Skocz do zawartości

HotKey .

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3 046
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana HotKey . w dniu 28 Listopada 2023

Użytkownicy przyznają HotKey . punkty reputacji!

Informacje osobiste

 • Tytuł własny
  HotKey

Ostatnie wizyty

2 673 wyświetleń profilu

HotKey .'s Achievements

249

Reputacja

2

Community Answers

 1. Szukamy przyczyny. WzA nie działa nam drugi dzień. Napisałem do Allegro w kilka miejsc. Możliwe, że ten komunikat jest zwyczajnie błędny i to chodzi o coś innego.
 2. Allegro wydało komunikat, aby do 4 kwietnia 2024 poprawić "coś" z tokenem w INPOST. Oczywiście nie zrobiłem tego i teraz za żadne skarby nie mogę wygenerować po WzA etykiety do żadnej usługi INPOST. Mam różne błędy - głównie: Skonfigurowałem już nową umowę do INPOST i etykiety po WzA generują mi się ze stronki Allegro --- > Zamówienia. Jednak WzA po Sello cały czas zwraca taki bład: Czy ktoś się z tym spotkał? Wydaje mi się, że metodę dostawy mam skonfigurowaną poprawnie w Sello, więc nie kumam, na chwilę obecną awaryjnie wysyłamy po SHIPX dzięki propozycji @MARCIN e-kupowanie.pl SHIP-X w Sello działa. Jednak WzA już nie... Mam najnowsze Sello 1.43.8 Czy ktoś się spotkał z problemem? Podrzucam od razu pożyteczne linki - umowy w Allegro konfiguruje się tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/nowa-umowa i mam to ustawione tak: Klusz do API jest na pewno poprawny, gdyż na etapie wklejania nowego klucza Allegro go validuje i gdy zmieni się choć jeden znak, to Allegro takiego klucza nie przyjmie:
 3. Mi się kiedyś udało zamówić chyba przez elektornicznego nadawcę, na pewno raz babka podjechała, ale przez Allegro potem sprawdzałem i już nigdy nie podjechał kurier. Generalnie dotyczy tylko Kurier24, pozostałe usługi podjazd tylko płatny więc ruszamy z buta na Pocztą 15 minut codziennie dotlenić się, dzięki temu na koniec miesiąca mam kasę na niezłą imprezkę zaoszczędzoną.
 4. W porzo po zautoryzowaniu od nowa wróciło do normy - nasz błąd obsługi
 5. Potwierdzam, brak usług, zaraz sprawdzę, czy można w ogóle pobrac etykiety z WzA. Tak, można pobierać mimo to usługi, które były skonfiugorwane przed wystąpieniem zgłoszenia, tak czy siak mam już pakę do Słowacji a tej usługi nie mogę skonfigurować. @Bartosz Rosa Szybka kawa w poniedziałek rano i prośba o patcha, nie możemy dodawać, ani edytować żadnych usługi.
 6. Jak się ma monitor 4K to i nawet białe znaki czasami widać 🤣
 7. Fantastycznie !!! Czym to nagrywasz ? @Bartosz Rosa Podobnie jest z cenami w zmianach zbiorczych - ten sam myk:
 8. Ja już po szerokości zaznaczenia poznaję, że masz tutaj wklejone także CR+LF i to nie jest wklejona cyfra, tylko ... no wektor [cyfra,NULL] Sprawdziłem przed chwilą, kliknij OK i otwórz okno i SELLO ma TABULA-RAZA nic nie pamięta z tego co wkleiłeś. Masakra ile razy sie na tym sparzyłęm ale teraz już wiem po 7 czy 8 latach namierzyłem boba W sumie ten błąd jest w dwóch miejscach: 1) w tym co pokazuje ładnie nam tutaj @Mamut Maniek 2) zmiany zbiorcze - zmiana cen @Bartosz Rosa to tylko dwa pola a nie , a 99% stresu mniej przy edycji cen, jakby Ojciec Dyrektor zerknął, to będziemy wdzięczni.
 9. Bardzo ładnie pokazałeś. Do tego momentu działa to u mnie tak samo. Problem jest dalej. Ja już widzę, że są białe znaki także wklejane za cyferkami, co sprawia, że jak klikniesz w tym oknie OK, to SELLO błędnie parsuje takie wklejone cyfry z białymi znakami CR+LF co sprawia, że po ponownym otwarciu okna, te wartości są niezapisane. I to jest problemem. Cena zamiast 200 zł zostaje na 2zł i rano mam jakąś ogormną sprzedaż i stratę finansową.
 10. Chyba każdy Windows i każdy Excel. Problem występuje chyba od początków Sello. Jak wklejam 1.00 to wkleja się 1.00 oraz "ENTER" dodawany jako tekst.
 11. Niestety ten sam problem: Jak wklejam do Worda, to ten magiczny znak to: - znak konca linii - znak powortu karetki czyli po ludzku: ENTER, fajnie byłoby to wywalić. Ale ciekawe, że do Sello można wkleić wektor [1000,"NULL"]. Kłaniają się obliczenia macierzowe. Rozumiem, że Sello będzie liczyć w dwóch wymiarach niebawem
 12. Przypominam się w temacie. Dodam, że po 6 latach od napisania tego zgłoszenia zauważyłem, że problem występuje także i w innych polach Sello przy czym w sytuacji, gdy dane do Sello wklejam zwyczajnei z komórki z Excella. To pewnie dlatego @Bartosz Rosa nigdy nie widziałeś tego problemu. Jest to szczególnie irytujące, gdy ustawiam ceny w zmianach zbiorczych. Dopatrzyłem się ewidentnie na końcu wklejonego przez CTRL+V jakiegoś znacznika, który jak się usunie DELETEm to wtedy problem nie występuje: Prośba o dodanie kompatybilności SELLO z EXCELem - najprościej pewnie, aby SELLO usuwało ten znacznik na etapie parsowania danych. Dziękuję.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...