Skocz do zawartości

Import Faktur zakupu - synchronizacja asortymentu

Polecane posty

Powiedzmy, ze zamawiam towar przez internet a nastepnie pobieram fakture zakupu w formacie epp ze strony zakupionego towaru.


Teraz moge ja przepisac do subiketa, jednak zalezy mi na automatycznym imporcie.
Wybieram import jak na Pana zrzucie ekranu - teraz jednak sposob synchronizacji poprzez symbol mi nie pasuje, poniewaz prowadze inną symbolike towaru niz dostawca (gdy probowalbym dodac fakture w ten sposob tworzy mi duplikat w asortymencie z symbolem dostawcy).

Moze istnieje opcja gdzies w asortymencie, gdzie moge dodac np symbol dostawcy ?
Probowalem dodawac symbol dostawy w Asortyment>Dostawy>Kontrahent (symbol u dostawcy), jednak nadal nie synchornizowaly mi sie asortymenty.

Edit. W pierwszym poscie mialem na mysli kod dostawcy a nie kod dostawy

Edytowane przez Adam S.
Link to postu

Proszę sprawdzić, czy firma wystawiająca fakturę sprzedaży jest w kartotece Klientów, czy posiada wprowadzony numer NIP oraz w zakładce Handel w sekcji Dostawy, czy jest uzupełniona odpowiednia Nazwa towaru oraz Symbol. Jeżeli wszystkie dane są uzupełnione proszę spróbować ponownie dodać fakturę zakupu wybierając Sposób synchronizacji - Symbol u nadawcy pliku.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...