Skocz do zawartości

Modyfikacja wzorca zlecenie do dostawcy - pole opis pozycji

Polecane posty

Witam,

Chcialłbym porade jak moge zmodyfikowac wydruk w subiekcie nexo pro tak, aby pole z opisem pozycji pojawiało sie jako osobny wiersz pod wierszem z produktem.

Niestety czesto pozyjce opisujemy duża iloscia znakow i standardowe umieszczenie pola w jednym wierszu z nazwa i cena itp powoduje duze rozciagniecie w dół.

Bede wdzieczny za pomoc.

Link to postu

dziekuje, wszystko gra.

Mam dodatkowe pytanie:

Ktore pole w edycji zaawansowanej wydruku odpowiada za wyswietlenie nazwy formy płatności. Dodałem nowe formy płatności odroczonej: Zapłata na podstawie pro formy oraz zapłata gotówką przy odbiorze, i niestety nie wiem gdzie tego szukać. Prosze o wskazanie, którą opcję dodać z new bizness object. Bede wdzieczny za odpowiedz.

forma platnosci.jpg

Link to postu

Nie trzeba nic edytować we wzorcu, aby się pojawiła ;) Wystarczy wybrać ją na dokumencie i jej nazwa automatycznie pojawi się na wydruku dokumentu w sekcji Pozostało do zapłaty.

image.png.bc9c6e082421e7ebf9cec42ef4915169.png

Natomiast jeśli chodzi o Stimulsofta to sekcja odpowiadająca za pobieranie nazwy (dla wzorca FS standard) znajduje się na zakładce Raport - Strona trzecia.

image.thumb.png.a31c14aa98f636fe59d346f8beeb0eb5.png

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Modyfikacja wzorca zlecenie do dostawcy - pole opis pozycji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...