Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Grażyna Sz

Użytkownik
 • Ilość treści

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam . Poprzez moduł Operacje bankowe wprowadzam operacje na rachunku bankowym . Jeszcze przed dekretem operacja pokazuje się w module Rozrachunki, potem drugi raz w momencie dekretacji. Czyli rozrachunki mam zdublowane. Usunięcie jednej operacji powoduje również usunięcie dekretu na konta, a w rozrachunkach dalej widnieje operacja, z tym że tylko jedna i rozrachunek jest rozliczony. Dekret operacji wprowadzam tylko z Rewizora poprzez schemat dekretacji. Co robię źle?
 2. Dziękuję. Miał Pan rację. Folder Data był kompresowany.Zmieniłam i wszystko działa.
 3. Z tego samego. Nie jestem informatykiem, ale zastanawia mnie , że brak jest informacji jaka aplikacja otwiera plik.
 4. Nie wiem czy o to chodzi, ale przesyłam zrzut ekranu.
 5. Dzień dobry. Kompresji tego folderu nie mam, a dearchiwizować dalej nie mogę. Niestety firma jest nieduża i nie ma swojego informatyka.
 6. Miałam to samo. Po prostu nie doczytałam, że "Podatnicy CIT wpisani do rejestru przedsiębiorców KRS nadal składają sprawozdania finansowe wyłącznie do KRS ". Więcej na ten temat https://www.gov.pl/web/kas/nowe-zasady-skladania-sprawozdan-finansowych-przez-niektorych-podatnikow-cit
 7. Dobry wieczór.Nie wiem dlaczego nie mogę przeprowadzić dearchiwizacji. Pokazuje mi się komunikat z załacznika. Nie mam pojęcia o co chodzi. Pomóżcie.
 8. Dobry wieczór. Obydwa sprawozdania wysłane są do KAS i dotyczą spółek wpisanych do KRS.
 9. Dokładnie taką samą sytuację mam w Rewizorze GT.
 10. Dzień dobry. Przesyłam zrzut ekranu ze strony MF.
 11. 29 marca wysłałam do KAS sprawozdanie finansowe. Został nadany numer referencyjny. Próba pobrania UPO kończy się komunikatem 330 Przetwarzanie metadanych - sukces., a czasami komunikatem 404 Not found. Zastanawiam się w czym rzecz. 10 dni oczekiwania na UPO to trochę długo.
 12. Dzięki. Poradziłam sobie. Metodą prób i błędów.
 13. Może i nie znam do końca Rewizora ( jestem samoukiem) proszę tylko o radę co zrobić, aby kwota była prawidłowa. W sprawozdaniu za rok 2019 wynik finansowy za rok 2018 wykazany jest w kwocie wynikającej z RZiS za rok 2018,
 14. I to jest właśnie fragment zapisanego RZiS za rok 2018. Pokazałam tą samą pozycję z RZiS z roku 2018 ( zapisane) i z RZiS za rok 2019.
 15. Zapisany jest tylko jeden stan sprawozdania za 2018 r. Nie bardzo rozumiem jakie dane mam pokazać. Pokazałam fragmenty RZiS za rok 2018 i 2019 . Problem dotyczy pozycji " Koszty finansowe. W roku 2018 w RZIS jest kwota 4561,05 PLN i takie było saldo konta. A w RZiS za rok 2019 w pozycji dotyczącej roku 2018 jest kwota 4438,72 PLN. A jeżeli chodzi o inne forum to mam z nim problem. Loguję się bez problemu, mogę dodać post, ale gdy chcę odpowiedzieć jestem automatycznie wylogowywana, bo połączenie nie jest zabezpieczone i wprowadzone dane mogą być przechwycone. Wcześniej takich problemów nie miałam.
×