Skocz do zawartości

Błąd odczytu asortymentu z kolektora Novitus Inwentaryzator 3.1

Polecane posty

6 godzin temu, Mariusz N. napisał:

Moim zdaniem wszystkie wymienione przeze mnie kody są nieprawidłowe i należałoby je sprawdzić.
Jeśli są prawidłowe, to – tak jak napisałem – należy pominąć je przy wysyłaniu produktów do kolektora, żeby ominąć problem w sterowniku.

 

Przy przesyłaniu danych z kolektora do programu opcja emulacji wielu kodów nie ma znaczenia.
Jeśli nie czuje Pan potrzeby jej użycia przy programowaniu produktów na kolektorze, to proszę wyłączyć, bez niej oczywiście też będzie dobrze. Ja tylko zasugerowałem użycie na podstawie analizy danych.

 

W jaki sposób mogę pominąć te produkty podczas wysyłania?

Link to postu
17 godzin temu, Tomasz Pietrzak napisał:

Tylko że gdy chcę usunąć z listy produkt to nie da się tego zrobić w żaden sposób

Nie ma możliwości usuwania towaru/towarów z listy, ponieważ kolekcje tworzy się poprzez dodanie grup lub cech towarowych.

Jedyne, co może Pan zrobić, to odznaczyć w kolekcji (poprzez odebranie grupy lub cechy przypisanej do asortymentu). W Pana przypadku, kiedy potrzebuje Pan wysłać konkretny towar, musi Pan stworzyć nową grupę lub cechę i do niej przypisać ten jeden towar, a potem dla tej grupy\cechy utworzyć kolekcję. Na koniec w konfiguracji kolektora, wybrać nowo dodaną kolekcję.

Proszę o informacje, czy udało się Panu z tym poradzić. W razie niejasności zapraszam do dyskusji.

Link to postu
2 godziny temu, Dariusz Nowak napisał:

Nie ma możliwości usuwania towaru/towarów z listy, ponieważ kolekcje tworzy się poprzez dodanie grup lub cech towarowych.

Jedyne, co może Pan zrobić, to odznaczyć w kolekcji (poprzez odebranie grupy lub cechy przypisanej do asortymentu). W Pana przypadku, kiedy potrzebuje Pan wysłać konkretny towar, musi Pan stworzyć nową grupę lub cechę i do niej przypisać ten jeden towar, a potem dla tej grupy\cechy utworzyć kolekcję. Na koniec w konfiguracji kolektora, wybrać nowo dodaną kolekcję.

Proszę o informacje, czy udało się Panu z tym poradzić. W razie niejasności zapraszam do dyskusji.

image.png.a98cb30f7a7a4c0e160596cec257fab8.png

Dodałem kolekcję i trafiły tam rzeczy, których kody są za długie, powinienem ją dezaktywować czy zostawić aktywowaną i spróbować przesłać asortyment?

Link to postu
50 minut temu, Tomasz Pietrzak napisał:

Dodałem kolekcję i trafiły tam rzeczy, których kody są za długie, powinienem ją dezaktywować czy zostawić aktywowaną i spróbować przesłać asortyment?

Jeśli nie chce Pan przesłać towarów, w których kody są za długie, musi Pan otworzyć kartoteki tych towarów i usunąć je z grup/cechy, która wykorzystywana jest w kolekcji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...