Gratyfikantem nexo PRO, a Gratyfikantem nexo PRO na inny komputer? Chciałbym pracować zdalnie u większych klientów gdzie prowadzę kadry. Czy jedyne wyjście to archiwizacja? Tylko boję się, że będzie tutaj problem z księgowością.. bo inni pracownicy na bieżąco prowadzą księgowość i jak zarchiwizuje podmiot wówczas dane rozbiegną się
 2. § 11 w związku §16 Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 8.01.1997 r. w sprawie szczegółowych zasad udzielania urlopu wypoczynkowego, ustalania i wypłacania wynagrodzenia za czas urlopu oraz ekwiwalentu pieniężnego za urlop ?
 3. Witam, W jaki sposób mam mogę uzupełnić składniki do ekwiwalentu za urlop? W chcwili obecnej ściąga mi za 3 ostatnie miesiące. W jednym miesiącu mam zerowe wynagrodzenie jako składnik wynagrodzenia i muszę uzupełnić o miesiąc w którym ten składnik występował. Czy jest taka możliwość w programie?
 4. Witam, W jaki sposób mogę wprowadzić leasing samochodowy powyżej 150 tys, aby część raty księgowana była proporcjonalnie do KPiR tj. kapitał za ratę samochodową, a odsetki w 100%? rozksięgować to w programie na 2 pozycje, bo chyba innej opcji nie ma?
 5. Witam, Czy jest możliwość wylicenia wynagrodzenia, które uległo zmianie w trakcie miesiąca? np. Aneks 14 listopada i podniesienie płacy z 2000 na 3000 złoty?
 6. Witam, 1. Naliczanie wynagrodzeń -- Czy istnieje możliwość zbiorczego naliczenia wynagrodzeń, ale z datą ustawioną przez użytkownika np zamiast ostatniego dnia miesiąca to np 29 listopada, ewentualnie ostatni dzień roboczy w miesiącu? analogicznie jak w przypadku wystawiania faktur 2. Naliczanie zaliczki od wynagrodzeń -- Czy jest możliwość wyłączenia potrąceń w zaliczce miesięcznej od wynagrodzeń tytułem terminowej wpłaty? Sugestia: 3. Czy planujecie wprowadzić wyliczanie składek ZUS dla wspólnika po wprowadzeniu absencji? 4. Zbiorcze naliczanie wynagrodzeń - teraz pojawiła się opcja zatwierdzenia, przydałaby się również opcja wydrukowania oraz wysłania mailem jak w przypadku wystawiania faktur.
 7. Witam, Czy istnieje możliwość rozliczenia prowizji w miesiącu ich naliczenia? W chwili obecnej program mi rozlicza prowizję wprowadzoną np 30 października w listopadowej wypłacie, a chciałbym w miesiącu w którym dotyczy prowizja.
 8. J M

  Zbiorcze drukowanie

  Listy płac wpinamy do dokumentów księgowych w danym miesiącu. Również wysyłamy do klientów pełne listy chociażby ze względu na okres przechowywania list płac i różnych refundacji. Spora część pracowników jak to bywa w przypadku małych firm dostaje pieniądze "do ręki", więc wysyłamy też kasową listę. Wiem, że jest portal biura, ale sporo osób życzy sobie na maila
 9. J M

  Zbiorcze drukowanie

  A czy Jest możliwość zgłoszenia jako sugestii zbiorczego drukowania i wysyłania mailem list płac? Dla BR byłoby to bardzo duże udogodnienie. W chwili obecnej naliczam zbiorczo płace, jednak żeby je wydrukować i wysłać należy wejść na każdy podmiot osobno.
 10. J M

  Zbiorcze drukowanie

  A w jaki sposób można to zrobić przez biuro dla kilka podmiotów?
 11. Witam, Czy jest możliwość zbiorczego wydrukowania list płac, a następnie ich wysłanie mailowo?
 12. Witam, W jaki sposób mogę poprawić schemat dekretacji w RSA? Wypłatę jest na 10 każdego miesiąca, a absencje zaczytuje Gratyfikant z miesiąca deklaracji tj. miesiąc absencji jest tożsamy z miesiącem deklaracji.
 13. J M

  OCR do faktur

  A może Pani powiedzieć jak to wyglada w praktyce? Dużo pracy nad obróbką faktur?
 14. Czy posiada ktoś OCR do faktur który współpracuje z insert nexo?
×