Skocz do zawartości
Forum użytkowników

HotKey .

Użytkownik
 • Ilość treści

  2235
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

HotKey . wygrał w ostatnim dniu 15 lipca

HotKey . ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

109 Excellent

O HotKey .

 • Ranga
  HotKey

Ostatnio na profilu byli

327 wyświetleń profilu
 1. HotKey                      .

  Rozliczenia przesyłek Allegro Smart

  No niestety. Ja tak próbuję na to globalnie spojrzeć i widać jak na dłoni zmaganie się serwisu Allegro i Inpsot. Chodzi o pokazanie drugiemu kto tutaj rządzi. Teraz Allegro będzie miało nieprawdopodobne narzędzie nacisku na Inpost moim zdaniem. W negocjacjach jak im powiedzą, bo nie zapłacimy Wam fakturki za ostatni miesiąc (miliard złotych albo dwa) to dopiero będą piszczeć w Inpost No i techolerne reklamacje. Ciekawe kto będzie też miał odpowiedzialność za zniszczoną przesyłkę, płatnik (Allegro), czy nadawca (Sklep). Ale INPOST jest wkurzający z tymi reklamacjami itd mógłby się faktycznie ktoś za nich wziąć. Konkurencja z "Paczkomatami v2" typu Poczta Polska dopiero zaczyna.
 2. Mam transakcję która od kilku dni ma powracający status "w trakcie realizacji" Zmieniam jej ręcznie już kilka razy na zakończona niestety po jakiejś funkcji wyknanej w Sello (najprawdopodobniej któreś wyślij-odbierz) ona wraca. Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim?
 3. HotKey                      .

  Zmiana "wg klienta" na "wg formularzy" / Ctrl+G na Ctrl+M

  Kolejny pomysł wart sprawdzenia.
 4. Ciekawy pomysł, tylko obawiam się trochę, że będzie znów bieganie po zakładkach, ale na pewno warte sprawdzenia czy będzie to grywalne.
 5. A jeśli błąd dotyczy tylko 10 ofert z danego sklepu i reszta ofert przechodzi bez błędu FORBIDDEN? Ja dodam, że błąd występuje na bardzo starych ofertach wystawianych ok 2 lata temu za pośrednioctwem SELLO. Nie ma w tym sklepie problemu dla transakcji wystawianych ręcznie. Czy nie jest tutaj problemem jak kiedyś jakaś spacja znów na końcu treści oferty?
 6. Potwierdzam również ten problem, przy czym my rozliczamy wpłaty raz na tydzień, stąd najpóźniej po 7 dniach mam informację, że jest wpłata która nie ma paragonu i szukamy przyczyny, wówczas się znajduje, że transakcję anulowałem. No tutaj faktcznie fajnie jakby ta trasakcji wpadła znów do: "DO PACZEK" i zrobiła rezerwację towarów, która jest generowana Zamówieniem Od Klienta. Nie wiem, czy pomoże tutaj umieszczanie czegoś w logach bo błędów jest tyle, że ja czasami nie czytam, no ale można też w logach umieścić, ale pod warunkiem, że zrobicie te filtry w RAPORTACH o które ostatnio prosiliśmy, aby można było pokazać tylko ważne komunikaty bez tych komunikatów informacyjnych.
 7. HotKey                      .

  Usługi dla sprzedających - Abonamenty

  Mierzycie jakoś efektywność tych banerków? Jak je dobrze zrobić? Jak jest z banerami / bez banerów w temacie sprzedaży ?
 8. rozmiar etykiety mogę podać A6 100mm szer x 150 mm dł.
 9. HotKey                      .

  aukcje - zakończone - błędna data

  Potwierdzam.
 10. Wow. Mi sie marzy Zebra z WiFi ale mam po LPT. Bezprzewodowa to mega wygoda ustawnosc i nizsze koszta okablowania wiecej mozliwosci podpiecia.
 11. Ja mogę dorzucić, że na zdalnym pulpicie nie widać niektórych ikon w raportach w Sello typu ikona "wykrzyknik" itd po ustawieniu kompresji w menu WRAŻENIA. Mnie to bardzo przeszkadza pracuję na zdalnym pulpicie bardzo dużo.
 12. HotKey                      .

  [PROPOZYCJA] Wznawianie aukcji z TOWARÓW

  Dokładnie coś takiego jest potrzebne. Nie musi być z dokłądnością co do minuty, ale chociaż co do dnia, bo kurde towary mi nie rotują, ja po tygodniu znajduje, że aukcja zamknięta, a w Sello filtr nie pokazuje tego.
 13. HotKey                      .

  [PROPOZYCJA] Wznawianie aukcji z TOWARÓW

  Bartku zobaczcie te daty zakończenia ofert, czemu to się rozjeżdża. Coś tam zmieniliście chyba w wersji .2, ale to wciąż nie działa jak poprzendnio ten filtr. Obecnie znalezienie aukcji które się przypadkowo zakończyły graniczy z cudem
 14. HotKey                      .

  Sello 1.40

  Aha
 15. HotKey                      .

  Sello - allegro paczkomaty, zamówienie kuriera

  U nas podobnie jak podaje @Daniel Lewandowski. Każdy kurier już odmówił partyzantki. Wymagają ostatnio kurierzy zlecenia z Sello albo z managera paczkomatów, albo ze Smartpaczki, albo tel na infolinię, a my mamy prawie 40km do bazy Inpostu jakaś strefa podmiejska mała wiocha i praktycznie żaden kurier inny też tyłka nie ruszy do nas, żeby podjechać bez zlecenia UPS DPD - nie ma mowy regularnie odmawiają nawet jak przychodzą z paką do sąsiada, może w dużych miastach jest inaczej.
×