Skocz do zawartości
Forum użytkowników

HotKey .

Użytkownik
 • Ilość treści

  2511
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

HotKey . wygrał w ostatnim dniu 11 maja

HotKey . ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

143 Excellent

O HotKey .

 • Ranga
  HotKey

Ostatnio na profilu byli

953 wyświetleń profilu
 1. Czy maile z "centrum wiadomości" protalu Allegro są podpinane do transakcji ? Jeśli nie, to czy planujecie coś takiego ?
 2. No powiedzmy, że od nowa pobrane transakcje już działa !!! Zróbcie jeszcze tylko kiedyś porządek z tym czasem przy wklepywaniu licencji, bo mi Sello "skubnęło" po godzinie na każdej wbitej dzisiaj licencji
 3. Kurier24 to zabierze Pocztexa, ale kurier48 juz nie.
 4. My dygamy na Pocztę i czekamy obecnie nawet do 30 minut codziennie w kolejkach koronawirusowych, aby przekazać Kurier48. Dodam, że nie można u nas obecnie nawet zapłacić za podjazd kuriera, Poczta nam odmówiła ze względu na pandemię, także nie narzekaj płać jak dają, bo u nas nawet odpłatnie nie chcą podjeżdżać.
 5. Wymiary to ja już mam w Subiekcie, można ew jakoś to połączyć na kartach kurierów pododawać checkboxa, czy ma kontrolować "automatycznie - tzn wyliczać sobie na podstawie tych wymiarów GABARYT" czy nie i dalej pociągnąć modyfikatorami, to nie będzie zaciemniać syystemu moim zdaniem, pytanie tylko czy to jest najważniejsze, ja obecnie walę 100% paczek gabaryt A, a nowa funkcjonalności zbiorczego dodawania notatek pomogła mi w oznaczeniu ogromnej liczby towarów notatką "PACZKOMAT - BAGARYT B" póki co one się sprzedają na kuriera: No i tutaj dla mnie to wystarcza. Ja bardzo potrzebuję wznawiania automatycznego ofert.
 6. Obecnie wznawianie aukcji to praca która zajmuje mi najwięcej czasu. Sello Team informował, że będzie taka funkcja. Temat jest taki, że mam np 100 ofert na "blenda fotograficzna" aż sto, bo pasuje ona do 100 aparatów fotograficznych. I teraz jak wchodzi nowa dostawa na magazyn, to mam co kilka dni kilkaset ofert do ponowienia... Fajnie jakby wreszcie samo mogło to się robić. Pamiętajcie o tej funkcji, pisaliście niedawno, że to tak będzie działać
 7. Jupi Ale sprawdźcie też pozostałe kolumny z datą, bo chyba np kolumna UTWORZONA też jakieś kosmiczną strefę czasową ma, czyli druga do poprawy.
 8. Problem jest wciąż i teraz różnica czasu po zmianie na czas letni wynosi dokładnie ... 2 godziny, a nie 1 godzinę jak to było na czasie zimowym. Zdumiewające jest, że nikomu to nie przeszkadza. My pakujemy do godziny 12:00 i potrzebujemy konkretną godzinę wpłaty. Skoro minuty sekundy między kolumną: 1) zaktualizowa, a 2) data wpłaty się zgadzają, a godziny różnią się o 2h latem i o 1h zimą, no to widać, że coś w systemie jest nie kaman.
 9. Te podwójne pogrubienia widać na dużym monitorze, w Sello są one "bardziej pogrubione" w stosunku do normlanych (pojedynczych) pogrubień. Problem, gdy bardziej pogrubiona jest spacja, ale jak się zaznaczy cały tekst CTRL+A to też te "bardziej" pogrubione spacje widać wtedy. Mniej więcej wiem jak te pogrubienia podwójne robię.
 10. Spotkała mnie dzisiaj sytuacja jakiej się już nie spodziewałem. Klientka wypełniła formularz dwa razy. Raz podała fakturę i przesyłkę OWP Pocztą drugi raz: paragon i paczkomat (w drugim, późniejszym formularzu po 6 h od wypełnienia pierwszego). Rozumiem, że Sello bierze dane z drugiego formularza i ignoruje dane z pierwszego formularza? Otóż niestety pojawiły się notatki z pierwszego formularza - adres OWP - to już chyba było zgłaszane. Dalej miałem dane adresowe Paczkomatu z drugiego formularza, oraz znacznik "Faktura" z pierwszego formularza. Skasowanie transakcji i pobranie jej ponownie naprawiło sprawę, nie pomogło np kliknięcie PPM i pobranie danych od nowa, trzeba było aż skasować transakcję. Czemu jest to aż tak skomplikowane ? Mam najnowszą wersję Sello.
 11. Oho, podobna firma "kogucik", naciągająca Klientów, ale numer: Poszkodowani przez_ X-Post.pl xLogis.pl PostGlob.pl ePaczuszka.net Mariusz Sz_.pdf
 12. Z jedną transakcją można powiązać tzw. KOMPLET. Działa to bardzo dobrze o ile stawka VAT jest jedna i ta sama. Jeśli są różne, to nie mam pojęcia.
 13. Generalnie można by coś pomyśleć i jakimś module do zwrotów, który by sam wystawiał ZW(rot) lub FKOR(ygującą) oraz sam zgłaszał się po zwrot prowizji do Allegro, oraz pokazywał stan zgłoszeń, może jakieś dotychczasowe zgłoszenia są odrzucone i trzeba je ponowić ...
×