Skocz do zawartości
Forum użytkowników

HotKey .

Użytkownik
 • Ilość treści

  2392
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

HotKey . wygrał w ostatnim dniu 14 grudnia 2019

HotKey . ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

122 Excellent

O HotKey .

 • Ranga
  HotKey

Ostatnio na profilu byli

686 wyświetleń profilu
 1. Jest blokada w Subiekcie aby nie wystawić faktury jak nie poda NIPu, niestety od kilku miesięcy system przepuszcza nam wszystkie faktury bez NIPu i przechodzą normalnie. Działąło tylko krótki czas poprawnie. Trzeba by zarzucić temat na forum Subiekta, czemu przepuszcza Subiekt takie faktury bez NIPu.
 2. Zgadza się problem w SGT można tylko jedną cesją podpiąć, ja drugą podpinam metodą "termin 0 dni" - do tego można podpiąć wszystko celem rozliczenia. Nawet 100 cesji różnych.
 3. Tak jest to ważne. Swoją drogą, aby odciążyć trochę ST z ciężkiej pracy przy nowej wersji polecam do sprawdzenia autoresponder https://niezbedniksprzedawcy.pl/AsystentSprzedazy/autoresponder-dyskusji-allegro/o_narzedziu/ Sam nie próbowałem, ale w święta były jaja to były dyskusje pootwierane i nie było jak odpisać dostałem upomnienie i już mam tego dosyć muszę spróbować jakiegoś wsparcia softwaerowego.
 4. Ja Inpostowi dzisiaj podpisałem pierwszy raz w jego palmtopie czy jak to nazwać. Pierwszy raz dali do podpisu. Tak temat reklamacji jest gorący mam przejścia obecnei z kurierami odrzucone reklamacjie, oraz odwołania od reklamacji chyba 3x, stąd temat gorący.
 5. Jeśli ktoś potrzebuje, to Smartpaczka zapisuje statusy przesyłki - w doręczeniu - nadana - odebrana w polach własnych Subiekta.
 6. Sprawdź i wrzuć screena. Może pracownik coś poprzestawiał w ustawienaich paragonu w Subiekcie. Na pewno u mnie działa
 7. No więc pomontuj komplety i będzie Ci zdejmowało tyle ile trzeba Załóżmy, że produkuję buty: - lewe, oraz - prawe natomiast idąc za reklamą "w zestawie taniej" sprzedaję je jako parę. Montuję zestaw "para butów" która jest na FV, zaś, z magazynu schodza fizycznie dwa buty: lewy i prawy, o sumarcznej cenie dwóch butów, jest to również ważne dla remantntów it wyliczania zysku, zaś o sumowanie cen produkjic buta lewego i prawego oraz odjęcie ich kosztu od sprzedaży "jednego kompletu pary butów" pozwoli śledzić marżowość, to najepsze moim zdaniem rozwiązanie Spróbuj !
 8. Jaka kasa fiskalna? Takie szczegóły ja ustawiałem w sterowniku kasy fiskalnej. Musisz tam najpierw sprawdzić. Moim zdaniem powinno pisać "karta" zamiast "inny" - co na Allegro oznacza płatność za pomocą sytamu Allegro Finanse. Jest to dokładnie karta PAYU lub PRZELEWY24. Sprawdź proszę na etapie tworzenia paragonu jaką opcję masz zaznaczoną w sposobie płatności. Jest tam właśnie: gotówka, przelew, karta, kredyt itd. Być może któraś z tych form płatności jest rozumiana przez Subiekta jako ... "inna" forma płatności. Temat dotyczy chyba raczej Subiekta a nie Sello. Tak jak napisałem u nas używamy głównie kart płatności, oraz paragonów, ale paragonów imiennych, a nie zwykłych.
 9. Nie rozumiem do końca problemu. Ja tak nie mam, a sprzedaję podobnie. Mam ustawione w oferice na Allegro towar który sprzedaję jako kilka sztuk - ustawiłem mu atrybut w Allegro "liczba sztuk" na: para Do tego tą "parę" mam w Subiekcie zdefiniowaną jako "komplet" - składający się z kilku sztuk towaru. Na dokumencie sprzedaży mam zawsze: 1szt (jest to ten oto "komplet", czy też ta oto "para") - 1 szt. pod którą ukrytych jest kilka sztuk towaru na dokumentach w magazynie. Więc przykro mi, ale nie wiem skąd Twój problem. Wpłaty się zgadzają, stany magazynowe również. Komplety "montuję" w Subiekcie. Wszystko pięknie chodzi.
 10. Rozsądnie ja rónież tak sądzę. Nie potrafię podać żadnych tutaj oprcowań prawnych, ale byłbym zwyczajnie ostrożny. Pamiętajmy o przypadku morele.net - ogromna wpadka w temacie RODO - sklep który bardzo lubię i dalej w nim kupuję.
 11. Ja bym zalecał ostrożność. Umieszczaj numer paczki z Sello najlepiej.
 12. Dobre pytanie. Ja usunąłem. Nick jest powiązany w przytłaczającej mierze z osobą unikatową jej imieniem i nazwiskiem. Allegro też za chwilę może nie życzyć sobie udostępniania tych nicków kurierom. Ja usunąłęm, ale mam pytanie, co z numerem faktury na liście przewozowym ? @Ks. Robak wracaj mamy bez Ciebie kłopoty !!!
 13. Hey there is much more tech ideas, but I am not sure you can see them wide in 2019. Just need time I think soon comes also delivery drones
×