Skocz do zawartości

Warianty ilościowe

Polecane posty

  • 4 tygodnie później...

Faktycznie przy imporcie dokumentów z rozwiązania zewnętrznego ustawiona cena na pozycji dokumentu jest traktowana jako "wpisana ręcznie" i ma wyższy priorytet niż zdefiniowane progi cenowe w cenniku. Rozwiązaniem może być wejście w sposób wyliczania dokumentu (proszę spojrzeć na załączony zrzut ekranu), zaznaczenie znacznika "Przelicz istniejące pozycje na dokumencie" i zamknięcie okna przyciskiem OK. Wtedy ceny wyliczą się na nowo i będą traktowane nie jako "wpisane ręcznie", a wyliczone zgodnie ze sposobem wyliczania dokumentu co sprawi, że progi cenowe zaczną działać. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że w przypadku gdy ceny na zamówieniu importowanym ze sklepu będą inne niż ceny w cenniku zostaną one nadpisane.

sposob_wyliczania_dokumentu.png

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o nasz integrator eLinker, to może działać to dwojako:

1. W cenniku dodatkowym definiujemy ceny progowe dla wyższych ilości, wtedy do sklepu przenoszą się informacje, że cena przy danej ilości jest mniejsza.

2. Za pomocą modeli i ich wariantów w nexo. Wszystkie warianty przenoszą się na podstawie modelu w nexo, po czym użytkownik na sklepie ma od razu do wyboru dane warianty, przeliczają się ceny (opcjonalnie zdjęcia). Problem w tym wypadku jest taki, że dana ilość jest osobną kartoteką w nexo i trzeba by robić RW/PW zamówionego wariantu.

Edytowane przez Przemek Panek
Link to postu

Jeśli chodzi o wykorzystanie ich jako wariantów Modeli w nexo, to jak najbardziej mogą to być kartoteki, które są kompletami. De facto wtedy proces kompletacji z poziomu nexo, to jest właśnie stworzenie i tak RW/PW. eLinker bierze pod uwagę zarówno komplety i towary, jedyny wymóg, to zaznaczone pole "do sklepu internetowego".

Krótko mówiąc: mogą to być Modele, które zbudowane są z kompletów i taki sposób działania jest też obsługiwany.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...