Skocz do zawartości

HotKey .

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2 801
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana HotKey . w dniu 26 Września 2021

Użytkownicy przyznają HotKey . punkty reputacji!

Informacje osobiste

 • Tytuł własny
  HotKey

Ostatnie wizyty

1 872 wyświetleń profilu

HotKey .'s Achievements

202

Reputacja

1

Community Answers

 1. Czy jest opcja aby SELLO wysłało PDFa wyeksportowanego z Subiekta metodą EXPORT w oknie DRUKUJ ? Np chciałbym tak wyeksprotowanego PDFa z różnymi fakturami z różnymi wzorcami oraz serią faktur korygujących wysłać do transakcji zaznaczonych w module TRANSAKCJE poprzez wrzucenie tak wyeksportowanych PDFów do folderu roboczego ?
 2. Słuchajcie na chwilę obecna problemu nie zaobserwowałem (1.42.1) Dzięki !
 3. Rozumiem no OK. Wątek niech zostanie na forum zobaczymy jaki będzie feedback z czasem.
 4. To ja dziękuję jak nie będzie wysyłania z wyborem wzorców, to się pochlastam.
 5. Był też kiedyś temat specjalnego wzorca wydruku dla płatności odroczonych PRAGMAGO (należało podać numer konta bankowego PRAGMAGO). Na ten moment Allegro rozwiązało to inaczej, ale temat specjalnego wzorca wyrduku dla PRAGMAGO może powrócić. A transakcje z odroczonym sposobem płatności też coraz częściej wchodzą, wspomnę jakiś czas temu debatowaliśmy:
 6. A każdy kto się za chwilę upora z niemiecki BDO (LUCID) to będzie potrzebował takiego wzorca wydruku: no i ciekawe czy niemieckie BDO trzeba tak samo umieszczać na fakturze jak polskie. To w takim przypadku to bez kolejnego wzorca wydruku znów się nie obędzie, bo przecież nie będę upuliczniał niemieckiego numeru BDO na terenie Polski. Swoją drogą jak Wam idzie temat LUCID? Praktycznie sprzedaż do Niemiec bez LUCID jest zablokowana przez Allegro i Amazona obecnie. P.S. Aha tutaj nie przesądzam, nie znalazłem w LUCID na niemieckich fakturach obowiązku umieszczania numeru LUCID na fakturach jak jest to obowiązkowe w PL, przynajmniej na dzisiaj. Póki co szkolę się w temacie LUCID.
 7. Na pewno mamy Klientów dodatkowo instytucjonalnych którzy wymagają specjalnego jeszcze innego wzorca wydruku a mianowicie. Oczywiście INSERT znów proponuje stworzenie tutaj nowego WZORCA WYDRUKU: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/2859,subiekt-gt-–-jak-wystawic-fakture-detaliczna-z-polami-nabywcaodbiorca.html?token=IjIwMjEvMDYvMTcsIDA1OjA4OjM0LS0-LCAi.SA5fePmvn52l_-svNP5F9wQeiJk Klasycznym przykładem jest, gdy kupuje GMINA, a odbiorcą jest lokalna szkoła. W takich przypadkach oczywiście koniecznie trzeba zmienić znów WZORZEC:
 8. Co na to reszta forum ? Zapraszamy do konsultacji publicznych
 9. Dodam, że dla obsługi faktur za pobraniem INSERT zaleca właśnie stworzenie właściwego wzorca wydruku: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/714,subiekt-gt-jak-wystawic-fakture-z-forma-platnosci-za-pobraniem.html
 10. Czyli moja propozycja jest następująca: 1) w konfiguracji wysyłek ustawiamy wzorzec wydruku domyśłny dla danego typu wysyłki (zwykła, pobranie, zagraniczna): 2) a jeśli jakaś przesyłka będzie bardzo specyficzna wymagająca specjalnego wzorca, to dodatkowo ten domyślnie wysyłany wzorzec można na etapie tworzenia dokumentu w transakji jeszcze sobie zmienić:
 11. No a co Wy na to, aby zrobić to w konfiguracji WYSYŁKA TOWARÓW - SPOSOBY WYSYŁKI ? Tutaj i tak już kiedyś proponowałem aby były przypinane karty płatności do tego, jakby jeszcze teraz dodać WZORZEC WYDRUKU to by była bajka. Jak jest pobranie to podpowie pobranie jak jest wysyłka zagraniczna, to podpowie to w WYSYŁKA DPD MIĘDZYNARODOWE.
 12. No i już są DYSKUSJE zakładane bo Sello nie potrafi zmienić WZORCA WYDRUKU:
 13. a Nie, eksport to idzie migusiem. Na pewno nie trwa to 10 sek leci szybciutko.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...