Skocz do zawartości

Synchronizacja w sklepie (SaaS) z dystrybutorami XML

Polecane posty

Dzień dobry,

jaką stosujecie w sklepie internetowym (SaaS) synchronizację z dystrybutorami/hurtowaniami po pliku XML?

Wielokrotna dzienna aktualność stanów magazynowych i cen w sklepie, wybiórcza synchronizacja pliku XML.

Możecie polecić jakieś rozwiązania / firmę?

 

Macie jakieś doświadczenia z firmą e-mo.pl?

https://www.e-mo.com.pl/a2c

Jak ze stabilnością i supportem na przestrzeni miesięcy?

Zakup usługi (oprogramowania) jest relatywnie bardzo tani + dużo możliwości funkcjonalnych we własnym zakresie, ale jak wygląda sytuacja na przestrzeni wielu miesięcy?

 

Firma Verosoft

http://verosoft.pl/

wskazuje na wyższy support, ale usługa wychodzi dużo dużo drożej. Ale abonament miesięczny i zawsze można zrezygnować (pomijając koszt wdrożenia np swoich kilkunastu dystrybutorów).

 

Jak u Was to wygląda, możecie polecić jakąś firmę, uwagi do ww.?

Dziękuję

Link to postu

Nie mam doświadczenia, ale podpytywałem kilka osób które mają własne sklepy. Mogę z najczęściej wymienianych podać Vendero, ew. znane i popularne marki.

 

Ja uważam, że każdy sklep, który potrafi sensownie zrzucać zlecenia do SGT jest dobry, bo to oznacza praktycznie już, że dalej zlecenie masz w Sello.

 

Alternatywą do Allegro jest obecnie tylko Ebay i Amazon na zachodzie Europy, wielu myśli o otwarciu tam kont, ja również, z moich przemyśleń już mogę podać gdzie będą kłopoty:

- Sello nie obsługuje walut, ani rabatów, zaś

- SGT nie ma ofert w języku angielskim

 

Nie próbowałem na razie tego obejść, ale w przypadku "ruszenia na zachód" to wstępnie wydają się duże ograniczenia. Przy czym "duże" oznacza w tym przypadku obsługę sprzedaży "na piechotę" - czyli wszystko ręcznie. To na dziś moje obserwacje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...