Skocz do zawartości

Wybór jednej waluty w tabeli kursów walut

Polecane posty

Czy istnieje możliwość wyboru jednej, interesującej nas waluty w wyświetlanych tabelach kursów walut. Mam na myśli sytuację, kiedy w danym podmiocie występują rozliczenia  w EUR, to aby zobaczyć jaki jest kurs waluty należy zaznaczyć daną tabelę i poprzez podgląd dopiero można sprawdzić wysokość kursu. Czy jest możliwość wyfiltrowania na ekran startowy jednej waluty?

Link to postu

Tak, panel jest i na nim wyświetlają się następujące kolumny danych: data publikacji, numer i linia. Co należy zrobić, w sytuacji kiedy interesuje mnie wyłącznie EUR, aby wśród wcześniej wymienionych danych wyświetlała się wartość kursu EUR (bez konieczności wykonywania dodatkowej czynności jaką jest podgląd F3). W miesiącu lipcu chcę szybko sprawdzić wartość kursu z jakiegoś dnia

poprzedniego miesiąca

Link to postu

Proszę zwrócić uwagę na tzw. Datę aplikacyjną (prawy górny róg):

5964a8c6ecb3c_dataaplikacyjna.jpg.1281df6db8bdf4c814f4a9f2f0e7a88a.jpg

 

Jeżeli ustawi tam Pani dzień na jaki interesuje Panią kurs EURO to w tym panelu wyświetli się on bezpośrednio (nie będzie potrzeby wchodzenia do tabeli kursów walut).

 

Jeżeli nadal nie o to chodzi, to bardzo proszę o opisanie scenariusza, który Pani wykonuje i w którym dokładnie momencie chce zweryfikować Pani ten kurs. Proszę o to bo odnoszę wrażenie, że taka weryfikacja mogła by zachodzić w inny sposób.

Link to postu

Moim oczekiwaniem jest/byłaby możliwość uruchomienia tabeli kursów walut, w układzie takim jaki jest, jednakże z dodatkową możliwością wybrania jednej dowolnej waluty. Jeśli mam potrzebę sprawdzenia 15-stu kursów z dowolnych dni rozliczanego miesiąca, to zarówno podgląd tabeli jak i ustawianie daty aplikacyjnej wymaga ode mnie wykonania dodatkowej czynności (czego chcę uniknąć). Oczekuję tego, żebym mogła jednorazowo wybrać sobie walutę i wówczas wyświetlany układ danych będzie w kolumnach pionowych miał następujący wygląd: dzień, numer, waluta, wartość kursu wybranej waluty, linia.

kurs EUR.pdf

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...