Skocz do zawartości

Sello nie eksportuje paczkomatów do menadżera inpost

Polecane posty

Witam. Mam problem z eksportem danych z sello do menadżera Inpost. Sytuacja pojawił się 3 tygodnie temu. Paczki wysłane do menadżera dublowały się i zamiast np.20 było widoczne 60szt. Po wybraniu prawidłowych przesyłek i ich opłaceniu nie wróciły numery nadawcze do Sello, co wcześniej działało prawidłowo. Przez to że numery paczek nie były importowane z menadżera Inpost do Sello w kolejnych dniach powtórnie były widoczne jako paczki nieopłacone do wysłania. Do dnia wczorajszego po eksporcie paczkomatów w menadżerze widnieje kilkaset przesyłek które faktycznie zostały wysłane do klientów. Dziś po zainstalowaniu nowej wersji Sello eksport paczek do menadżera w ogóle przestał działać. Kontaktowałem się z działem technicznym Inpost i stwierdził że jest to błąd programu Sello.

Proszę o informację jak rozwiązać ten problem.

Link to postu

Czy była gdzieś podana jakaś oficjalna informacja od serwisu sello w tej sprawie?

Na allegro obsługujemy również drugie konto, na którym jest wszystko w porządku. Mamy na osobnym komputerze wgraną tą samą wersję sello i eksport jest możliwy i przesyłki nie dublują się i numery są importowane z menadżera Inpost do sello.

Link to postu

Zaglądnij tutaj

https://forum.sello.pl/index.php?topic=10169.15

 

i zastosuj

 

update pc__Package set pc_Status = 11 where pc_status = 0 and pc_id in (SELECT pc_Id FROM pc__Package

JOIN sl_Delivery ON pc_DeliveryId=dm_Id WHERE dm_SynchronizationMode=1

AND DATEDIFF(day,pc_CreationDate,GETDATE())<30 and datediff(day, pc_creationDate, getdate()) > 3)

Link to postu

Zablokowałem paczki (paczkomaty), które były wysłane i nie miały zaimportowanych numerów nadawczych w sello. Później usunąłem wszystkie paczki z menadżera Inpost (ponad 500szt.). Następnie włączyłem eksport z sello do menadżera i pobrało wszystkie paczkomaty tylko z dnia dzisiejszego oraz niespodziewanie pojawiły się numery nadawcze w sello  :) Dzisiaj jest wszystko dobrze, mam nadzieję że już będzie wszystko działało prawidłowo.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...