Skocz do zawartości

HotKey .

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2 549
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana HotKey . w dniu 7 Czerwca

Użytkownicy przyznają HotKey . punkty reputacji!

Reputacja

158 Excellent

O HotKey .

 • Tytuł
  HotKey

Ostatnie wizyty

1 357 wyświetleń profilu
 1. Witam, "anulowane automatycznie" nie są z jakiegoś powodu pobierane do Sello i nie aktualizują statusu transakcji. Trzeba kliknąć dopiero na transakcję PPM i wtedy pobrać jej aktualny status, trochę kłopotliwe, prośba o zbadanie możliwości, aby jednak jak już Allegro po 7 dniach zmieni status nieopłacone transakcji automatycznie na "anulowany automatycznie", aby się to także automatycznie w Sello aktualizowało. Po stronie Serwisu wygląda to tak:
 2. https://pomoc.wfirma.pl/-czy-oprocz-wystawienia-faktury-musze-wystawiac-paragon
 3. Pamiętaj, że jak nie poda NIP, to taką fakturę należy fiskalizować. Sam nad tym myślałem ze względu na problemy starego synchronizatora Sello z wyłapywaniem faktur bez NIP, obecnie problem ten jest rozwiązany nowym synchronizatorem, więc odłożyłem.
 4. Tam kiedyś było podane jak z pozycji serwera Sello wysłać aktualizacje do Klientów, trzeba by odgrzebać temat.
 5. Czy forumowiczom przechodzą ceny detaliczne z Subiekta do Sello? Mam wrażenie, że nie przechodzą, tzn. kartoteki nie aktualizują się.
 6. Popracujcie też nad resztą moich zgłoszeń tzn niewyświetlanie numeru dokumentu końcowego gdy paragon robi się w momencie pobierania etykiety z INPOST oraz ten drugi problem tzn. pomylone cenniki towarów z detalicznego na hurtowy.
 7. Zaś sam przycisk UTWÓRZ faktycznie też rozwiązuje problem
 8. Po prostu nic się nie wydarzyło. Tzn przy opcji "dokument końcowy", ale opcja "dokumenty końcowe" zadziałała jak podałeś.
 9. Faktycznie, znalazło go i podłączyło. Ale tylko w opcji PPM --- > dokumenty końcowe. W przypadku dokument końcowy nie działa.
 10. Chodzi o to, że jak puszczę jednocześnie Wyślij/Odbierz, żeby Inpost odesłał mi numer etykiety oraz bardzo blisko tego dodatkowo kliknę PPM --- > dokument końcowy to etykieta inpostu się zjawia, niestety nie ma numeru dokumentu końcowego, mimo iż faktycznie jest on tworzony i trzeba do niego doszperać się ręcznie w Subiekcie. Problem jest bardzo irytujący, gdyż bez tego numeru dokumentu końcowego nie jestem w stanie rozliczyć płatności wpadających mi na konto.
 11. W starym synchronizatorze naprawiliście kiedyś, że Sello ustawiało w dokumencie sprzedaży domyślną cenę ustawioną w Sello jako np "detliczna", to Sello podmieniało ją na "specjalna". Niestety w nowym Synchronzatorze problem powrócił, przy czym Sello do cen detalicznych ustawia teraz poziom cen jako "hurtowy". Wydało się to, jak chciałem zrobić w zwrocie zwrot najniższej wartości transportu Klientowi, to Subiekt wstawił mi właście cenę transportu z poziomu "hurtowy": HILLFFEEEEEEE
×
×
 • Dodaj nową pozycję...