Skocz do zawartości

Sello - subiekt - ponowne połaczenie prodktów. Kazus?

Polecane posty

Hej Wsyztskim

Mam taki kłopot. Będe musiał zmienić bazę na nową (aktualna zapchała się tak że nie da się jej odepchać). Kłpopotem największym będzie jeedynie połączenie produktów z allegro-sello-subiekt-dokument końcowy

W tej chwili większość ofert mam przypisane w sello do produktow i wszystko "leci z automatu" Gdy stworzę nowa bazę, bedę musiał wszystko łączyć od nowa 30k aukcji!! :(

 

Znalazłem jednak takie rozwiązanie jak "Kod przywracający powiązania aukcji z towarem" Z tego co rozumiem, w każdej aukcji jeśli dodamy jakiś kod, to będzie można zawsze z automatu zbiorczo połączyć je z towarami w sello. Zgadza się? Jeśli tak to fajnie. Już coś zgórki.

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6335.0

 

Jednak nadal pozostaje fakt dodania tego kodu do akcji. Czy zbiorczo mogę to jakoś dodac do aukcji? Ten kod ktory potem posłuzy do atuomatycznego połączenia

Link to postu

Od dłuższego czasu allegro kasuje kod powiązania produktu z opisu aukcji, więc tutaj niestety zostaje ręczne wiązanie towarów.

 

Kłpopotem największym będzie jeedynie połączenie produktów z allegro-sello-subiekt-dokument końcowy

 

Ja bym nie bawił się w wiązanie dokumentów, a jedynie na obecnej bazie wyłączył bym synchronizację. Zrealizował wszystkie transakcje, tak aby baza była jedynie do "wglądu".

 

Na nowej bazie ustawiłbym zapisywanie transakcji od dnia i tyle.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...