Skocz do zawartości

Propozycje zmian - zmiana rozmiaru logo na fakturze

Polecane posty

Proszę o dodanie możliwości zmiany rozmiaru (wielkości ramki) logo drukowanego na fakturze.

W konfiguracji logo można zmienić wysokość i szerokość, ale dotyczy to chyba tylko proporcji. Fajnie jeśli te wartości ograniczałyby wielkość samego logo na fakturze.

W tej chwili muszę importować logo w bardzo małej rozdzielczości, żeby nie rozlazło mi się na pół kartki :(

 

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...

Może się komuś przyda (Subiekt Nexo Pro):

Opcje ograniczenia rozmiaru logo przy poprawianiu wzorca działają różnie.

Najlepszą metodą jaką znalazłem na wydruk logo w wysokiej rozdzielczości jest dodanie dużego logo w odpowiednich proporcjach (Subiekt>Konfiguracja>Logo wydruku).

Następnie wchodzimy we wzorce wydruku, wybieramy to logo w danym wzorcu jako "Logo raportu", zapisujemy i po kliknięciu prawym klawiszem wybieramy "popraw wzorzec".

Zakładka "Raport - strona pierwsza", Pole "_dane__Nagłówek_raportu__Logo_firmy", i po prawej stronie rozwijamy "Image Additional" i odpowiednio zmniejszamy "Multiple Factor".

Ja mam ustawione 0,2 które wpisuję z przecinkiem - program sam zmienia na kropkę (jak wpisywałem od razu z kropką to nie zawsze działało). Klikamy na dowolne inne pole, żeby zaakceptować zmiany i zapisujemy.

Cieszymy się ostrym logo na fakturze, które nie jest rozjechane.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...