Skocz do zawartości

Arkadiusz Ś

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Arkadiusz Ś's Achievements

2

Reputacja

 1. Wypłacam zaliczkę z kasy - KW - 500zł Na koniec miesiąca księgowana jest wypłata w całości brutto. Od tej kwoty odejmujemy ZUS i zaliczkę na podatek oraz nie zwróconą zaliczkę.
 2. Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Pracownik chciałby pobrać ode mnie zaliczkę pomniejszając tym samym przyszłe wynagrodzenie. Czy taką operację da się przeprowadzić w gratyfikancie? Jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić?
 3. Witam czy jest ktoś z użytkowników, kto korzysta z Mbanku i ściąga pliki CSV? Czy możecie napisać w jaki sposób stworzyliście swojego parsera? Zrobiłem wszystko tak jak trzeba ale niestety nadal pokazuje błąd. Mbank nie ma w zestawieniu osobnej kwoty obciążenia i uznania. Gdy wpisuje w pozycje obciążenie/uznanie wyraz #kwota to nadal w tym miejscu pokazuje mi błąd. Proszę o pomoc, bo wydaje mi się, że wszystko mam już dobrze, a nadal pokazuje błąd.
 4. Mam ten sam problem, a plik podany przez Pana jest już niestety nieaktualny. Nie ma tam kwoty obciążenia i kwoty uznania za to jest #Kwota Czy ma Pan może nowy parser dla mbanku?
 5. Problem mam jednak z dodaniem wpłaty bankowej do rozliczenia gdyż program z automatu księguje mi to jako rozliczone. Gdy zmieniam wartość na 0 to pokazuje mi błąd. W jaki sposób mam to zrobić aby rozliczyć płatność zgodnie ze stanem faktycznym czyli przelewem na konto ale jednocześnie móc wystawić paragon?
 6. Panie Jacku, a jak mam to zrobić? Mój operator to paynow. Natomiast w subiekcie widzę wyłącznie przelewy24.
 7. Mam problem z zaksięgowaniem poprawnie raportu dobowego. W subiekcie wystawiam paragony na całą wartość produktu. Na konto tego samego dnia lub dzień później dostaje przelew z banku z pomniejszoną prowizją za płatność online. Jak to poprawnie zapisać w rewizorze?
 8. Chciałbym od nowego roku przejść na rewizora. Mam już Subiekta i Gratyfikanta. Niestety nie da się zaimportować kont ze starego programu do rewizora. Od czego więc powinienem zacząć w nowym programie? Jak sobie najłatwiej poradzić z przeniesieniem danych?
 9. W takim razie podbijam wyżej. Program rusza od 1.01.2022 czyli za niecały miesiąc. Czy będzie subiekt nexo gotowy od 1.01 na podłączenie pod KSeF?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...