Skocz do zawartości

Zmiana terminu wypłaty wynagrodzeń

Polecane posty

Dzień dobry,

niestety ale w firmie wypłaty za grudzień nie zostały wypłacone pracownikom w terminie, czyli do 31 grudnia a dopiero na początku stycznia tego roku.  W przypadku rachunków do umów zleceń mogę w zakładce inne  zmienić daty dla zapłaty składek i zaliczek od wypłaconych wynagrodzeń na styczeń, jednakże przy liście płac dla etatowców mam problem. Próbowałam skorzystać z opcji popraw listę płac i zmienić ręcznie datę wypłaty wynagrodzeń i terminy zapłaty podatku i składek, jednakże dostaje komunikat że nowa data musi być z tego samego miesiąca (grudnia). Co robię źle i jak mogę nanieść zmiany w programie?

Zgodnie z nowym regulaminem, od stycznia wszystkie wynagrodzenia (umowy o pracę i zlecenia) mają być wypłacane do 10 dnia następnego miesiąca. W latach poprzednich obowiązywal do końca danego miesiąca i tak ustawiłam program. Jak mogę teraz zmienić konfigurację parametrów programu Gratyfikant, aby sporządzał mi prawidłowe deklaracje ZUS i wyliczał zaliczki na PIT 4 już po zmianie terminu wypłaty wynagrodzeń?

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, jeżeli temat poruszany był wcześniej. Nie trafiłam na niego ani na forum ani na stronach pomocy...

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...