Skocz do zawartości

Ireneusz Pastucha

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Ireneusz Pastucha's Achievements

1

Reputacja

 1. Mam problem z fiskalizacją paragonów gotówkowych. Trwa to zbyt długo (ok. 1,5 min.). Ten sam paragon z płatnością inną niż gotówka fiskalizuje się natychmiast. Co może być powodem takiego opóźnienia?
 2. Czy macie jakieś rozwiązanie co do "całościowe" obsługi klienta kupującego na fakturę WDT Chodzi konkretnie o to jak rozwiązać "automatyczny" wydruk faktura + WZ + potwierdzenie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów. Niestety tego trzeciego nie ma we wzorcach wydruku żeby można było podpiąć.
 3. Dzięki za link Już się wyjaśniło - Blokada dotyczy tylko i wyłącznie FS wystawionych dla kontrahentów o typie Firma. Dla Osób pojawia się informacja (żółty dymek) i bez problemu Subiekt przepuszcza taką fakturę. bez sensu ....
 4. wersja 1.62 SP2 HF2 w parametrach faktura sprzedaży vat - podstawowe- dla kontrahenta bez numeru NIP "blokada zapisu" zaznaczone Nie mam problemu z wystawieniem i zapisem faktury dla przysłowiowego Kowalskiego bez NIP. Wyskakuje tylko w lewym górnym rogu żółty dymek z informacją że kontrahent nie ma NIPu.
 5. Jak skutecznie zablokować możliwość wystawienia/zapisu faktury dla kontrahenta bez NIP? Od razu dodam że w parametrach "Faktura VAT sprzedaży" taka opcja jest zaznaczona i niestety nie działa.
 6. U nas właśnie "doładowania" wprowadzone są jako usługa. Gdy przychodzi faktura wprowadzamy ja tylko do systemu. Sposób ten się sprawdza u nas od kilku lat.
 7. Czy chodzi o synchronizację danych Subiekta i Shopera? My używaliśmy Shoper Manager. Przeszliśmy jednak na "Synchronizator Shoper" firmy LEO - bardziej rozbudowany, działa poprawnie.
 8. Mam taki przypadek. W styczniu sprzedany towar na paragon. Na koniec miesiąca zrobione PRF. Wczoraj przyszedł klient, że potrzebuje fakturę na prywatne dane. Niestety Subiekt mi już nie pozwala tego zrobić, bo okres zakończenia dostawy jest objęty PRF. Czy da się to jakoś obejść?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...