Skocz do zawartości

Paczkomaty a adres zagraniczny

Polecane posty

Witam,

Mam taki problem, mam klienta który ma zarejestrowane konto allegro na adres zagraniczny, kupuje spod tego adresu-konta i wysyła na paczkomat, i pojawia się problem , korzystam z programu do listów-prosta paczka , po zrobieniu dokumentu końcowego robię "utwórz paczki", prosta paczka ściąga dokument z Sello i tworzy list, klient wybrał paczkomat, ale Sello daje do programu adres zagraniczny a nie ten co klient ustawił na paczkomat i trzeba ręcznie poprawiać, w czym leży problem skoro klient zaznaczył paczkomaty i podał prawidłowe dane do wysyłki a Sello i tak daje adres zagraniczny , jak niżej, napisałem do gości od prostej paczki i dostałem odpowiedź:

"

Z tego co widzę to w adresie wysyłki Sello jest adres paczkomatu.
W takich sytuacjach jako adres odbiorcy wstawiany jest adres kupującego.
Z tego co wiem, to dla paczkomatów Sello nie zapisuje po swojej stronie adresu odbiorcy wybranego przez kupujacego w serwisie Allegro
Jak nie ma tego adresu w Sello, to ProstaPaczka nie ma go skąd wziąć.

"

ale w Sello jak widać wszystko zdaje sie być dobrze ...nie rozumiem tego,można prosić o pomoc...blad1.thumb.jpg.a6c589495bb3448380a1cf6610dfa535.jpgblad1b.thumb.jpg.cc92bdc1c218cac5f795d435cbbad167.jpg

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...