Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Adam G

Użytkownik
 • Ilość treści

  445
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Adam G wygrał w ostatnim dniu 12 listopada 2019

Adam G ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Good

Ostatnio na profilu byli

1039 wyświetleń profilu
 1. Panie @Marcin Stefanowski jak co jeśli wystarczą Panu informacje per pozycja to w edycji wzorca trzeba dodać Dokument.Pozycje.encjaPozycji.PozycjeRealizowane.PozycjaRealizowana.PozycjeRealizowane.PozycjaRealizowana.Dokument.NumerZewnetrzny oraz dodać brakujące powiązania. Niestety wymagana jest wersja Pro w celu edycji wzorca.
 2. Na 90% zablokuje/wyloguje użytkownika.
 3. Chwilę się musiałem zastanowić co ma Pan na myśli. Mówimy tu o wydruku całego miesiąca dla wszystkich kontrahentów. Sortowanie miałoby być po numerze wewnętrznym faktury zakupu.
 4. Witam mała prośba noworoczna. Czy rozważyliby Państwo dodanie dodatkowych sposobów sortowania? Jak co Księgowa jest zrozpaczona, że w Państwa programie nie ma sortowania ewidencji po numerze FZ.
 5. Z tego co jest mi wiadome nie istnieje, ale by się przydało.
 6. Tak faktura jest wystawiana z WZ. I ma Pan rację WZ miało wpisany kurs ręczny, dokładnie taki sam jaki istniał w tabeli kursów z dnia wcześniejszego. Czy program w takim przypadku nie powinien przenosić go mimo wszystko dalej. Oczywiście dziękuję za nakierowanie gdzie znajduje się źródło problemu.
 7. W dniu dzisiejszym jeden z pracowników zgłosił problem z pobieraniem kursu VAT na fakturze sprzedaży. Przy wystawianiu faktury dla polskiego klienta w walucie EUR nie pobiera automatycznie kursu waluty. Wpisany ręcznie transport nie ma tego problemu. Co może powodować ten problem i co ważniejsze jak go rozwiązać? PS: Tak wiem można ręcznie wpisać kurs waluty VAT.
 8. Stawiam, że jak usunie Pan zawartość folderu AppData\Local\InsERT\Deployments\.zip-cache AppData\Local\InsERT\Deployments\Nexo to wszystko wróci do normy. Nie pamiętam tylko czy było później potrzebne ponowne ustawienie danych podłączenia do bazy danych. Ale standardowo w logs są dokładniejsze informacje co stanowi problem.
 9. Wzorzec zapisywany czy drukowany do pdf? Jeżeli zapisywany to ja problem znam, Insert niekoniecznie. Co powoduje u mnie zaobserwowałem, że tekst o długości takiej samej jak szerokość kolumny. Problem na moje leży po stronie Stimulsoftu, ale mogę się mylić.
 10. Dopiero zaczynam, jeśli do czwartku popołudnia nic się nie pojawi to znaczy, że jeszcze nie mam, i wtedy jak co po weekendzie.
 11. Witam w dniu dzisiejszym przy jednej fakturze sprzedaży pojawił mi się następujący problem 2 strona na wydruku(drukuj na drukarce) jest w formacie A3 poziomo. Pytanie co i gdzie przestawić aby pozbyć się tego problemu.
 12. Owszem wymagana jest tylko wersja Pro Subiekta. I z poziomu edycji wzorca trzeba pozmieniać rozmiary.
×