Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Rafał Konieczny

Użytkownik
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  1

Rafał Konieczny wygrał w ostatnim dniu 11 października 2019

Rafał Konieczny ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral
 1. Temat już nieaktualny. Dzisiejsza aktualizacja WIN 10, wyeliminowała problem.
 2. Witam. Po - jak przypuszczam - ostatniej aktualizacji Win 10, przestała u mnie działać funkcja eksportu danych do pliku pdf. Nie jest też możliwe zrobienie wydruku na drukarkę wirtualną (pdf). Programy Insert wyrzucają błąd i zamykają się samoczynnie. Co gorsza nie można również zrobić wydruków na drukarkę klasyczną. Czy Ktoś z Was ma podobne problemy? Jak to można naprawić ? Mam na kilku komputerach ten problem ( WIn 10 ).
 3. Dziękuje za jakąś wskazówkę. Dokładnie chodziło mi o taką sytuację że podpisy są widoczne ale "nieważne". Mam zaobserwowane w tym względzie różne sytuacje. U Klienta aplikacja Szafir weryfikuje podpisy jako "ważne" natomiast u mnie "PWPW" jako nieważne. Pozostaje poczekać jak te wszystkie podpisy "zweryfikuje" bramka E-KRS.
 4. Witam, Mam pytanie, może czysto teoretyczne, ale wolałbym się upewnić, że wszystko jest OK. Mam sprawozdanie podpisane przez siebie z poziomu Rewizora podpisem kwalifikowanym. Jednak po wczytaniu tego dokumentu na platformie weryfikacji podpisów ( Obywatel.gov ) tam gdzie składa się podpisy ePuap, status podpisu wyświetla się "nieważny". CZy to ma znaczenie Tym bardziej że w Rewizorze status jest widoczny jako "podpisane". Z góry dziękuje za Wasze sugestie i obserwacje na ten temat.
×