Skocz do zawartości

DUŻY PROBLEM - PP odbiór w punkcie stacje ORLEN

Polecane posty

Haj, nie wiem czy ktoś miał ten kłopot czy ale ja go mam i nie wiem co zrobić. Najprawdopodobniej potrzebuje innego wzorca wydruku etykiet. Ktoś coś wie o tym?

 

obecnie na allegro klient może wybrać stację Orlen jako miejsce odbioru w punkcie ( poczta ).

Niestety są problemy z tymi stacjami. Niektóre przesyłki nie mogą zostać odebrane przez klienta na tej stacji z powodu " Braku drugiego kodu kreskowego z numerem stacji na etykiecie ". Niektóre przesyłki wychodzą normalnie, ale niektóre stacje się spinają o brak ten kodu i po prostu nie wydają paczki, a zwracają do nas.

Faktycznie, nasze etykiety nie mają takiego kodu stacji, a jakbym wydrukował tą samą etykietę poprzez E-nadawce to kod kreskowy tej stacji wychodzi. Problem jest taki, że w sello nie idzie zdefiniować tego kodu.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Nie bardzo rozumiem... drukujesz etykiety odbiór w punkcie bezpośrednio z Sello ?

Skąd bierzesz numer PNI ?

 

 

Ja nie mam kłopotu ponieważ, wszystkie paczki Poczty Polskiej eksportuje do EN z którego następnie są drukowane etykiety.

 

W jaki sposób do robisz? Drkukujesz wystzskie etykiety zbiorczo na koniec czy zaraz podczas pakowania?

Kłpotem jest u mnie fakt druku. Bo musi wychodzic w momencie pakowania paczki.

Link to postu

W jaki sposób do robisz? Drkukujesz wystzskie etykiety zbiorczo na koniec czy zaraz podczas pakowania?

Kłpotem jest u mnie fakt druku. Bo musi wychodzic w momencie pakowania paczki.

 

Paczki oklejane są tymczasowymi etykietami z numerem paczki, numer ten służy do późniejszego dopasowania z etykietą docelową. (etykiety drukowane są zbiorczo)

Link to postu

Tutaj masz listę zmian w programie prosta paczka2

 

http://www.lcsoft.pl/aktualizacje-programu-prostapaczka2/

 

Firma lcsoft  opis programu:

 

http://www.lcsoft.pl/oferta/prostapaczka2-program-do-wydruku-listow/

 

Link do aktualnej wersji:

http://www.lcsoft.pl/do_pobrania/ProstaPaczka2_setup.exe

 

Zarejestruj się lub napisz przez formularz kontktowy dostaniesz miesiac na testy.

Autor odpowiada na wszelkie błedy prawie na bieżąco ostatnio nawet w sobotę.

 

Generując np. Listę magazynową w sello my mamy zrobioną ze zdjęciami. Pakujemy paczkę jeżeli wszystko się zgadza dajemy "przygotuj list" w prostapaczka omijamy w ten sposób oklejanie paczek etykietami tymczasowymi. Odkłądamy gotową paczkę z etykieta i paragonem.

 

Warunkiem drukowania paragonów jest posiadanie sfert SGT i przed utwrzeniem paczki trzeba utworzyc dokument wstępny.

 

Program przy zakupie rocznej licencji wychodzi około 40zł/mc.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...