Skocz do zawartości

Subiekt Nexo Pro - dodanie nr WZ na fakturze.

Polecane posty

Dzień dobry.

Mam pewien problem. Jak dodać nr WZ na fakturze ? Przeglądałem jak się robi poprawę wzorca wydruku i niestety jest to nie zrozumiałe. Udało mi się owszem dodać np. barcod z numerem faktury. Nie wiem natomiast jak dodać pole z nr WZ ?

Czy może mi ktoś pomóc w tym temacie ?

Czy jest jakieś szkolenie odnośnie wzorców wydruków ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Adam

  • Lubię to 1
Link to postu

Zapewne patrzył Pan na instrukcję dotyczącą edycji wzorca FL standard. Sprawa z FS standard jest troszkę prostsza - jak wejdzie Pan przez Popraw wzorzec proszę zobaczyć jak wygląda sekcja  _Zamówienia_powiązane znajdująca się na zakładce Raport - strona pierwszaPodajTekstDokumentowRealizowanych() jest to metoda zdefiniowana na zakładce Code. Można przekopiować tę metodę (zmieniając jej nazwę) i w warunku Dokument.encjaDokumentu.DokumentyRealizowane.Konfiguracja.TypDokumentu == 1 zmienić 1 na 4, następnie np. w sekcji _Podtytuł_użytkownika dodać metodę {Dokument.encjaDokumentu.DokumentyRealizowane.NumerWewnetrzny.PelnaSygnatura}, która wyświetli numer WZ.

Dodatkowo jeśli na wydruku FS ma być widoczne jeszcze KWZ to warunek powinien wyglądać tak:

Dokument.encjaDokumentu.DokumentyRealizowane.Konfiguracja.TypDokumentu == 4 || Dokument.encjaDokumentu.DokumentyRealizowane.Konfiguracja.TypDokumentu == 32. 

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...