Skocz do zawartości

Personalizacja paragonów

Polecane posty

Dzień dobry!

Przymierzam się do zakupu subiekta nexto, ale ważna dla mnie jest personalizacja paragonów. Mam różne sklepy internetowe i chciałbym spersonalizować wygląd paragonu dla każdego z nich. Mam drukarkę posnet, która umożliwia zmianę stopki, nagłówka, dodania pliku graficznego, formatki. Dlatego szukam programu do sprzedaży, który pozwala na stworzenie spersonalizowanych szablonów paragonów i faktur i ich programowy wybór przy księgowaniu sprzedaży dla wybranego sklepu sklepu. Drukarka daje taką możliwość, tylko czy można tak skonfigurować subiekta?

Chciałbym się również upewnić czy do jednej bazy mogę mieć podpięte kilka kopii programu, czy muszę zakupić kilka licencji? Np. żeby w razie potrzeby móc zajrzeć do programu bez konieczności przerywania pracy pracownikowi na kasie.

łączę pozdrowienia,

Link to postu
Dnia 20.05.2018 o 08:58, adam jakiś napisał:

Przymierzam się do zakupu subiekta nexto, ale ważna dla mnie jest personalizacja paragonów. Mam różne sklepy internetowe i chciałbym spersonalizować wygląd paragonu dla każdego z nich. Mam drukarkę posnet, która umożliwia zmianę stopki, nagłówka, dodania pliku graficznego, formatki. Dlatego szukam programu do sprzedaży, który pozwala na stworzenie spersonalizowanych szablonów paragonów i faktur i ich programowy wybór przy księgowaniu sprzedaży dla wybranego sklepu sklepu. Drukarka daje taką możliwość, tylko czy można tak skonfigurować subiekta?

Jeżeli chodzi o wydruk na drukarkach zwykłych (niefiskalnych) to program Subiekt nexo PRO w pełni umożliwia edycję paragonów. Jeżeli chodzi o program Subiekt nexo, bez wersji PRO, również jest możliwość edycji takiego dokumentu, jednakże w mniejszym stopniu. Zmianę Stopki, Nagłówka, dodanie pliku graficznego (logo) jest jak najbardziej możliwe bez wersji PRO.

Ponadto można tworzyć wiele różnych formatów paragonów, i przy wydruku wybierać, z którego wzorca użytkownik chce korzystać.

Dnia 20.05.2018 o 08:58, adam jakiś napisał:

Chciałbym się również upewnić czy do jednej bazy mogę mieć podpięte kilka kopii programu, czy muszę zakupić kilka licencji? Np. żeby w razie potrzeby móc zajrzeć do programu bez konieczności przerywania pracy pracownikowi na kasie.

Na jednej bazie danych można przechowywać wiele tzw. podmiotów (mogą to być również kopie tej samej bazy danych). Jeżeli chodzi o połączenie z jednym podmiotem, to w przypadku wykupienia wersji 1-stanowiskowej nie będzie możliwości podejrzenia podmiotu, który jest wykorzystywany przez pracownika na kasie. Jedyną opcją jest archiwizacja/dearchiwizacja do podmiotu o nowej nazwie i tam sprawdzenie tego, co Pan potrzebuje.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...