Skocz do zawartości

Powielanie grupy dokumentów

Polecane posty

Witam

Czy istnieje możliwość powielania grupy dokumentów, mam 250 kontrahentów którym co miesiąc muszę wystawić (powielić) fakturę sprzedaży , na tą sama usługę i kwotę.

W moim przypadku powielanie i tym samym drukowanie tak dużej ilości dokumentów pojedynczo  jest bardzo uciążliwe i czasochłonne.

Jeżeli po ostatniej aktualizacji program nie posiada takiej możliwości czy taka opcja będzie dostępna i kiedy można się będzie  tego spodziewać ?

Pozdrawiam

Link to postu

Przy powielaniu dokumentów przed aktualizacją program wracał po wystawieniu faktury na podstronę na której dokonywało się operacji powielenia( chodzi o podstronę w zakładce faktury), teraz wraca do pierwszej strony  , czyli do własnie wystawionej faktury.

Pytanie czy istnieje możliwość i jak to zrobić do sytuacji przed aktualizacją. Własnie wystawiam faktury metodą powielania  mam do wystawieni ponad 200 faktur , jestem powiedzmy na 11 podstronie , powielam fakturę program wraca do pierwszej strony i żeby powielić następną  fakturę w kolejności muszę wracać do 11 podstrony , bardzo to skomplikowało mi prace z programem.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...